-Madonas kausi 2014 11.kārta Vadzolas ezers
2014.06.17.
Organizer : OK Arona
Coursmaster : Juris Borovikovs
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6]
[# 7] [# 8] [OPEN] [S10] [S12] [S15]
[S18] [S35] [S45] [S55] [S8] [SB]
[SE] [V10] [V12] [V15] [V18] [V35]
[V45] [V55] [V65] [V8] [VB] [VE]
VE Course (1): 14 KP 5,8 km
# NR Name Club Result
1. 250 Arnis Saltums Ērgļi 00:50:22
2. 39 Jānis Baunis Mvģ 00:50:38
3. 26 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:53:57
4. 396 Ingus Znotiņš Sēlijas me 00:55:13
5. 230 Uldis Upītis Kāpa 00:56:16
6. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:59:44
7. 861 Marģers Smudzis Optika 01:00:33
8. 988 Uldis Katlaps Ineši 01:03:23
9. 65 Kalvis Māliņš Elbra 01:03:37
10. 62 Ivo Grudulis OK Arona 01:06:44
11. 249 Gints Jubelis Mežmalas M 01:08:03
222 Edgars Indrāns Kāpa DQ
V35 Course (1): 14 KP 5,8 km
# NR Name Club Result
1. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:53:39
2. 992 Jānis Putniņš Mežmalas M 00:53:43
SE Course (2): 13 KP 4,5 km
# NR Name Club Result
1. 90 Una Arama MBJSS 00:48:52
2. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:54:29
3. 41 Zane Čamane OK Arona 01:01:43
4. 234 Zelma Lapiņa Kāpa 01:11:20
5. 262 Laura Leiboma Kāpa 01:21:33
V45 Course (2): 13 KP 4,5 km
# NR Name Club Result
1. 935 Jānis Turks Taka 00:44:22
2. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:49:33
3. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:52:20
4. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:57:52
5. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:58:17
6. 77 Māris Olte Ērgļi 01:01:38
6. 109 Aivars Naglis Vecpiebalg 01:01:38
8. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 01:05:32
9. 570 Valdis Groza Lubāna 01:09:19
VB Course (2): 13 KP 4,5 km
# NR Name Club Result
1. 125 Jānis Rešņa Ērgļi 00:45:35
2. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:45:48
3. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:55:52
4. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:56:12
5. 13 Juris Groza Kusa 00:57:01
6. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:57:36
7. 94 Andrejs Pļaviņš OK Arona 01:01:04
8. 247 Arguts Kurzemnieks OK Arona 01:08:04
9. 24 Atis Koklačovs Elbra 01:12:05
10. 282 Juris Ļepeškins Cesvaine 01:12:08
11. 401 Guntis Jansons ind 01:25:27
12. 219 Raivis Truhanovs Cesvaine 01:31:36
S35 Course (3): 10 KP 3,4 km
# NR Name Club Result
1. 310 Ilvija Madsena Ērgļi 00:51:31
2. 131 Elita Staune Madona 00:57:21
3. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 01:07:15
S45 Course (3): 10 KP 3,4 km
# NR Name Club Result
1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:37:32
2. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:50:10
3. 142 Anita Katlapa Ineši 00:54:49
4. 615 Ilze Zariņa Jaunpiebal 01:07:06
5. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:09:06
6. 650 Dace Rudusa Madona 01:09:26
7. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:12:39
160 Aija Zīlmane Kalsnava DQ
V55 Course (3): 10 KP 3,4 km
# NR Name Club Result
1. 569 Jānis Biezais A2 00:31:47
2. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:32:20
3. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:33:06
4. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:33:24
5. 121 Ilmārs Bērziņš Lautere 00:33:33
6. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:51:08
V18 Course (3): 10 KP 3,4 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš MVĢ 00:27:25
2. 16 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:27:50
3. 102 Atis Valdbergs Kusa 00:33:05
4. 21 Emīls Stiprais MVģ 00:42:30
5. 211 Laura Nelsone Kāpa 00:50:45
6. 97 Egīls Kārkliņš Ērgļu vsk 01:20:50
S55 Course (4): 9 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 49 Dace Saulīte MSVK 00:26:08
2. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:31:13
SB Course (4): 9 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:24:46
