Sākums
Jaunumi
Klubs
Kalendārs
Rezultāti
Bildes
OS poligons
Video
Projekti

Pieteiktie dalībnieki Madonas novada atklātais čempionāts orientēšanās vidējā distancē

Izmaiņas lūdzu sūtīt nomis86@inbox.lv

Vārds Grupa Klubs Sportidents
Ralfs Jānis Eižvertiņš M12 OK Alnis-JNSC 2006364
Jēkabs Ločmelis M12 ZVOC-VBSS 200972
Kārlis Vaļģis M12 ZVOC-VBSS 1399915
Artūrs Freimanis M12 OK Alnis-JNSC 2006360
Rihards Krūmiņš M14 OK Alnis-JNSC 2006353
Dāgs Lepiksons M14 ZVOC-VBSS 2063959
Haralds Višņevskis M14 ZVOC-VBSS 2063973
Pauls Alberings M14 ZVOC-VBSS 2063951
Māris Heinols M14 ZVOC-VBSS 2063981
Rūdolfs Matīss Vimba M14 ZVOC-VBSS 2063980
Emīls Stiprais M16 Madonas BJSS/OK Arona 2049477
Ralfs Grīnvalds M16 OK Alnis-JNSC 2006356
Uldis Upītis M16 Kāpa OK/Saulkrasti 9200070
Otto Pēteris Pirtnieks M18 Auseklis IK 2011711
Aivis Šiliņš M18 OK Alnis-JNSC 2006352
Atis Heinols M18 ZVOC-VBSS 9200823
Krišs Karnītis M21A ind. 1877771
Jevģēnijs Bondins M21A Auseklis IK 980535
Jānis Kukks M21A Ind. 7000012
Māris Baltiņš M21A CPSS/Meridiāns/Pārgauja 1001000
Jānis Skujenieks M21E Ozons 1399586
Jonas Vytautas Gvildys M21E Medeina OK 501151
Giedrius Sabaliauskas M21E Versmė OK 501161
Modestas Bacys M21E SAKAS 1000012
Vilius Aleliūnas M21E Azimuts OK- Sm BJSS 7000364
Andris Jubelis M21E Mežmalas MTB / Madona 1301986
Jānis Tamužs M21E Auseklis IK 9001145
Jānis Sārs M21E Ogre OK/SC 1403689
Dāvis Sārs M21E Ogre OK/SC 1301981
Mārtiņš Skujenieks M21E Ozons 9200085
Marģers Smudzis M21E Optika
Artis Ločmelis M21E Burkānciems OK
Andis Malējs M21E CPSS/Meridiāns/Pārgauja 9200078
Mikus Puriņš M21E Auseklis IK 1009590
Zigmārs Gailis M21E Auseklis IK 1007355
Anatolijs Tarasovs M21E Ozons 503744
Jānis Umurs M21E Alūksne-Ape OK 2032540
Jānis Kūms M21E Alūksne-Ape OK 1301725
Artjoms Rekuņenko M21E Azimuts OK- Sm BJSS 1006191
Aivis Zetmanis M21E Azimuts OK- Sm BJSS 7003131
Endijs Titomers M21E OK Alnis-JNSC 1302611
Jānis Krūmiņš M21E Briksnis SK 1007540
Guy Sabo Bar M21E Mežmalas MTB / Madona 2071033
Juris Borovikovs M40 Madonas BJSS/OK Arona 1006190
Andy Karjus M40 OK Võru 305921
Raitis Muižnieks M40 Auseklis IK 1392100
Guntars Mankus M40 Saldus OK 7000003
Juris Ostups M40 A2
Andris Dzalbs M40 MERIDIĀNS 207907
Alvis Mats M40 Madonas BJSS/OK Arona 7201581
Aigars Vārna M40 Ziemeļkurzeme OK 514262
Māris Veckalniņš M50 Madonas BJSS/OK Arona
Jānis Lejiņš M50 Mežmalas MTB / Madona
Jānis Putniņš M50 Mežmalas MTB / Madona 1603098
Ainārs Gailis M50 Auseklis IK 2012447
Sandris Lācis M50 Mona OK 888958
Ainārs Lagzdiņš M50 Mona OK 207641
Aivars Mihailovs M50 Auseklis IK 880223
Ivars Pucens M50 Mona OK 503731
Valdis Groza M50 Lubāna
Uldis Alksnis M60 CPSS/Meridiāns/Pārgauja 896934
Miervaldis Bušs M60 OK Alnis-JNSC 888957
Andris Tauvens M60 Kurmis OK 980531
Juris Drunka M60 Madonas BJSS/OK Arona
Juris Zvirgzds M60 Seniors 201116
Ilmārs Bērziņš M60 Mežmalas MTB / Madona 2049482
Aiga Irbe Blūma W12 Auseklis IK 9200246
Kristīne Berķe W12 Auseklis IK 7110102
Anna Emīlija Suta W12 ZVOC-VBSS 2063966
Elīna Grīnvalde W14 OK Alnis-JNSC 2006355
Anda Upīte W14 Kāpa OK/Saulkrasti 2006272
Sintija Ozola W14 ZVOC-VBSS 1302612
Elizabete Ločmele W14 ZVOC-VBSS 2063988
Monika Baduna W14 Madonas BJSS/OK Arona 1391641
Vilma Alberinga W16 ZVOC-VBSS 9200822
Annija Anna Zaļaiskalna W18 Auseklis IK 7100496
Silvia Luup W18 OK Võru 682272
Marianne Haug W18 OK Võru 1008492
Inese Janpaule W21A Ziemeļkurzeme OK 305417
Krista Strautniece W21A OK Alnis-JNSC 2006351
Ieva Ceruka W21A Mežmalas MTB / Madona 2049505
Elīna Berķe W21A Mežmalas MTB / Madona 1207192
Sandra Jāņekalne W21E Mežmalas MTB / Madona 470012
Elīna Svilpe W21E Mežmalas MTB / Madona
Rūta Putniņa W21E Mežmalas MTB / Madona 2006288
Līga Valdmane W21E ZVOC-VBSS 9200820
Dace Buža W21E CPSS/Meridiāns/Pārgauja 1007366
Aiva Jakovela W21E Ozons 2011780
Irita Puķīte W21E Kāpa OK 7201407
Laura Joonas W21E OK Võru 9969999
Inguna Kupča W40 Ozons 9005202
Ingūna Čākure W40 OK Alnis-JNSC 1302649
Daiga Krēsliņa W40 Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 1003101
Sarmīte Gobiņa W40 Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 1003111
Baiba Ozola W50 Mona OK 503725
Andra Jansone W50 A2
Velga Zaļaiskalna W50 Mona OK 9200082
Dace Saulīte W50 Madonas BJSS/OK Arona 320265
Gunta Lebedoka W50 OK KURMIS 9092126
Liene Buša W60 OK Alnis-JNSC 533110
Māra Bolšteina W60 OK Alnis-JNSC 1302622
ATBALSTĪTĀJI
Lietotājs
Parole
Izveidot lietotāja kontu