-Madonas kausi 18. kārta Mailes
2014.08.19.
Organizer : OK Arona
Coursmaster : G.Ikaunieks
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6]
[# 7] [# 8] [OPEN] [S10] [S12] [S15]
[S18] [S35] [S45] [S55] [S8] [SB]
[SE] [V10] [V12] [V15] [V18] [V35]
[V45] [V55] [V65] [V8] [VB] [VE]
VE Course (1): 15 KP 5,8 km
# NR Name Club Result
1. 1 Mārtiņš Sirmais Kusa 00:40:23
2. 39 Jānis Baunis Mvģ 00:45:34
3. 396 Ingus Znotiņš Sēlijas me 00:47:04
4. 3 Dāvis Sārs Kusa 00:47:05
5. 257 Agris Stūris Pļaviņas 00:47:47
6. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:51:01
7. 311 Jānis Rešņa Elbra 00:57:02
8. 988 Uldis Katlaps Ineši 01:00:08
9. 861 Marģers Smudzis Optika 01:02:43
10. 249 Gints Jubelis Mežmalas M 01:03:07
11. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 01:03:27
12. 177 Dairis Stūris Pļaviņas 01:06:32
V35 Course (1): 15 KP 5,8 km
# NR Name Club Result
1. 292 Alvis Mats Madona 01:00:01
SE Course (2): 10 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
1. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:36:05
2. 41 Zane Čamane OK Arona 00:41:24
3. 90 Una Arama MBJSS 00:46:10
4. 963 Odeta Turka Taka 00:47:08
5. 42 Rūta Putniņa LU 00:52:11
6. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:52:31
7. 987 Elīza Katlapa Ineši 01:12:40
V45 Course (2): 10 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
1. 935 Jānis Turks Taka 00:35:14
2. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:40:29
3. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:41:58
4. 150 Pēteris Blumbergs Teicija 00:42:10
5. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:45:18
6. 205 Juris Drunka OK Arona 00:46:31
7. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:48:54
8. 77 Māris Olte Ērgļi 00:52:54
9. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:53:42
10. 570 Valdis Groza Lubāna 01:12:45
VB Course (2): 10 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
1. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:44:14
2. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:45:32
3. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:47:19
4. 94 Andrejs Pļaviņš OK Arona 00:51:27
5. 316 Arvis Rudzītis Ērgļi 00:52:46
6. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:55:51
7. 282 Juris Ļepeškins Cesvaine 01:00:54
8. 190 Zintis Ravinskis VUGD 01:04:27
9. 24 Atis Koklačovs Elbra 01:05:35
10. 936 Artūrs Greizis Jancis 01:17:09
11. 224 Kaspars Lipskis Jēkabpils 01:18:08
12. 219 Raivis Truhanovs Cesvaine 01:32:36
V55 Course (3): 9 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:39:07
2. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:49:07
3. 199 Jānis Lejiņš Madonas BJ 00:52:24
4. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:00:58
5. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:29:30
V18 Course (3): 9 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš MVĢ 00:27:23
2. 16 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:35:31
3. 21 Emīls Stiprais MVģ 00:43:10
4. 102 Atis Valdbergs Kusa 00:46:54
S35 Course (3): 9 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 310 Ilvija Madsena Ērgļi 00:48:28
2. 131 Elita Staune Madona 01:24:37
V65 Course (4): 9 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:58:50
2. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 01:24:07
S45 Course (4): 9 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:42:51
2. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:43:57
3. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:55:18
4. 142 Anita Katlapa Ineši 00:59:46
5. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:05:18
6. 106 Sandra Prūse Kalsnava 01:05:24
7. 650 Dace Rudusa Madona 01:14:18
SB Course (5): 8 KP 3,1 km
# NR Name Club Result
1. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:29:46
2. 897 Diāna Dambeniece Ļaudona 00:32:10
3. 618 Marija Dauskane Pļaviņas 00:33:57
4. 171 Sanita Kurzemniece Kusa 00:36:11
5. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:36:15
6. 261 Zane Truhanova Cesvaine 00:36:48
7. 645 Ieva Dauškane Pļaviņas 00:41:04
8. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:44:33
9. 879 Inese Olte Ērgļi 00:46:28
S55 Course (5): 8 KP 3,1 km
# NR Name Club Result
1. 49 Dace Saulīte MSVK 00:33:24
2. 84 Baiba Bambe Kalsnava 00:39:30
3. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 01:01:31
4. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:02:36
5. 86 Maija Gusare OK Arona 01:19:55
51 Aira Bērziņa MBJSS DQ
