Pieteiktie dalībnieki Skrējienam apkārt Madonai 2019

Izmaiņas lūdzu sūtīt nomis86@inbox.lv

Vārds Grupa Klubs Gads
Agnija Nagle 10 km Juniores Madonas BJSS 2001
Mareks Ezeriņš 10 km Juniores 2002
Elīza Madsena 10 km Juniores 2004
Lauris Lapsa 10 km Juniori Gulbenes BJSS 2002
Lauris Kaparkalējs 10 km Juniori Madonas BJSS 2003
Artems Babins 10 km Juniori OK Arona 2003
Lauris Zālītis 10 km Juniori 2003
Uvis Akmentiņš 10 km Juniori Madonas sporta skola 2002
Uģis Beķeris 10 km Juniori Madonas BJSS/OK Arona 2003
Klāvs Pļaviņš 10 km Juniori Madonas BJSS/OK Arona 2003
Iveta Caune 10 km S35 1978
Ilvija Madsena 10 km S35 1977
Inga Jansone 10 km S35 Ok Arona 1982
Iveta Metule 10 km S35 1977
Linda Šņukute 10 km S35 1982
Ilona Pupause 10 km S45 1972
Sanita Kolna 10 km S45 Madona 1973
Ieviņa Lieldiena 10 km S45 Madona 1965
Ilze Urbāne 10 km S45 1969
Astrida Vēja-Abolina 10 km S45 Lzums
Ilmārs Bērziņš 10 km Seniori Lautere 1951
Jānis Supe 10 km Seniori Tirza 1951
Elīna Paura 10 km Sievietes 1990
Māra Drozdova 10 km Sievietes 1991
Kristīne Drozdova 10 km Sievietes 1992
Ivita Freija 10 km Sievietes 1990
Kristīne Kivlāne 10 km Sievietes 1989
Gunita Miķelsone 10 km Sievietes 1991
Kitija Auziņa 10 km Sievietes 1996
Līva Kraukle 10 km Sievietes 1988
Linda Ūdre-Rizga 10 km Sievietes 1985
Krista Kupča 10 km Sievietes Kalsnava 1993
Linda Meire 10 km Sievietes Druva 1995
Kristīne Gutāne Upīte 10 km Sievietes Aizkraukle 1993
Anni Tatsi 10 km Sievietes 1991
Sintija Kvedere 10 km Sievietes 1989
Līva Lazdiņa 10 km Sievietes 1995
Līna Lazdiņa 10 km Sievietes 1995
Gatis Lapiņš 10 km V35 1982
Aivars Tihonovs 10 km V35 1974
Jànis Krampe 10 km V35 Gulbére 1979
Valters Babris 10 km V35 Jaunpiebalga 1979
Krists Muižnieks 10 km V35 SK"Wendi' 1979
Juris Galibeckis 10 km V35 SPARS 1975
Gaitis Sproģis 10 km V45 1967
Anita Ieviņa 10 km V45 Cēsīs 1968
Kaspars Porietis 10 km V45 1973
Uldis Lapsa 10 km V45 1966
Aldis Rancans 10 km V45 1965
Valdis Groza 10 km V55 1962
Leonīds Valdonis 10 km V55 Preiļi 1959
Jānis Važņevičs 10 km V55 Līvanu VK 1960
Antis Zunda 10 km V55 1961
Aivars Žugris 10 km V55 Preiļi 1961
Pēteris Putniņš 10 km Vīrieši Madonas BJSS 1994
Aigars Ermansons 10 km Vīrieši 1987
Valdis Ezeriņš 10 km Vīrieši 1998
Nauris Āboliņš Ābols 10 km Vīrieši Ērgļi 1987
Ervīns Kokarevičs 10 km Vīrieši JELD-WEN Aizkraukle 1998
Vitàlijs Finćuks 10 km Vīrieši Ozoli 1990
Reinis Veckalniņš 10 km Vīrieši Madona 1992
Jānis Liepiņš 10 km Vīrieši Metroons 1990
Ivo Grandāns 10 km Vīrieši Sauleskalns 1986
Mārtiņš Šahno 10 km Vīrieši - 1993
Jānis Baunis 10 km Vīrieši Kaniņas 1995
Arvis Upīts 10 km Vīrieši Aizkraukle 1991
Jānis Muiznieks 10 km Vīrieši Cēsis 'Dārts' 1988
Flavio Nunes 10 km Vīrieši Matisons Runner´s Club 1991
Rolands Pužulis 10 km Vīrieši Madona 1990
Rūdis Morozs 10 km Vīrieši Barkava 1989
Francis Gurtiņš 10 km Zēni Madonas BJSS 2005
Jānis Zeps 10 km Zēni Vestiena 2004
Artūrs Brants 10 km Zēni 2004
Elvijs Zeps 10 km Zēni 2004
Endijs Ozolins 3 km Jaunieši OK Arona 2006
Ritvars Ļepeškins 3 km Jaunieši Madonas BJSS/OK Arona 2006
Agita Lapsa 3 km Juniores 2003
Līna Madsena 3 km Meitenes 2008
Keita -Patrīcija Kolna 3 km Meitenes Madonas BJSS 2007
Evelīna Rēzija Lapsa 3 km Meitenes Gulbenes BJSS 2009
Kristīne Borovikova 3 km Meitenes Madonas BJSS/OK Arona 2008
Patrīcija Kuba 3 km Meitenes 2006
Helēna Roštoka 3 km Meitenes Madonas BJSS 2008
Dārta Šķēle 3 km Meitenes PSC AA 2009
Adrina Kazoka 3 km Meitenes Riga 2007
