-Madonas kausi '14 16.kārta Ļaudona
2014.07.22.
Organizer : OK Arona
Coursmaster : G.Ikaunieks
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6]
[# 7] [# 8] [OPEN] [S10] [S12] [S15]
[S18] [S35] [S45] [S55] [S8] [SB]
[SE] [V10] [V12] [V15] [V18] [V35]
[V45] [V55] [V65] [V8] [VB] [VE]
VE Course (1): 19 KP 5,9 km
# NR Name Club Result
1. 396 Ingus Znotiņš Sēlijas me 00:45:16
2. 257 Agris Stūris Pļaviņas 00:45:44
3. 39 Jānis Baunis Mvģ 00:49:47
4. 249 Gints Jubelis Mežmalas M 00:53:46
5. 65 Kalvis Māliņš Elbra 00:54:05
6. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:55:31
7. 861 Marģers Smudzis Optika 00:57:04
8. 311 Jānis Rešņa Elbra 01:02:52
9. 988 Uldis Katlaps Ineši 01:10:29
SE Course (2): 12 KP 4,5 km
# NR Name Club Result
1. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:44:09
2. 90 Una Arama MBJSS 00:44:25
3. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:52:38
4. 41 Zane Čamane OK Arona 00:57:30
5. 293 Olita Znotiņa Pļaviņas 01:03:07
6. 987 Elīza Katlapa Ineši 01:05:35
7. 181 Līga Gaigule ind 01:24:26
33 Maija Ceruka MVĢ DQ
V45 Course (2): 12 KP 4,5 km
# NR Name Club Result
1. 935 Jānis Turks Taka 00:41:30
2. 238 Dainis Bormanis Piebalga 00:46:16
3. 150 Pēteris Blumbergs Teicija 00:48:39
4. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:48:44
5. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:50:42
6. 205 Juris Drunka OK Arona 00:52:31
7. 77 Māris Olte Ērgļi 00:56:40
8. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:57:28
9. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 01:01:52
10. 570 Valdis Groza Lubāna 01:24:56
VB Course (2): 12 KP 4,5 km
# NR Name Club Result
1. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:46:52
2. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:47:24
3. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:55:58
4. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:56:24
5. 13 Juris Groza Kusa 00:57:08
6. 219 Raivis Truhanovs Cesvaine 01:00:31
7. 94 Andrejs Pļaviņš OK Arona 01:04:18
8. 24 Atis Koklačovs Elbra 01:04:38
9. 282 Juris Ļepeškins Cesvaine 01:28:49
10. 279 Dāvis Vimba Cesvaine 01:28:50
11. 224 Kaspars Lipskis Jēkabpils 01:28:57
12. 190 Zintis Ravinskis VUGD 01:33:33
V55 Course (3): 10 KP 3,5 km
# NR Name Club Result
1. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:35:13
2. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:35:17
3. 569 Jānis Biezais A2 00:40:45
4. 349 Andris Bērziņs Jaujas 00:47:04
5. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:51:16
6. 256 Jānis Auziņš Pļaviņas 00:59:22
7. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:19:05
V18 Course (3): 10 KP 3,5 km
# NR Name Club Result
1. 102 Atis Valdbergs Kusa 00:35:14
2. 23 Niks Pļaviņš MVĢ 00:35:46
3. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:46:04
S35 Course (3): 10 KP 3,5 km
# NR Name Club Result
1. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 00:43:42
2. 310 Ilvija Madsena Ērgļi 00:48:31
3. 131 Elita Staune Madona 01:09:24
S45 Course (3): 10 KP 3,5 km
# NR Name Club Result
1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:39:03
2. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:49:49
3. 106 Sandra Prūse Kalsnava 00:54:06
4. 142 Anita Katlapa Ineši 00:54:40
5. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:01:28
6. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:09:59
V15 Course (4): 9 KP 3,3 km
# NR Name Club Result
1. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:41:08
2. 275 Aivars Lucijanovs Jēkabpils 00:54:11
3. 217 Artūrs Barazinskis Barkavas p 01:28:02
S18 Course (4): 9 KP 3,3 km
# NR Name Club Result
1. 101 Monika Baduna MVĢ 00:58:37
2. 124 Sanda Sirmā Vestienas 01:01:06
3. 393 Evija Dāve Vestienas 01:10:52
4. 657 Līva Galeja Cesvaines 01:16:57
V65 Course (4): 9 KP 3,3 km
# NR Name Club Result
1. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:49:48
2. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:55:00
SB Course (5): 10 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:27:07
2. 618 Marija Dauskane Pļaviņas 00:30:14
3. 210 Inga Jansone Rīga 00:31:39
4. 897 Diāna Dambeniece Ļaudona 00:32:08
5. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:32:41
6. 261 Zane Truhanova Cesvaine 00:34:48
7. 678 Ieva Ceruka RSU 00:38:47
8. 679 Irita Strode Barkava 00:39:05
9. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:41:02
10. 252 Ieva Dauškane Pļaviņas 00:48:48
S55 Course (5): 10 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 49 Dace Saulīte MSVK 00:31:58
2. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:37:44
3. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:42:18
4. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:09:04