S15 Course (5): 8 KP 3,1 km
# NR Name Club Result
1. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:33:53
2. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:43:59
3. 289 Aleksa Dauškane Pļaviņas 00:44:57
4. 242 Agnija Nagle Madonas 1. 00:52:38
V15 Course (5): 8 KP 3,1 km
# NR Name Club Result
1. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:25:03
2. 232 Emīls Naumovs Ventspils 00:34:14
3. 212 Renārs Lucianovs Sēlijas me 00:35:29
4. 275 Aivars Lucijanovs Jēkabpils 00:46:49
S18 Course (5): 8 KP 3,1 km
# NR Name Club Result
1. 1001 Ieva Ivbule Sēlijas me 00:27:54
2. 657 Līva Galeja Cesvaines 00:37:07
3. 38 Egita Lepeškina Cesvaine 00:38:35
4. 393 Evija Dāve Vestienas 00:49:51
S12 Course (6): 7 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:23:56
2. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:27:34
3. 266 Elīza Luksa Pļaviņas 00:31:34
4. 301 Marta Langenfelda Pļaviņas 00:31:39
V12 Course (6): 7 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:15:34
2. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:17:56
3. 296 Dāvis Vintišs Kalsnava 00:18:13
4. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:21:32
5. 96 Helmuts Vītols Pļaviņas 00:30:54
6. 520 Andis Daugavietis Pļaviņas 00:31:50
S10 Course (7): 5 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 188 Anete Strauta Vestiena 00:16:07
2. 307 Krista Stūre Pļaviņas 00:16:34
3. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:18:20
4. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:18:29
5. 116 Katrīna Rešņa Ērgļi 00:18:58
6. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:21:19
7. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:27:28
V10 Course (7): 5 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:15:23
2. 144 Kristiāns Lipskis Livelo 00:15:37
3. 818 Nemo Olte Ērgļu vsk 00:21:06
4. 167 Andrejs Gaponovs Cesvaine 00:22:11
S8 Course (7): 5 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:19:23
V8 Course (7): 5 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 314 Edvards Zvirgzdiņš Rīga 00:18:38
2. 288 Kristaps Ozoliņš Kusa 00:21:37
3. 166 Ritvars Ļepeškins Cesvaine 00:22:10
4. 201 Mārcis Šķēls Madona 00:23:57
5. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:23:58
6. 290 Ralfs Vilciņš Kusa 00:28:22
7. 313 Kārlis Kebbe Vestiena 00:32:22
8. 128 Martins Arama Madonas BJ 00:37:08
9. 63 Tots Olivers Olte Ērgļi 00:40:19
OPEN Course (8): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 315 Irēna Rešņa Ērgļi 00:42:21
2. 704 Dace Dāve Vestiena 00:47:45
3. 104 Lāsma Pļaviņa OK Arona 00:51:21
4. 52 Lolita Titova OK Arona 00:57:22
# 1 Course (VE,V35): 15 KP 5,8 km
# NR Name Club Result
1. 1 Mārtiņš Sirmais Kusa 00:40:23
2. 39 Jānis Baunis Mvģ 00:45:34
3. 396 Ingus Znotiņš Sēlijas me 00:47:04
4. 3 Dāvis Sārs Kusa 00:47:05
5. 257 Agris Stūris Pļaviņas 00:47:47
6. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:51:01
7. 311 Jānis Rešņa Elbra 00:57:02
8. 292 Alvis Mats Madona 01:00:01
9. 988 Uldis Katlaps Ineši 01:00:08
10. 861 Marģers Smudzis Optika 01:02:43
11. 249 Gints Jubelis Mežmalas M 01:03:07
12. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 01:03:27
13. 177 Dairis Stūris Pļaviņas 01:06:32
# 2 Course (SE,V45,VB): 10 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
1. 935 Jānis Turks Taka 00:35:14
2. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:36:05
3. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:40:29
4. 41 Zane Čamane OK Arona 00:41:24
5. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:41:58
6. 150 Pēteris Blumbergs Teicija 00:42:10
7. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:44:14
8. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:45:18
9. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:45:32
10. 90 Una Arama MBJSS 00:46:10
11. 205 Juris Drunka OK Arona 00:46:31
12. 963 Odeta Turka Taka 00:47:08
13. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:47:19
14. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:48:54
15. 94 Andrejs Pļaviņš OK Arona 00:51:27
16. 42 Rūta Putniņa LU 00:52:11
17. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:52:31
18. 316 Arvis Rudzītis Ērgļi 00:52:46
19. 77 Māris Olte Ērgļi 00:52:54
20. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:53:42
21. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:55:51
22. 282 Juris Ļepeškins Cesvaine 01:00:54
23. 190 Zintis Ravinskis VUGD 01:04:27
24. 24 Atis Koklačovs Elbra 01:05:35
25. 987 Elīza Katlapa Ineši 01:12:40
