Pieteiktās Latvijas čempionāta 3.posma sprinta stafetes komandas. Entered teams for Latvian championship Team Sprint

S10
Siguldas Sporta skola
Sofija Maculēviča 2014
Gabriela Vanaga 2014
Daugavpils SS
Sofiya Symets 2014
Ksenija Lapa 2014
CPSS 1
Alise Krastiņa 2014
Tīna Groševa 2014
CPSS 2
Marta Klauģe 2014
Karlīna Kalēja 2015
CPSS 3
Adele Millere 2015
Maija Lilli Apine 2014
Madonas BJSS
Diāna Škaļikova 2015
Sofija Škaļikova 2014
V10
Siguldas Sporta Skola
Olivers Paio 2015
Gusts Kronbergs 2014
Gulbenes BJSS/SK Lejasciems
Edžus Glāznieks 2016
Emīls Mednis 2015
SS Arkādija
Toms Vilītis 2014
Miķelis Prindulis 2015
Alūksnes Sporta skola
Markuss Sniķeris 2015
Tomass Dambis 2015
CPSS 1
Rafaels Jānis Ruā 2014
Renārs Zaķis 2015
CPSS 2
Emīls Volkovs 2014
Rūdolfs Liepiņš 2014
CPSS 3
Rodrigo Freijs 2014
Ralfs Zvaigzne 2016
Madonas BJSS-2
Gustavs Bogdanovs 2015
Valters Gailums 2014
Madonas BJSS
Daniels Matisāns 2016
Emīls Nils Krūmiņš 2014
Ogres biatlona klubs
Kristaps Paegle 2014
Augusts Klīve 2014
S12
Siguldas Sporta skola
Agnese Dārziņa 2012
Estere Čirjevska 2012
Gulbenes BJSS/SK Lejasciems
Lauma Glāzniece 2014
Stefānija Buligina 2013
SS Arkādija
Ulrika Ruttule 2012
Katrīna Hansone 2012
CPSS 1
Rebeka Martinova 2013
Marta Brence 2012
CPSS 2
Jasmīna Treikmane 2013
Paula Alise Jaunzema 2013
Madonas BJSS-2
Agate Pavāre 2013
Elizabete Kolviete 2013
Talsu novada sporta skola
Elīza Vēdzele 2012
Marta Meldere 2013
Krāslavas novada Sporta skola
Rita Dilba 2012
Stanislava Abramova 2012
Madonas BJSS
Ieva Zvirgzdiņa 2012
Madara Ploriņa 2012
V12
Siguldas Sporta skola
Lenards Novicāns 2012
Ragnārs Mukstiņš 2014
Gulbenes BJSS/SK Lejasciems-1
Ernests Berkolds 2013
Arnis Čablis 2013
Gulbenes BJSS/SK Lejasciems-2
Ronalds Brekte 2012
Jēkabs Krēsliņš 2012
CPSS 1
Otto Gaiss 2012
Jānis Artūrs Lingarts 2012
CPSS 2
Adrians Avens 2013
Miķelis Klimovičs 2013
CPSS 3
Gundars Cālītis 2012
Rojs Skrastiņš 2012
Daugavpils SS
Nikita Derevjanko 2012
Aleksandrs Mikulovs 2013
CPSS 4.