5. 86 Maija Gusare OK Arona 01:09:20
S15 Course (5): 10 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 348 Līva Dāve Vestienas 00:44:50
2. 242 Agnija Nagle Madonas 1. 00:48:57
3. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:50:45
4. 289 Aleksa Dauškane Pļaviņas 00:51:05
5. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:51:49
6. 140 Lāsma Pommere Ļaudonas v 00:52:45
7. 276 Diāna Cīrule Ļaudona 01:08:17
8. 277 Anita Sindija Skrupska S15 01:08:19
9. 284 Eva Stradiņa Ļaudona 01:40:19
S12 Course (6): 7 KP 1,9 km
# NR Name Club Result
1. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:20:40
2. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:24:19
3. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:31:33
4. 303 Beāte Skrabute Pļaviņas 00:32:21
5. 302 Agita Cukanova Pļaviņas 00:32:48
6. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:34:55
7. 301 Marta Langenfelda Pļaviņas 00:38:57
V12 Course (6): 7 KP 1,9 km
# NR Name Club Result
1. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:14:10
2. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:18:02
3. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:19:14
4. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:23:48
5. 536 Emīls Priževoits Barkava ps 00:35:01
6. 96 Helmuts Vītols Pļaviņas 00:38:42
7. 520 Andis Daugavietis Pļaviņas 00:42:03
S10 Course (7): 5 KP 1,5 km
# NR Name Club Result
1. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:22:26
2. 188 Anete Strauta Vestiena 00:24:09
3. 116 Katrīna Rešņa Ērgļi 00:27:05
4. 105 Viktorija Freimane Vestiena 00:27:15
5. 841 Dagnija Kudure Barkavas p 00:36:07
6. 939 Zane Sķēle Rīga 00:37:57
7. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:39:17
8. 78 Aleksandra Vihtodenko Ērgļu vsk 00:43:58
9. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:47:50
V10 Course (7): 5 KP 1,5 km
# NR Name Club Result
1. 961 Dāvis Vintišs Jaunkalsna 00:15:52
2. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:24:26
3. 167 Andrejs Gaponovs Cesvaine 00:27:08
4. 103 Miks Trops Barkava 00:34:21
S8 Course (7): 5 KP 1,5 km
# NR Name Club Result
1. 195 Sabīne Bērtiņa Kusa 00:19:26
2. 220 Krista Stūre Pļaviņas 00:31:07
V8 Course (7): 5 KP 1,5 km
# NR Name Club Result
1. 166 Ritvars Ļepeškins Cesvaine 00:17:07
2. 201 Mārcis Šķēls Madona 00:17:47
3. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:19:03
4. 290 Ralfs Vilciņš Kusa 00:20:39
5. 288 Kristaps Ozoliņš Kusa 00:21:19
6. 128 Martins Arama Madonas BJ 00:33:31
OPEN Course (8): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:38:26
2. 104 Lāsma Pļaviņa OK Arona 00:38:30
3. 52 Lolita Titova OK Arona 00:49:57
4. 294 Renārs Lucianovs Sēlijas me 01:07:28
# 1 Course (VE,V35): 19 KP 5,9 km
# NR Name Club Result
1. 396 Ingus Znotiņš Sēlijas me 00:45:16
2. 257 Agris Stūris Pļaviņas 00:45:44
3. 39 Jānis Baunis Mvģ 00:49:47
4. 249 Gints Jubelis Mežmalas M 00:53:46
5. 65 Kalvis Māliņš Elbra 00:54:05
6. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:55:31
7. 861 Marģers Smudzis Optika 00:57:04
8. 311 Jānis Rešņa Elbra 01:02:52
9. 988 Uldis Katlaps Ineši 01:10:29
# 2 Course (SE,V45,VB): 12 KP 4,5 km
# NR Name Club Result
1. 935 Jānis Turks Taka 00:41:30
2. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:44:09
3. 90 Una Arama MBJSS 00:44:25
4. 238 Dainis Bormanis Piebalga 00:46:16
5. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:46:52
6. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:47:24
7. 150 Pēteris Blumbergs Teicija 00:48:39
8. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:48:44
9. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:50:42
10. 205 Juris Drunka OK Arona 00:52:31
11. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:52:38
12. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:55:58
13. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:56:24
14. 77 Māris Olte Ērgļi 00:56:40
15. 13 Juris Groza Kusa 00:57:08
16. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:57:28
17. 41 Zane Čamane OK Arona 00:57:30
18. 219 Raivis Truhanovs Cesvaine 01:00:31
19. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 01:01:52
20. 293 Olita Znotiņa Pļaviņas 01:03:07
21. 94 Andrejs Pļaviņš OK Arona 01:04:18
22. 24 Atis Koklačovs Elbra 01:04:38
23. 987 Elīza Katlapa Ineši 01:05:35
24. 181 Līga Gaigule ind 01:24:26
25. 570 Valdis Groza Lubāna 01:24:56
26. 282 Juris Ļepeškins Cesvaine 01:28:49
27. 279 Dāvis Vimba Cesvaine 01:28:50
28. 224 Kaspars Lipskis Jēkabpils 01:28:57
29. 190 Zintis Ravinskis VUGD 01:33:33
33 Maija Ceruka MVĢ DQ
# 3 Course (V55,V18,S35,S45): 10 KP 3,5 km
# NR Name Club Result
1. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:35:13
