Normunds Bērziņš 2019-04-23
Nākamajā kārtā 30. aprīlī būs iespējams iegādāties orientēšanās sporta inventāru, darbosies OS Veikals.
bilde Divas uzvaras Rīgas kausos
Normunds Bērziņš 2019-04-15
13.-14. aprīlī Garkalnes novadā Maksteniekos notika Latvijas kausa 2. posms Rīgas kausi. Sacensības bija gana veiksmīgas arī Aronas sportistiem un sacensībās uzvarēja Dāvis Vintišs M14 grupā un Juris Dzenītis M40 grupā. Otro vietu sacensībās izcīnīja Anete Strauta W14 grupā. Trešajā vietā M16 grupā ir Artems Babins.
bilde Vasaras sezona tiek atklāta ar Kurzemes pavasara sacensībām
6. – 7. aprīlī vasaras orientēšanās sezona tika atklāta ar Kurzemes pavasara sacensībām. Saldus un Skrundas apkārtnē notiekošajās sacensībās uzvaru izcīnīja Anete Strauta W14 grupā un Juris Dzenītis M40 grupā. Otrajā dienā trešo labāko rezultātu W16 grupā uzrādīja Elīza Madsena.
6. aprīļa vakarā Saldū norisinājās Kurzemes pavasara sprints, kurā otro vietu izcīnīja Artems Babins M16 grupā un trešajā vietā W14 grupā bija Anete Strauta.