Kristaps Klodžs 2012
Klāvs Sābulis 2012
Madonas BJSS-2
Rojs Strods 2013
Gustavs Lukaševics 2012
Madonas BJSS-3
Rūdolfs Kalvis Kupcis 2013
Edmunds Baltausis 2013
Madonas BJSS
Maksims Ščitovs 2012
Kārlis Laimonis Gipslis 2013
Talsu novada sporta skola
Faiens Freimanis 2012
Martins Lūsis 2012
Talsu novada sporta skola-2
Morics Gricmanis 2012
Mārtiņš Āboliņš 2014
S14
SS Arkādija
Līva Kalniņa 2010
Rēzija Bērziņa 2010
Daugavpils SS
Marija Kozlova 2011
Aneta Rosovska 2012
Gulbenes BJSS
Samanta Krūmiņa 2010
Patrīcija Rutka 2010
Krāslavas novada Sporta skola
Evija Avsjukeviča 2011
Dace Kairāne 2011
Madonas BJSS
Liene Riekstiņa 2010
Elizabete Keita Ozoliņa 2010
Ogres biatlona klubs
Alise Apse 2010
Adriāna Eisaka 2011
CPSS 1
Sendija Līva Dūmiņa 2011
Nellija Puriņa 2011
V14
Gulbenes BJSS/SK Lejasciems
Mārcis Glāznieks 2010
Dāvids Stepe 2011
SS Arkādija
Rūdolfs Bricis 2010
Dmitrijs Timofejevs 2010
Alūksnes Sporta skola
Emīls Straume 2011
Kārlis Sniķeris 2012
CPSS 2
Klāvs Gavars 2011
Endijs Liepiņš 2010
Madonas BJSS
Martins Arama 2010
Edgars Ošenieks 2011
Gulbenes BJSS
Dominiks Zušs 2012
Raivo Berkolds 2010
Ogres biatlona klubs
Jēkabs Pupčenoks 2011
Kristaps Kripēns 2011
CPSS 1
Armands Gulbis 2010
Artūrs Zaķis 2011
S16
Madonas BJSS/CauneTeam
Luīze Miglone 2009
Helēna Roštoka 2008
CPSS 1
Annija Krieviņa 2009
Amēlija Zaķe 2008
Krāslavas novada Sporta skola
Viktorija Rutkovska 2008
Alīna Grineviča 2010
Madonas BJSS 2/Caune TEAM
Alise Plāte 2009
Lāsma Beķere 2009
V16
Siguldas Sports Skola
Emīls Vanags 2009
Justs Umblejs 2009
SS Arkādija
Kristians Osmanis 2008
Jēkabs Kurcisš 2009
Daugavpils SS
Mihails Ošmjanskis 2008
Vladislavs Ziļs 2009
Lidojošais Slēpotājs
Sebastians Janovs 2009
Kārlis Švēde 2009
CPSS 2
Kristers Beikulis 2009
Markus Naprejenko 2008
Madonas BJSS
Alekss Škaļikovs 2008
Armands Zālītis 2008
CPSS 1
Ernests Skride 2009
Emīls Spolītis 2008
Ogres biatlona klubs
Alvis Pivors 2009
Jēkabs Bukšs 2009
S18
Siguldas Sports Skola
Keita Marcinkeviča 2008
Emīlija Grīnberga 2007
Daugavpils SS
Viktorija Vagele 2007
Polina Ņevedomska 2007
SS Arkādija
Amnda Reilija Zariņa 2007
Anna Gaile 2009
Madonas BJSS
Linda Kaparkalēja 2006
Keita Patrīcija Kolna 2007
Krāslavas novada Sporta skola
Ariana Tribisa 2009
Evija Radivinska 2007
V18
Gulbenes BJSS/SK Lejasciems
Artūrs Filips Igaviņš 2006
Matīss Salmiņš 2008
Daugavpils SS
Žanis Mačionis 2007
Filips Mikulovs 2006
SS Arkādija
Dāvis Kalniņš 2007
Emīls Kancāns 2007
Alūksnes Sporta skola
Kajs Fogelis 2006
Kristaps Širaks 2006
Talsu NSS 1.komanda
Valters Bresme 2006
Rihards Lozbers 2009
Talsu NSS 2.komanda
Ernests Solovjovs 2007
Rainers Krišmanis 2007
CPSS
Mārtiņš Lancs 2007
Ernests Jekimovs 2006
Ogres biatlona klubs
Zigurds Ulass 2006
Kristaps Ēlerts 2007
S
SSK Bebra
Anda Muižniece 1991
Rūta Timšāne 1992
CPSS
Elizabete Slotiņa 2005
Stella Bleidele 2007
V
Siguldas Sporta skola
Bruno Bilāns 2007
Rainers Paeglis 2003
SS Arkādija
Bruno Krampe 2003
Roberts Martins Klauģis 2003
ALL-ROUND Ski Team/Madona
Edgars Bernāns 1986
Gustavs Sināts 2004
NSWACTXC skiing club
Valērijs Bodnieks 1983
Edgars Erts 1976
Talsu NSS
Gints Lūsis 1984
Aleksis Samcēvičs 2005
Madonas BJSS
Rainers Upenieks 2005
Bruno Bīrītis 2005