Home
Club Information
Events
Results
Photos

Entered competitors for Madona Cup 2019 Ski-O competition

Changes please send to nomis86@inbox.lv

Name Group Club SIAC Days
25.01 26.01
Dana Nagle A gr. jaunietes Madonas BJSS 25.01 26.01
Agnija Nagle A gr. jaunietes Madonas BJSS 25.01 26.01
Elizabete Paura A gr. jaunietes Madonas BJSS 25.01 26.01
Sandra Buliņa A gr. jaunietes Aluksnes BJSS 25.01 26.01
Sanita Buliņa A gr. jaunietes Aluksnes BJSS 25.01 26.01
Inese Golubeva A gr. jaunietes DISVS 25.01 26.01
Sara Urumova A gr. jaunietes Vilniaus r. SM, LTU 25.01 26.01
Ilvars Bisenieks A gr. jaunieši Madonas BJSS 25.01 26.01
Reinis Matīss Upens A gr. jaunieši CPSS 25.01
Artis Zvaigznītis A gr. jaunieši CPSS 25.01 26.01
Renārs Birkentāls A gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Gytis Mikoliūnas A gr. jaunieši Anykščiai KKSC LTU 25.01 26.01
Elgars Mārtinsons A gr. jaunieši CPSS 25.01
Renārs Pundurs A gr. jaunieši CPSS 25.01
Kristaps Deksnis A gr. jaunieši Aluksnes BJSS 25.01 26.01
Mikus Cimdiņš A gr. jaunieši CPSS 25.01 26.01
Maksim Fomin A gr. jaunieši SK favoritas 25.01 26.01
Kirils Matjuhins A gr. jaunieši DISVS 25.01 26.01
Jokūbas Mačkinė A gr. jaunieši IKSC 25.01 26.01
Rolands Paļuga A gr. jaunieši ANSS 25.01 26.01
Kristiāns Patrijuks A gr. jaunieši ANSS 25.01 26.01
Romualdas Aleksandrovas A gr. jaunieši Vilniaus r. SM, LTU 25.01 26.01
Kima Krūmiņa B gr. jaunietes Madonas BJSS 25.01 26.01
Līva Šahno B gr. jaunietes Madonas BJSS 25.01 26.01
Kristiāna Riekstiņa B gr. jaunietes CPSS 25.01
Marta Klēra Priede B gr. jaunietes CPSS 25.01
Elza Pūpe B gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Signe Miķelsone B gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Ieva Vaļska B gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Matilde Sproģe B gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Kitija Rozenova B gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Anastasija Ņedaivodina B gr. jaunietes Aluksnes BJSS 25.01 26.01
Marija Kresik B gr. jaunietes Vilniaus Miesto SC 25.01 26.01
Natalija Tumanova B gr. jaunietes DISVS 25.01 26.01
Sonora Balode B gr. jaunietes ANSS 25.01 26.01
Viviāna Nikaļuka B gr. jaunietes ANSS 25.01 26.01
Zlata Pancerko B gr. jaunietes Daugavpils novads 25.01 26.01
Raivis Vosels B gr. jaunieši Madonas BJSS 25.01 26.01
Artūrs Tinuss B gr. jaunieši CPSS 25.01 26.01
Roberts Rutkovskis B gr. jaunieši CPSS 25.01 26.01
Vaino Markuss Kārkliņš B gr. jaunieši CPSS 25.01 26.01
Gatis Reinbergs B gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Artūrs Zaļupe B gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Ulvis Krišmanis B gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Domas Jankauskas B gr. jaunieši Anykščiai KKSC LTU 25.01 26.01
Lukas Žukauskas B gr. jaunieši Anykščiai KKSC LTU 25.01 26.01
Arvis Arvīds Jekimovs B gr. jaunieši CPSS 25.01 26.01
Aleksandrs Kuzņecovs B gr. jaunieši Aluksnes BJSS 25.01 26.01
Emīls Pometuns B gr. jaunieši Aluksnes BJSS 25.01 26.01
Roberts Minings B gr. jaunieši Aluksnes BJSS 25.01 26.01
Reinis Volbergs B gr. jaunieši Aluksnes BJSS 25.01 26.01
Imants Maļina B gr. jaunieši DISVS 25.01 26.01
Nikita Kondrašovs B gr. jaunieši DISVS 25.01 26.01
Katrīna Bērziņa C gr. jaunietes Madonas BJSS 25.01 26.01
Madara Veckalniņa C gr. jaunietes Madonas BJSS 25.01 26.01
Elza Bleidele C gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Estere Volfa C gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Elizabete Slotiņa C gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Viktorija Kapancova C gr. jaunietes Anykščiai KKSC LTU 25.01 26.01
Deimante Serenaite C gr. jaunietes IKSC- Ignalina 25.01 26.01
Marta Upmale C gr. jaunietes CPSS 25.01
Lukrecija Daugirdaitė C gr. jaunietes Vilniaus Miesto SC 25.01 26.01
Rugilė Dabulskytė C gr. jaunietes Vilniaus Miesto SC 25.01 26.01
Solvita Maļina C gr. jaunietes DISVS 25.01 26.01
Aleksandra Romanovska C gr. jaunietes DISVS 25.01 26.01
Rainers Upenieks C gr. jaunieši Madonas BJSS 25.01 26.01
Bruno Bīrītis C gr. jaunieši Madonas BJSS 25.01 26.01
Rūdis Rūdolfs Bišers C gr. jaunieši CPSS 25.01 26.01
Ričards Lošins C gr. jaunieši CPSS 25.01 26.01