26. 570 Valdis Groza Lubāna 01:12:45
27. 936 Artūrs Greizis Jancis 01:17:09
28. 224 Kaspars Lipskis Jēkabpils 01:18:08
29. 219 Raivis Truhanovs Cesvaine 01:32:36
# 3 Course (V55,V18,S35): 9 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš MVĢ 00:27:23
2. 16 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:35:31
3. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:39:07
4. 21 Emīls Stiprais MVģ 00:43:10
5. 102 Atis Valdbergs Kusa 00:46:54
6. 310 Ilvija Madsena Ērgļi 00:48:28
7. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:49:07
8. 199 Jānis Lejiņš Madonas BJ 00:52:24
9. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:00:58
10. 131 Elita Staune Madona 01:24:37
11. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:29:30
# 4 Course (V65,S45): 9 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:42:51
2. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:43:57
3. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:55:18
4. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:58:50
5. 142 Anita Katlapa Ineši 00:59:46
6. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:05:18
7. 106 Sandra Prūse Kalsnava 01:05:24
8. 650 Dace Rudusa Madona 01:14:18
9. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 01:24:07
# 5 Course (SB,S55,S15,V15,S18): 8 KP 3,1 km
# NR Name Club Result
1. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:25:03
2. 1001 Ieva Ivbule Sēlijas me 00:27:54
3. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:29:46
4. 897 Diāna Dambeniece Ļaudona 00:32:10
5. 49 Dace Saulīte MSVK 00:33:24
6. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:33:53
7. 618 Marija Dauskane Pļaviņas 00:33:57
8. 232 Emīls Naumovs Ventspils 00:34:14
9. 212 Renārs Lucianovs Sēlijas me 00:35:29
10. 171 Sanita Kurzemniece Kusa 00:36:11
11. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:36:15
12. 261 Zane Truhanova Cesvaine 00:36:48
13. 657 Līva Galeja Cesvaines 00:37:07
14. 38 Egita Lepeškina Cesvaine 00:38:35
15. 84 Baiba Bambe Kalsnava 00:39:30
16. 645 Ieva Dauškane Pļaviņas 00:41:04
17. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:43:59
18. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:44:33
19. 289 Aleksa Dauškane Pļaviņas 00:44:57
20. 879 Inese Olte Ērgļi 00:46:28
21. 275 Aivars Lucijanovs Jēkabpils 00:46:49
22. 393 Evija Dāve Vestienas 00:49:51
23. 242 Agnija Nagle Madonas 1. 00:52:38
24. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 01:01:31
25. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:02:36
26. 86 Maija Gusare OK Arona 01:19:55
51 Aira Bērziņa MBJSS DQ
# 6 Course (S12,V12): 7 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:15:34
2. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:17:56
3. 296 Dāvis Vintišs Kalsnava 00:18:13
4. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:21:32
5. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:23:56
6. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:27:34
7. 96 Helmuts Vītols Pļaviņas 00:30:54
8. 266 Elīza Luksa Pļaviņas 00:31:34
9. 301 Marta Langenfelda Pļaviņas 00:31:39
10. 520 Andis Daugavietis Pļaviņas 00:31:50
# 7 Course (S10,V10,S8,V8): 5 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:15:23
2. 144 Kristiāns Lipskis Livelo 00:15:37
3. 188 Anete Strauta Vestiena 00:16:07
4. 307 Krista Stūre Pļaviņas 00:16:34
5. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:18:20
6. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:18:29
7. 314 Edvards Zvirgzdiņš Rīga 00:18:38
8. 116 Katrīna Rešņa Ērgļi 00:18:58
9. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:19:23
10. 818 Nemo Olte Ērgļu vsk 00:21:06
11. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:21:19
12. 288 Kristaps Ozoliņš Kusa 00:21:37
13. 166 Ritvars Ļepeškins Cesvaine 00:22:10
14. 167 Andrejs Gaponovs Cesvaine 00:22:11
15. 201 Mārcis Šķēls Madona 00:23:57
16. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:23:58
17. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:27:28
18. 290 Ralfs Vilciņš Kusa 00:28:22
19. 313 Kārlis Kebbe Vestiena 00:32:22
20. 128 Martins Arama Madonas BJ 00:37:08
21. 63 Tots Olivers Olte Ērgļi 00:40:19
# 8 Course (OPEN): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 315 Irēna Rešņa Ērgļi 00:42:21
2. 704 Dace Dāve Vestiena 00:47:45
3. 104 Lāsma Pļaviņa OK Arona 00:51:21
4. 52 Lolita Titova OK Arona 00:57:22
© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.706] @ 2014.08.19. 21:47:21 NGO PRO.ini