Sākums
Jaunumi
Klubs
Kalendārs
Rezultāti
Bildes
Kartes
OS poligons
Video
Projekti
bilde Madonas novada atklātais čempionāts orientēšanās vidējā distancē
Normunds Bērziņš 2017-09-19
15. oktobrī pilnībā jaunā un iepriekš orientēšanās sacensībās neizmantotā apvidū no Lazdonas Mētrienas virzienā norisināsies Madonas čempionāts vidējā distancē. Sacensībās arī būs iespējams izbaudīt bezkontakta atzīmēšanās sistēmas iespējas, kas Madonas novada un OK Arona biedriem būs bez maksas.
bilde Latvijas čempioni – Anete Strauta un Juris Dzenītis
Juris Švarcs 2017-09-12
9. un 10. septembrī Līgatnē, gleznainā apvidū ar pamatīgu reljefu (vietām kāpumi līdz pat 60 m pa vertikāli) un Gaujas un Līgatnes upju piekrastes gravām, notika cīņas par Latvijas čempionu medaļām orientēšanās vidējā distancē un stafetē. Šādā apvidū veidotās distances no orientieristiem prasīja labu gan fizisko gan tehnisko sagatavotību. Tāpēc prieks, ka mūsu kluba orientieristi spēja tikt pie daudzām medaļām.
bilde Kāpas trīsdienas
Normunds Bērziņš 2017-07-04
No 30. jūnija līdz 2. jūlijam Daugavas krastos pie Krāslavas norisinājās Latvijā lielākās sacensības Kāpas trīsdienas. Sacensībās uzvaru izcīnīja Dāvis Vintišs M12 grupā. Otrā vieta Anetei Vintišai W8* grupā, Klāvam Pļaviņam M14** grupā un Gunāram Ikauniekam M45S grupā. Trešā vieta M40L grupā Jurim Dzenītim.
bilde Lūgums palīdzēt!!!
Gunārs Ikaunieks 2017-06-27
Kārtā pie Vādzolas ezera pašās beigās tika nozagti 4 kontrolpunkti tai skaitā 99kp, varbūt kāds ir redzējis kaut ko aizdomīgu.
Nākamā Madonas kausu kārta:
2017-09-26
Ērgļi
Nākamās Sacensības:
OK Arona kauss 2017
4. maijs
Madonas kausu rezultāti:
20. kārta
Rezultāti
Spliti
Etapi
GRAFIKI
OK Arona nakts sacensību rezultāti:
3. kārta
REZULTĀTI
Etapi
Jaunākā bilžu galerija:
ATBALSTĪTĀJI
Lietotājs
Parole
Izveidot lietotāja kontu