-Madonas kausi 2014 20.kārta Kāršu kalns
2014.09.02.
Organizer : OK Arona
Coursmaster : Dainis
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6]
[# 7] [# 8] [OPEN] [S10] [S12] [S15]
[S18] [S35] [S45] [S55] [S8] [SB]
[SE] [V10] [V12] [V15] [V18] [V35]
[V45] [V55] [V65] [V8] [VB] [VE]
VE Course (1): 16 KP 5,7 km
# NR Name Club Result
1. 1 Mārtiņš Sirmais Kusa 00:39:52
2. 250 Arnis Saltums Ērgļi 00:41:47
3. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:43:47
4. 257 Agris Stūris Pļaviņas 00:44:19
5. 65 Kalvis Māliņš Elbra 00:44:24
6. 861 Marģers Smudzis Optika 00:47:10
7. 249 Gints Jubelis Mežmalas M 00:47:32
8. 311 Jānis Rešņa Elbra 00:51:14
9. 177 Dairis Stūris Pļaviņas 00:57:18
10. 270 Renārs Druvenieks Sēlijas Me 01:03:17
V35 Course (1): 16 KP 5,7 km
# NR Name Club Result
1. 1002 Dainis Bormanis Piebalga 00:43:19
2. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:48:51
3. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:56:15
SE Course (2): 12 KP 4,3 km
# NR Name Club Result
1. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:39:05
2. 155 Elīna Kārkliņa Madonas BJ 00:39:25
3. 90 Una Arama MBJSS 00:41:04
4. 293 Olita Znotiņa Pļaviņas 00:57:52
5. 181 Līga Gaigule ind 01:04:26
V45 Course (2): 12 KP 4,3 km
# NR Name Club Result
1. 935 Jānis Turks Taka 00:33:37
2. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:36:22
3. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:37:57
4. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:38:03
5. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:43:48
6. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:43:51
7. 150 Pēteris Blumbergs Teicija 00:53:12
8. 570 Valdis Groza Lubāna 01:00:57
VB Course (2): 12 KP 4,3 km
# NR Name Club Result
1. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:36:50
2. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:41:13
3. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:42:53
4. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:46:37
5. 224 Kaspars Lipskis Jēkabpils 00:47:26
6. 355 Rinalds Skirjus ind 00:48:44
7. 94 Andrejs Pļaviņš OK Arona 00:54:54
8. 190 Zintis Ravinskis VUGD 00:54:55
9. 282 Juris Ļepeškins Cesvaine 01:01:48
10. 24 Atis Koklačovs Elbra 01:07:54
V55 Course (3): 12 KP 3,4 km
# NR Name Club Result
1. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:33:25
2. 569 Jānis Biezais A2 00:33:58
3. 121 Ilmārs Bērziņš Lautere 00:34:42
4. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:35:31
5. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:38:23
6. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:43:23
7. 199 Jānis Lejiņš Madonas BJ 00:46:59
8. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:04:27
V18 Course (3): 12 KP 3,4 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš MVĢ 00:24:13
2. 21 Emīls Stiprais MVģ 00:30:45
3. 102 Atis Valdbergs Kusa 00:36:14
4. 354 Arvis Zeibots Ērgļi 00:38:22
5. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:51:35
S35 Course (3): 12 KP 3,4 km
# NR Name Club Result
1. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 00:41:43
2. 131 Elita Staune Madona 00:49:39
3. 310 Ilvija Madsena Ērgļi 00:54:24
V65 Course (4): 10 KP 2,9 km
# NR Name Club Result
1. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:38:55
2. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:39:41
3. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:41:03
S45 Course (4): 10 KP 2,9 km
# NR Name Club Result
1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:34:20
2. 106 Sandra Prūse Kalsnava 00:37:27
3. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:43:28
4. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:45:50
46 Spodra Švarca Vestiena DQ
SB Course (5): 11 KP 2,6 km
# NR Name Club Result
1. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:22:24
2. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:22:38
3. 171 Sanita Kurzemniece Kusa 00:30:46
4. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:33:22
5. 645 Ieva Dauškane Pļaviņas 00:36:14
6. 879 Inese Olte Ērgļi 00:37:07
S55 Course (5): 11 KP 2,6 km
# NR Name Club Result
1. 53 Vija Kreile Ļaudona 00:27:33
2. 84 Baiba Bambe Kalsnava 00:28:16
3. 49 Dace Saulīte MSVK 00:29:03
4. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:38:24
5. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:42:05
6. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:55:03
S15 Course (5): 11 KP 2,6 km
# NR Name Club Result
1. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:29:30
2. 348 Līva Dāve Vestienas 00:34:02
3. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:52:58
V15 Course (5): 11 KP 2,6 km
# NR Name Club Result
1. 275 Aivars Lucijanovs Jēkabpils 00:21:45
2. 762 Emīls Purviņš Ērgļu vsk 00:23:10
3. 212 Renārs Lucianovs Sēlijas me 00:24:40
4. 217 Artūrs Barazinskis Barkavas p 00:27:27
S18 Course (5): 11 KP 2,6 km
# NR Name Club Result
1. 1001 Ieva Ivbule Sēlijas me 00:19:34
2. 124 Sanda Sirmā Vestienas 00:23:25
3. 657 Līva Galeja Cesvaines 00:36:52
4. 38 Egita Lepeškina Cesvaine 00:38:57
S12 Course (6): 8 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:17:18
2. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:27:42
V12 Course (6): 8 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 296 Dāvis Vintišs Kalsnava 00:13:08
2. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:15:35
3. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:18:22
4. 96 Helmuts Vītols Pļaviņas 00:27:45
5. 520 Andis Daugavietis Pļaviņas 00:27:59
S10 Course (7): 5 KP 1,3 km
# NR Name Club Result
1. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:10:01
2. 307 Krista Stūre Pļaviņas 00:12:22
3. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:13:02
4. 116 Katrīna Rešņa Ērgļi 00:13:08
5. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:14:15
6. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:14:38
7. 105 Viktorija Freimane Vestiena 00:16:29
V10 Course (7): 5 KP 1,3 km
# NR Name Club Result
1. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:09:25
2. 167 Andrejs Gaponovs Cesvaine 00:11:20
S8 Course (7): 5 KP 1,3 km
# NR Name Club Result
1. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:09:59
2. 98 Kristīne Borovikova Savējie 00:11:22
3. 229 Līna Madsena Ērgļi 00:20:03
V8 Course (7): 5 KP 1,3 km
# NR Name Club Result
1. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:11:12
1. 201 Mārcis Šķēls Madona 00:11:12
3. 166 Ritvars Ļepeškins Cesvaine 00:11:44
4. 290 Ralfs Vilciņš Kusa 00:14:11
5. 63 Tots Olivers Olte Ērgļi 00:20:54
OPEN Course (8): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 345 Justīne Blumberga Madona 00:25:52
2. 704 Dace Dāve Vestiena 00:34:09
3. 104 Lāsma Pļaviņa OK Arona 00:34:24
4. 52 Lolita Titova OK Arona 00:53:04
# 1 Course (VE,V35): 16 KP 5,7 km
# NR Name Club Result
1. 1 Mārtiņš Sirmais Kusa 00:39:52
2. 250 Arnis Saltums Ērgļi 00:41:47
3. 1002 Dainis Bormanis Piebalga 00:43:19
4. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:43:47
5. 257 Agris Stūris Pļaviņas 00:44:19
6. 65 Kalvis Māliņš Elbra 00:44:24
7. 861 Marģers Smudzis Optika 00:47:10
8. 249 Gints Jubelis Mežmalas M 00:47:32
9. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:48:51
10. 311 Jānis Rešņa Elbra 00:51:14
11. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:56:15
12. 177 Dairis Stūris Pļaviņas 00:57:18
13. 270 Renārs Druvenieks Sēlijas Me 01:03:17
# 2 Course (SE,V45,VB): 12 KP 4,3 km
# NR Name Club Result
1. 935 Jānis Turks Taka 00:33:37
2. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:36:22
3. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:36:50
4. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:37:57
5. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:38:03
6. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:39:05
7. 155 Elīna Kārkliņa Madonas BJ 00:39:25
8. 90 Una Arama MBJSS 00:41:04
9. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:41:13
10. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:42:53
11. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:43:48
12. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:43:51
13. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:46:37
14. 224 Kaspars Lipskis Jēkabpils 00:47:26
15. 355 Rinalds Skirjus ind 00:48:44
16. 150 Pēteris Blumbergs Teicija 00:53:12
17. 94 Andrejs Pļaviņš OK Arona 00:54:54
18. 190 Zintis Ravinskis VUGD 00:54:55
19. 293 Olita Znotiņa Pļaviņas 00:57:52
20. 570 Valdis Groza Lubāna 01:00:57
21. 282 Juris Ļepeškins Cesvaine 01:01:48
