Sākums
Jaunumi
Klubs
Kalendārs
Rezultāti
Bildes
Kartes
OS poligons
Video
Projekti

Realizēts projekta „Jaunās tehnoloģijas sporta un atpūtas aprīkojumā” 1.posms

Biedrība OK Arona īsteno ELFLA projektu Nr.16-05-AL23-A019.2202-000005 „Jaunās tehnoloģijas sporta un atpūtas aprīkojumā”.

Projekta mērķis- nodrošināt sacensību un atpūtas pasākumu organizāciju ar jaunāko tehnoloģiju aprīkojumu, lai sacensību norise notiktu raiti, bez kļūmēm to sagatavošanā, novadīšanā, rezultātu fiksēšanā un apstrādē.

Projekta ietvaros iegādāta elektroniskā bezkontaktu atzīmēšanās sistēma, 2 datori un POS printeris.

Jaunais aprīkojums sekmīgi jau tika izmantots sacensībās orientēšanās uz slēpēm Madonas kauss 2017, kuras 28.un 29.janvārī Lubejā pulcēja vairāk kā 200 dalībniekus no 5 valstīm. Jaunās tehnoloģijas sacensību dalībniekiem deva iespēju ātrāk veikt distanci, organizatoriem- kvalitatīvāk noorganizēt pasākumu. Sacensību dalībnieku atsauksmes bija ļoti pozitīvas un Lietuvas orientieristi izteica vēlmi piedalīties biedrības rīkotajās sacensībās vasarā.

Projekts tiek īstenots pateicoties LAD piešķirtajam ES finansējumam 14323,04 eiro un Madonas novada pašvaldības līdzfinansējumam 1591,46 eiro.

Īstenots projekts „Ieklausies savos sirdspukstos”

Biedrība īstenojusi ceturto LEADER projektu nr.13-05-LL15-L413101-000001 „Ieklausies savos sirdspukstos”. Projekta rezultātā iegādāti 15 pulsometri Polar RC3 GPS, kas dos iespējas piedāvāt visiem, kuri nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, nodarbību laikā sekot līdzi sirdsdarbībai.

Atbalstīts Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēmas “NVO fonds”apakšprojekts “Bērnu un senioru bīvais laiks kustībā”

Projekta mērķis
Apmācīt Madonas, Cesvaines un Ērgļu novadu pašvaldībās bērniem, jauniešiem un senioriem orientēšanās pamatus un radīt iespēju brīvajā laikā nodarboties ar sportiskām aktivitātēm brīvā dabā netālu no dzīvesvietas.

Projekta realizācija
Sāksies 2011.gada 7.februārī.

Projekts “Ziemas sporta un atpūtas pasākumu organizēšanas aprīkojuma iegāde”

Projekta mērķis
Iegādāties ziemas pasākumu organizēšanas aprīkojumu, lai varētu piedāvāt iedzīvotājiem iespējas izmantot kvalitatīvi sagatavotas slēpošanas trases un inventāru, pasākumu organizēšanā pielietot jaunākās tehnoloģijas, kas padara pasākumus interesantākus un skatāmākus.

Projekta realizācija
Nesen uzsākta.

Projekts “Sporta un atpūtas pasākumu organizēšanas aprīkojuma iegāde”

Projekta mērķis
Radīt iespēju bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem pavadīt brīvo laiku aktīvās nodarbībās, veidot priekšnosacījumus plašu masu sporta pasākumu organizēšanai Madonas novadā un tā apkārtnē.

Projekta apraksts
Projekta ietvaros ir iegādāts aprīkojums pasākumu organizēšanai: daudzfunkciju iekārta lāzerprinteris, portatīvie datori, Sportident elektroniskā atzīmēšanās sistēma, aprīkojuma komplekts (nojumes, galdi, krēsli) un karšu zīmēšanas programma OCAD.

Ir izveidots orientēšanās poligons Smeceres silā, diemžēl vasarā piedzīvotais viesulis prasa veikt tajā lielas korekcijas, lai pavasarī varētu to atklāt.

Projektā uz laiku nodarbinātais speciālists veic korekcijas orientēšanās kartēs.ATBALSTĪTĀJI
Lietotājs
Parole
Izveidot lietotāja kontu