Meldra Indriksone 3 km Meitenes Persiku Raķetes 2012
Liene Riekstiņa 3 km Meitenes Madonas BJSS 2010
Eriks Pule 3 km Seniori Riga 1955
Pēteris Eriņš 3 km Seniori Kusa 1955
Zane Ozolniece 3 km Sieviešu atklātā 1993
Ilze Leve 3 km Sieviešu atklātā 1994
Ksenija Vilšķērste 3 km Sieviešu atklātā 1991
Jekaterina Andrejeva 3 km Sieviešu atklātā 1997
Laura Krieviņa 3 km Sieviešu atklātā 1983
Inga Namiķe 3 km Sieviešu atklātā 1988
Dina Babule 3 km Sieviešu atklātā 1970
Anete Grandāne 3 km Sieviešu atklātā ASK PATRIA 1993
Linda Veckalniņa 3 km Sieviešu atklātā 1989
Sabīne Grāvīte 3 km Sieviešu atklātā 1995
Guna Ruļuka 3 km Sieviešu atklātā 1985
Anda Kārkliņa 3 km Sieviešu atklātā 1986
Linda ļuļēna 3 km Sieviešu atklātā 1982
Elīna Indriksone 3 km Sieviešu atklātā Persiku Raķetes 1990
Voldemārs Krieviņš 3 km Vīriešu atklātā 1989
Guntis Vītoliņš 3 km Vīriešu atklātā 1988
Normunds Arama 3 km Vīriešu atklātā Madona 1981
Artūrs Miņiņins 3 km Vīriešu atklātā 1985
Guntars Zariņš 3 km Vīriešu atklātā Madona SCK 1986
Ričards Jānis Rajevs 3 km Vīriešu atklātā 1994
Mārtiņš Indriksons 3 km Vīriešu atklātā Persiku Raķetes 1992
Nikolajs Smirnovs 3 km Vīriešu atklātā Madona 1978
Andrejs Prohorovs 3 km Vīriešu atklātā Madona 1978
Mario Strods 3 km Zēni 2006
Sanijs Dagnis Lietavietis 3 km Zēni 2007
Matīss Piļevs 3 km Zēni Aizkraukle 2009
Gabriels Greivuls 3 km Zēni
Martins Arama 3 km Zēni Madona 2010
Valts Pērkons 3 km Zēni 2007
Armands Zālītis 3 km Zēni 2008
Raivis Galibeckis 3 km Zēni Madonas BJSS 2010
Kārlis Hārdijs Vestfāls 3 km Zēni MBJSS 2009
Renārs Lazdups 3 km Zēni Madonas BJSS 2010
Annija Vītoliņa 500 m Meitenes 2013
Ilze Kuļka 500 m Meitenes 2014
Ieva Kuļka 500 m Meitenes 2016
Patrīcija Kraukle 500 m Meitenes 2014
Anastasija Aksejeva 500 m Meitenes 2014
Jete Kārkliņa 500 m Meitenes 2016
Kristens Krīgalis 500 m Zēni 2016
Rihards Krišāns 500 m Zēni Madona 2014
Daniils Babuls 500 m Zēni 2014
Marko Arama 500 m Zēni Madona 2017
Martins Krafts 500 m Zēni
Ernests Teo Upīts 500 m Zēni Aizkraukle 2016
Haralds Vrubļevskis 500 m Zēni Madona 2014
Edgars Borovikovs 500 m Zēni Beciņas - Madona 2017
Everts Jubelis 500 m Zēni 2015
Edgars Ruļuks 500 m Zēni 2014
Raivis Ruļuks 500 m Zēni 2016
Raiens Ļuļēns 500 m Zēni 2014
Artūrs Kurmītis 500 m Zēni 2014
Adrija Stafecka 900 m Meitenes 2013
Līva Ezerkalne 900 m Meitenes 2011
Karlīna Bērziņa 900 m Meitenes 2011
Amēlija Platā 900 m Meitenes 2011
Ance Arama 900 m Meitenes Madona 2013
Jurģis Dāvis Gābers 900 m Meitenes Cēsis 2012
Estere Rizga 900 m Meitenes 2011
Rēzija Rizga 900 m Meitenes 2013
Amanda Rozentāle 900 m Meitenes Iecavas Sporta Skola 2011
Lizete Liepiņa 900 m Meitenes Madonas BJSS 2011
Dārta Ruļuka 900 m Meitenes 2011
Emīlija Līna Ābelniece 900 m Meitenes Madonas BJSS 2012
Arina Baranovska 900 m Meitenes Rīga 2012
Mārcis Ezeriņš 900 m Zēni 2013
Maksims Grakovičs 900 m Zēni Aizkraukle 2013
Nikolass Trušus 900 m Zēni 2012
Jevgēnijs Koptenkovs 900 m Zēni Rīga 2012
Kristers Krafts 900 m Zēni 2011
Tomass Rajens Upīts 900 m Zēni Aizkraukle 2013
Varis Galibeckis 900 m Zēni Madonas BJSS 2012
Eduards Līcītis 900 m Zēni 2013
Niklāvs Bombāns Ratiņu sacensības 2016
Deniss Sovetovs Ratiņu sacensības 2019
Inita Līcīte Ratiņu sacensības 1984
Gunita Miķelsone Ratiņu sacensības 1991
Grēta Grandāne Ratiņu sacensības ASK PATRIA 2018
Rendijs Rizgis Ratiņu sacensības 2018
Dārta Robalde Ratiņu sacensības Ok Arona 2017
Gerda Kārkliņa Ratiņu sacensības 2018
Arnita Sovetova Ratiņu sacensības 2018