22. 181 Līga Gaigule ind 01:04:26
23. 24 Atis Koklačovs Elbra 01:07:54
# 3 Course (V55,V18,S35): 12 KP 3,4 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš MVĢ 00:24:13
2. 21 Emīls Stiprais MVģ 00:30:45
3. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:33:25
4. 569 Jānis Biezais A2 00:33:58
5. 121 Ilmārs Bērziņš Lautere 00:34:42
6. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:35:31
7. 102 Atis Valdbergs Kusa 00:36:14
8. 354 Arvis Zeibots Ērgļi 00:38:22
9. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:38:23
10. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 00:41:43
11. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:43:23
12. 199 Jānis Lejiņš Madonas BJ 00:46:59
13. 131 Elita Staune Madona 00:49:39
14. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:51:35
15. 310 Ilvija Madsena Ērgļi 00:54:24
16. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:04:27
# 4 Course (V65,S45): 10 KP 2,9 km
# NR Name Club Result
1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:34:20
2. 106 Sandra Prūse Kalsnava 00:37:27
3. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:38:55
4. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:39:41
5. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:41:03
6. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:43:28
7. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:45:50
46 Spodra Švarca Vestiena DQ
# 5 Course (SB,S55,S15,V15,S18): 11 KP 2,6 km
# NR Name Club Result
1. 1001 Ieva Ivbule Sēlijas me 00:19:34
2. 275 Aivars Lucijanovs Jēkabpils 00:21:45
3. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:22:24
4. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:22:38
5. 762 Emīls Purviņš Ērgļu vsk 00:23:10
6. 124 Sanda Sirmā Vestienas 00:23:25
7. 212 Renārs Lucianovs Sēlijas me 00:24:40
8. 217 Artūrs Barazinskis Barkavas p 00:27:27
9. 53 Vija Kreile Ļaudona 00:27:33
10. 84 Baiba Bambe Kalsnava 00:28:16
11. 49 Dace Saulīte MSVK 00:29:03
12. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:29:30
13. 171 Sanita Kurzemniece Kusa 00:30:46
14. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:33:22
15. 348 Līva Dāve Vestienas 00:34:02
16. 645 Ieva Dauškane Pļaviņas 00:36:14
17. 657 Līva Galeja Cesvaines 00:36:52
18. 879 Inese Olte Ērgļi 00:37:07
19. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:38:24
20. 38 Egita Lepeškina Cesvaine 00:38:57
21. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:42:05
22. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:52:58
23. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:55:03
# 6 Course (S12,V12): 8 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 296 Dāvis Vintišs Kalsnava 00:13:08
2. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:15:35
3. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:17:18
4. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:18:22
5. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:27:42
6. 96 Helmuts Vītols Pļaviņas 00:27:45
7. 520 Andis Daugavietis Pļaviņas 00:27:59
# 7 Course (S10,V10,S8,V8): 5 KP 1,3 km
# NR Name Club Result
1. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:09:25
2. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:09:59
3. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:10:01
4. 201 Mārcis Šķēls Madona 00:11:12
4. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:11:12
6. 167 Andrejs Gaponovs Cesvaine 00:11:20
7. 98 Kristīne Borovikova Savējie 00:11:22
8. 166 Ritvars Ļepeškins Cesvaine 00:11:44
9. 307 Krista Stūre Pļaviņas 00:12:22
10. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:13:02
11. 116 Katrīna Rešņa Ērgļi 00:13:08
12. 290 Ralfs Vilciņš Kusa 00:14:11
13. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:14:15
14. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:14:38
15. 105 Viktorija Freimane Vestiena 00:16:29
16. 229 Līna Madsena Ērgļi 00:20:03
17. 63 Tots Olivers Olte Ērgļi 00:20:54
# 8 Course (OPEN): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 345 Justīne Blumberga Madona 00:25:52
2. 704 Dace Dāve Vestiena 00:34:09
3. 104 Lāsma Pļaviņa OK Arona 00:34:24
4. 52 Lolita Titova OK Arona 00:53:04
© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.706] @ 2014.09.02. 21:43:02 NGO PRO.ini