Sākums
Jaunumi
Klubs
Kalendārs
Rezultāti
Bildes
OS poligons
Video
Projekti

Pieteiktie dalībnieki orientēšanās sacensībām Apkārt Ērgļiem

Izmaiņas lūdzu sūtīt nomis86@inbox.lv

Vārds Grupa Klubs Sportidents
Bogdans Bogdanovs M10 OK Stiga
Edvards Zvirgzdiņš M10
Edijs Čākurs M10 Naukšēni 2045116
Filips Mikulovs M10 OK Stiga
Dāvis Vintišs M10 Madonas BJSS/OK Arona
Uvis Šolmanis M10 Auseklis IK 2049468
Siarhei Zhylinski M12 Белая русь 2002914
Kristiāns Lipskis M12 Sēlijas Mežs OSK
Normunds Lucijanovs M12 Sēlijas Mežs OSK 1398419
Ņikita Bogdanovs M14 OK Stiga 2056222
Nils Ciglis M14 A2 9005148
Renārs Lucijanovs M14 Sēlijas Mežs OSK 1398432
Dāvis Šolmanis M14 Auseklis IK 2021206
Madis Ciglis M16 A2 9005146
Domantas Balčiūnas M16 OK Oriens 1401259
Aivars Lucijanovs M16 Sēlijas Mežs OSK 1398429
Edijs Dzalbs M16 CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012413
Janka Halubovich M16 BJAGLEZ 1401606
Paulius Janušauskas M18 OK Azuolas 1601557
Haralds Ulmanis M18 Auseklis IK 2021229
Maksims Latkovskis M18 Stiga
Kefirs Ivanovichs M20 OK Orona
Antons Drozdovs M20 OK Stiga
Valts Ulmanis M20 Auseklis IK 200269
Alvis Reinsons M20 Auseklis IK 2006255
Arkadz Karahoda M21A www.obelarus.net
Viktar Karahoda M21A www.obelarus.net 7600067
Sergey Mihalkin M21A Eridan OC 7770555
Yauheni Karaliou M21A BNTU 2000531
Ivars Celiņš M21A CPSS/Meridiāns/Pārgauja 7500002
Kristaps Dzvinko M21B Individuāli 7111000
Sergey Androschik M21B BSPU 1401632
Dudzik Uladzimir M21B BSPU 1404011
Dagnis Dubrovskis M21B A2 1399852
Dzmitry Halavach M21B Meta
Viachaslau Milashevich M21B Meta
Eduards Bura M21B Auseklis IK 8627798
Gennady Bogopolskiy M21B UZAO-Team Moscow 2011611
Henrijs Šuķītis M21B ind.
Jānis Zamovskis M21B Ogre OK/SC 9102183
Uldis Barazinskis M21B OK ARONA
Darius Kilbauskas M21E Šiurpys OK 303269
Kristaps Ozoliņš M21E Madonas BJSS/OK Arona 881488
Ainārs Lupiķis M21E Kāpa OK 1410528
Eduard Novičenko M21E OK Šiurpys 9999913
Mārtiņš Skujenieks M21E Ozons 9200085
Martins Dudelis M21E Stiga
Denis Zlobin M21E Meta 211130
Andrej Gerasimov M21E OK Šiurpys 3870420
Skirmantas Ramoška M21E Apuokas Osk 501164
Viktoras Staišiūnas M21E OK Azuolas 1561058
Aliaksei Labcheuski M21E www.obelarus.net 206001
Jevgenijs Danilovs M21E Ok Stiga
Guntis Māliņš M21E Kāpa OK 8627781
Kārlis Zvirgzdiņš M35 1201513
Vladimirs Ļašs M35 Briksnis SK 1392095
Sandis Zuzāns M35 30draugi.lv 9999111
Dmitrijs Frolovs M40 Auseklis IK 7000165
Siarhei Voranau M40 Alcor BLR 682501
Aigars Leiboms M40 CPSS/Meridiāns/Pārgauja 7203283
Robertas Mikalauskas M40 Levuo 1406457
Ingus Grasis M40 Auseklis IK 1392104
Jurijs Narels M45 Sēlijas Mežs OSK 1601909
Vitalis Mažuolis M45 OK Oriens 2043096
Egons Šolmanis M45 Auseklis IK 1391669
Juri Halubovich M45 BJAGLEZ 2086521
Raivis Reinsons M45 Auseklis IK 201019
Андрей Морозов M50 Белая Русь 682502
Sergejs Šadrins M50 Kāpa OK/Carnikavas nov. 1392092
Aivars Mihailovs M50 Auseklis IK 880223
Mihail Grigorovich M50 Dnepr 2066944
Jānis Putniņš M50 Mežmalas / Madona 1603098
Algimantas Rudis M50 Saule OK 7141414
Vygintas Saldukas M50 Oriens 2015577
Māris Jēkabsons M50 Ziemeļkurzeme OK 1407507
Vasili Fralou M55 Torpedo, Mogilev 250525
Varis Peisenieks M55 Kāpa OK 1396666
Juris Šinke M55 Kāpa OK 7203963