2. 102 Atis Valdbergs Kusa 00:35:14
3. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:35:17
4. 23 Niks Pļaviņš MVĢ 00:35:46
5. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:39:03
6. 569 Jānis Biezais A2 00:40:45
7. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 00:43:42
8. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:46:04
9. 349 Andris Bērziņs Jaujas 00:47:04
10. 310 Ilvija Madsena Ērgļi 00:48:31
11. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:49:49
12. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:51:16
13. 106 Sandra Prūse Kalsnava 00:54:06
14. 142 Anita Katlapa Ineši 00:54:40
15. 256 Jānis Auziņš Pļaviņas 00:59:22
16. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:01:28
17. 131 Elita Staune Madona 01:09:24
18. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:09:59
19. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:19:05
# 4 Course (V15,S18,V65): 9 KP 3,3 km
# NR Name Club Result
1. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:41:08
2. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:49:48
3. 275 Aivars Lucijanovs Jēkabpils 00:54:11
4. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:55:00
5. 101 Monika Baduna MVĢ 00:58:37
6. 124 Sanda Sirmā Vestienas 01:01:06
7. 393 Evija Dāve Vestienas 01:10:52
8. 657 Līva Galeja Cesvaines 01:16:57
9. 217 Artūrs Barazinskis Barkavas p 01:28:02
# 5 Course (SB,S55,S15): 10 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:27:07
2. 618 Marija Dauskane Pļaviņas 00:30:14
3. 210 Inga Jansone Rīga 00:31:39
4. 49 Dace Saulīte MSVK 00:31:58
5. 897 Diāna Dambeniece Ļaudona 00:32:08
6. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:32:41
7. 261 Zane Truhanova Cesvaine 00:34:48
8. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:37:44
9. 678 Ieva Ceruka RSU 00:38:47
10. 679 Irita Strode Barkava 00:39:05
11. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:41:02
12. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:42:18
13. 348 Līva Dāve Vestienas 00:44:50
14. 252 Ieva Dauškane Pļaviņas 00:48:48
15. 242 Agnija Nagle Madonas 1. 00:48:57
16. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:50:45
17. 289 Aleksa Dauškane Pļaviņas 00:51:05
18. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:51:49
19. 140 Lāsma Pommere Ļaudonas v 00:52:45
20. 276 Diāna Cīrule Ļaudona 01:08:17
21. 277 Anita Sindija Skrupska S15 01:08:19
22. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:09:04
23. 86 Maija Gusare OK Arona 01:09:20
24. 284 Eva Stradiņa Ļaudona 01:40:19
# 6 Course (S12,V12): 7 KP 1,9 km
# NR Name Club Result
1. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:14:10
2. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:18:02
3. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:19:14
4. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:20:40
5. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:23:48
6. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:24:19
7. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:31:33
8. 303 Beāte Skrabute Pļaviņas 00:32:21
9. 302 Agita Cukanova Pļaviņas 00:32:48
10. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:34:55
11. 536 Emīls Priževoits Barkava ps 00:35:01
12. 96 Helmuts Vītols Pļaviņas 00:38:42
13. 301 Marta Langenfelda Pļaviņas 00:38:57
14. 520 Andis Daugavietis Pļaviņas 00:42:03
# 7 Course (S10,V10,S8,V8): 5 KP 1,5 km
# NR Name Club Result
1. 961 Dāvis Vintišs Jaunkalsna 00:15:52
2. 166 Ritvars Ļepeškins Cesvaine 00:17:07
3. 201 Mārcis Šķēls Madona 00:17:47
4. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:19:03
5. 195 Sabīne Bērtiņa Kusa 00:19:26
6. 290 Ralfs Vilciņš Kusa 00:20:39
7. 288 Kristaps Ozoliņš Kusa 00:21:19
8. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:22:26
9. 188 Anete Strauta Vestiena 00:24:09
10. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:24:26
11. 116 Katrīna Rešņa Ērgļi 00:27:05
12. 167 Andrejs Gaponovs Cesvaine 00:27:08
13. 105 Viktorija Freimane Vestiena 00:27:15
14. 220 Krista Stūre Pļaviņas 00:31:07
15. 128 Martins Arama Madonas BJ 00:33:31
16. 103 Miks Trops Barkava 00:34:21
17. 841 Dagnija Kudure Barkavas p 00:36:07
18. 939 Zane Sķēle Rīga 00:37:57
19. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:39:17
20. 78 Aleksandra Vihtodenko Ērgļu vsk 00:43:58
21. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:47:50
# 8 Course (OPEN): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:38:26
2. 104 Lāsma Pļaviņa OK Arona 00:38:30
3. 52 Lolita Titova OK Arona 00:49:57
4. 294 Renārs Lucianovs Sēlijas me 01:07:28
© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.706] @ 2014.07.22. 21:10:00 NGO PRO.ini