Kristers Kalašņikovs C gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Erasts Bobrovs C gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Kristians Kārlsbergs C gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Aleksis Samcēvičs C gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Rinalds Alksnis C gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Adrians Māris Šņoriņš C gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Olivers Bresme C gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Titas Raugas C gr. jaunieši Anykščiai KKSC LTU 25.01 26.01
Verners Stūrītis C gr. jaunieši CPSS 25.01 26.01
Daniels Kodaļevs C gr. jaunieši Aluksnes BJSS 25.01 26.01
Matīss Meirāns C gr. jaunieši Aluksnes BJSS 25.01 26.01
Justinas Binkys C gr. jaunieši Vilniaus Miesto SC 25.01 26.01
Roberts Brencis C gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Jānis Graudiņš C gr. jaunieši CPSS 25.01
Iļja Zilis C gr. jaunieši DISVS 25.01 26.01
Artūrs Žmurovs C gr. jaunieši ANSS 25.01 26.01
Amēlija Zaķe D gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Keita Karlīna Šmite D gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Stella Bleidele D gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Helēna Platkāja D gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Patricija Ozoliņa D gr. jaunietes CPSS 25.01 26.01
Ance Volanska D gr. jaunietes Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Linda Elizabete Brilte D gr. jaunietes Aluksnes BJSS 25.01
Jekaterina Sčoloka D gr. jaunietes DISVS 25.01 26.01
Viktorija Vagele D gr. jaunietes DISVS 25.01 26.01
Aleksandra Romanovska D gr. jaunietes DISVS 25.01 26.01
Silvija Karavackaitė D gr. jaunietes Vilniaus r. SM, LTU 25.01 26.01
Undīne Lūse D gr. jaunietes Madonas BJSS 26.01
Ance Upeneice D gr. jaunietes Madonas BJSS 26.01
Ginters Bērziņš D gr. jaunieši Madonas BJSS 25.01 26.01
Rūdolfs Raudziņš D gr. jaunieši CPSS 25.01 26.01
Mārtiņš Janovskis D gr. jaunieši Madonas BJSS 25.01 26.01
Kaspars Krūmiņš D gr. jaunieši Madonas BJSS 25.01 26.01
Adrians Māris Šņoriņš D gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Olivers Bresme D gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Rainers Krišmanis D gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Ernests Solovjovs D gr. jaunieši Talsu novada sporta skola 25.01 26.01
Pēteris Šmits D gr. jaunieši CPSS 25.01
Ernests Plotka D gr. jaunieši Madonas BJSS 25.01 26.01
Aleksis Plotka D gr. jaunieši Madonas BJSS 25.01 26.01
Aleksandrs Pometuns D gr. jaunieši Aluksnes BJSS 25.01 26.01
Niklavs Forsters D gr. jaunieši Aluksnes BJSS 25.01
Emīls Freivalds D gr. jaunieši CPSS 25.01
Edgars Aivo Asaris D gr. jaunieši Madonas BJSS 25.01 26.01
Ervīns Kūlītis D gr. jaunieši Madonas BJSS 25.01 26.01
Filips Mikulovs D gr. jaunieši DISVS 25.01 26.01
Iļja Kondrašovs D gr. jaunieši DISVS 25.01 26.01
Gļebs Zilis D gr. jaunieši DISVS 25.01 26.01
Žanis Mačionis D gr. jaunieši DISVS 25.01 26.01
Armands Zālītis D gr. jaunieši Madoans BJSS 26.01
Alekss Škaļikovs D gr. jaunieši Madoans BJSS 26.01
Toms Pavlovs D gr. jaunieši Madoans BJSS 26.01
Edvīns Ļitvins D gr. jaunieši Madoans BJSS 26.01
Dāvids Uberts D gr. jaunieši Madoans BJSS 26.01
Oskars Koržs D gr. jaunieši Madoans BJSS 26.01
Ieva Pūce Juniores Madonas BJSS 25.01 26.01
Krista Razgale Juniores CPSS 25.01 26.01
Annija Keita Sabule Juniores CPSS 25.01 26.01
Jūlija Matvijenko Juniores DISVS 25.01 26.01
Edgars Mise Juniori Madonas BJSS 25.01 26.01
Alvis Šķēps Juniori CPSS 25.01 26.01
Rūdis Balodis Juniori CPSS 25.01 26.01
Dzintars Daļeckis Juniori CPSS 25.01 26.01
Nikita Osipovs Juniori DISVS 25.01 26.01
Valentin Kaznačenko Juniori LTU Visaginas 25.01 26.01
Viaceslav Rumiancev M40 Visaginas 25.01 26.01
Uldis Apsitis M40 OBK 26.01
Einārs Lapiņš M40 ARTEMIDA 26.01
Mareks Birkentāls M40 Raimaks 25.01 26.01
Aleksandrs Zilis M40 daugavpils 25.01 26.01
Gatis Neimanis M50 Talsu biatlona klubs 25.01 26.01
Aldis Šuriņš M50 Madona 25.01 26.01
Jānis Neimanis M50 Talsu biatlona klubs 25.01
Romuald Noreika M50 25.01 26.01
Feoktists Pušņakovs M60 Active AP - Preiļi 25.01 26.01
Marijan Kačanovski M60 Vilniaus r. SM, LTU 25.01 26.01
Normunds Bērziņš V OK Arona
SUPPORTERS