Aivars Druvenieks M55 Sēlijas Mežs OSK 1398433
Guntis Dude M55 Sprīdītis TSK 2036460
Rimantas Dauderis M55 Krantas 1390127
Rolands Laveiķis M55 Kāpa OK -Carnikavas novad 9200250
Jurgis Karnavicius M55 Saule OK 2043090
Ivan Grigorevich M60 BSPU 224965
Jura Evdokimov M60 Stiga
Pēteris Magone M60 UMURGA 9200482
Viktar Hrekau M60 Meta
Jānis Turks M60 taka tok 2800180
Uldis Alksnis M65 Jēkaba aģentūra 1330003
Volli Kukk M65 Kāpa OK 7003132
Zigmunds Daščors M65 Sēlijas Mežs OSK 2009318
Rimantas Cicenas M65 OK Labirintas 2043093
Juris Zvirgzds M70 Seniors 2074158
Jānis Kalniņš M70 Sēlijas mežs 1398414
Imants Meldrājs M70 OSK Sēlijas Mežs 2009330
Edvīns Berners M75 A2 200155
Atis Dubrovskis M8* A2
Leonid Bogopolskiy M8* UZAO-Team Moscow
НИКОЛАЙ КАШТАНОВ OPEN1 АЗИМУТ-СПАРТАК
КАШТАНОВ ОЛЕГ OPEN1 АЗИМУТ-СПАРТАК
Tatjana Maliskina OPEN1 Stiga
Tatsiana Rudakouskaya OPEN1 OSC "Vityas" 224388
Halina Hancharova OPEN1 OSC "Vityas" 224395
Viachaslau Natalevich OPEN1 OSC "Vityas" 2000068
Dzmitry Halavach OPEN1 Meta
Volha Halavach OPEN1 Meta
Viachaslau Milashevich OPEN1 Meta
Tatsiana Milashevich OPEN1 Meta
Elena Bogopolskaya OPEN1 UZAO-Team Moscow 238399
Elizabete Dzalbe OPEN1 2061747
Elena Bogopolskaya OPEN2 UZAO-Team Moscow 238399
Emilija Staišiūnaitė W10 OK Azuolas 2076471
Karolīna Māliņa W10 Kāpa OK/Ādažu BJSS 2074176
Nataļja Tumanova W14 OK Stiga 2056221
Kristīne Berķe W14 Auseklis IK 7110102
Daruy Vankevich W14 КSO "Berezino" 259976
Alexandra Starostenko W14 KSO "Berezino" 259963
Paula Līga Alksne W16 IK Auseklis 2005303
Magda Cigle W16 A2 9005147
Elizabete Blūmentāle W18 Ozons/RSP 1110002
Ieva Ivbule W18 Sēlijas Mežs OSK 2009314
Anna Freimane W18 Auseklis IK 7201425
Ilvija Jakāne W20 Auseklis IK 7003142
Hanna Rudakouskaya W21A SOC "Belaya Rus" 682475
Ekaterina Gurina W21A Eridan 7770055
Maryna Hladkaya W21A Alcor BLR 1404396
Olga Pavārniece W21A Stiga OK
Antra Skujeniece W21B Ozons 9200086
Marina Grigorjeva W21B OK Stiga 2056230
Maryia Radkevich W21B Baklan 224993
Iryna Мajsiajuk W21B
Laura Ķīse W21B ind.
Maija Māliņa W21B Kāpa OK 9200254
Madara Šadrina W21B Kāpa OK 980499
Liene Barazinska W21B OK ARONA
Aksana Buyakova W21E Spartak 1401291
Laura Leiboma W21E Kāpa OK/Ādažu BJSS 2021237
Volha Rahautsova W21E Alcor BLR 9200302
Olegs Homilovs W21E stiga
Volha Dziamidzenka W35 BSPU, Minsk 250537
Jana Lepiksone W40 Auseklis IK 2021187
Jolanta Bura W40 Auseklis IK 8627834
ОКСАНА ПЕТРОВА W45 АЗИМУТ-СПАРТАК
Inta Mihailova W45 Auseklis IK 640806
Vija Šiltere W45 Auseklis IK 1603078
Inga Grende W45 Ozons 201976
Ieva Pabērze W45 ind.
Iruna Rubalka W50 Torpedo, Mogilev 2002233
Alena Piatrova W50 Torpedo, Mogilev 254649
Gunta Lebedoka W50 OK KURMIS 9092126
Elena Grigorovich W50 Dnepr 2066933
Gunta Dudele W50 Azimuts OK- Sm BJSS 2032545
Daina Lūkina W50 Sēlijas Mežs OSK 1398417
Baiba Zariņa W50 Ozons 200371
Larysa Fralova W55 Torpedo, Mogilev 250535
Ārija Šinke W55 Kāpa OK 7203964
Ingūna Leiškalne W55 Ziemeļkurzeme OK 7990009
Larisa Avramenko W60 BNTU 224961
Dzidra Brilte W60 OK Stiga .
Austra Brilte W60 OK Stiga .
Valentina Petrova W65 Stiga 2063184
Ruta Kukka W65 Kāpa OK 7000122
Jūlija Zvirgzde W75 Seniors 201164
ATBALSTĪTĀJI
Lietotājs
Parole
Izveidot lietotāja kontu