2. 618 Marija Dauskane Pļaviņas 00:25:06
3. 221 Olita Znotiņa Pļaviņas 00:25:44
4. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:30:35
5. 218 Agnese Katlapa Ineši 00:32:08
6. 645 Ieva Dauškane Pļaviņas 00:33:14
7. 171 Sanita Kurzemniece Kusa 00:35:22
8. 679 Irita Strode Barkava 00:47:00
9. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:51:26
10. 261 Zane Truhanova Cesvaine 00:52:48
989 Sintija Paegle Madona DQ
S15 Course (4): 9 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 348 Līva Dāve Vestienas 00:30:54
2. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:32:29
3. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:47:26
V65 Course (5): 10 KP 2,8 km
# NR Name Club Result
1. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:52:45
2. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:54:07
S18 Course (5): 10 KP 2,8 km
# NR Name Club Result
1. 173 Diāna Pauniņa Jaujas 00:42:00
2. 657 Līva Galeja Cesvaines 01:01:15
V15 Course (5): 10 KP 2,8 km
# NR Name Club Result
1. 658 Jēkabs Putniņš Madona 00:48:52
2. 217 Artūrs Barazinskis Barkavas p 01:02:01
3. 231 Reinis Jurjāns Kāpa 01:08:04
202 Māris Kalniņš Kāpa DQ
350 Andrejs Valdbergs Vestienas DQ
S12 Course (6): 7 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:17:54
2. 302 Agita Cukanova Pļaviņas 00:22:11
3. 174 Una Undīne Dzērve Kāpa 00:22:14
4. 303 Beāte Skrabute Pļaviņas 00:22:27
5. 301 Marta Langenfelda Pļaviņas 00:22:44
6. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:23:14
7. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:25:21
V12 Course (6): 7 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:12:15
2. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:16:44
3. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:20:25
4. 168 Raimonds Garais Kāpa 00:21:48
5. 518 Emīls Gutāns Vestienas 00:22:47
6. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:29:46
520 Andis Daugavietis Pļaviņas DQ
S8 Course (7): 5 KP 1,3 km
# NR Name Club Result
1. 984 Estere Zazerska Ogre 00:09:40
2. 98 Kristīne Borovikova Savējie 00:09:50
3. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:10:54
4. 226 Kitija Kudure Barkava 00:13:45
5. 220 Krista Stūre Pļaviņas 00:15:24
6. 229 Līna Madsena Ērgļi 00:16:39
V8 Course (7): 5 KP 1,3 km
# NR Name Club Result
1. 201 Mārcis Šķēls Madona 00:10:09
2. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:10:13
3. 166 Ritvars Ļepeškins Cesvaine 00:14:58
4. 290 Ralfs Vilciņš Kusa 00:15:02
5. 288 Kristaps Ozoliņš Kusa 00:17:05
6. 63 Tots Olivers Olte Ērgļi 00:38:34
S10 Course (7): 5 KP 1,3 km
# NR Name Club Result
1. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:09:44
2. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:10:15
3. 841 Dagnija Kudure Barkavas p 00:10:21
4. 78 Aleksandra Vihtodenko Ērgļu vsk 00:10:52
5. 184 Sintija Vaitišķe Ērgļi 00:12:01
6. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:12:08
7. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:13:37
8. 188 Anete Strauta Vestiena 00:15:06
9. 105 Viktorija Freimane Vestiena 00:21:57
10. 81 Elizabete Spaile Ērgļu vsk 00:40:30
V10 Course (7): 5 KP 1,3 km
# NR Name Club Result
1. 961 Dāvis Vintišs Jaunkalsna 00:07:31
2. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:09:16
3. 818 Nemo Olte Ērgļu vsk 00:09:44
4. 103 Miks Trops Barkava 00:11:15
5. 167 Andrejs Gaponovs Cesvaine 00:15:06
6. 395 Ralfs Striķis Pļaviņas 00:16:32
OPEN Course (8): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:28:12
2. 104 Lāsma Pļaviņa OK Arona 00:28:25
3. 52 Lolita Titova OK Arona 00:48:26
4. 243 Vineta Andriksone Ērgļi 00:58:43
5. 304 Sanija Kļava Cēsis 01:17:41
# 1 Course (VE,V35): 14 KP 5,8 km
# NR Name Club Result
1. 250 Arnis Saltums Ērgļi 00:50:22
2. 39 Jānis Baunis Mvģ 00:50:38
3. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:53:39
4. 992 Jānis Putniņš Mežmalas M 00:53:43
5. 26 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:53:57
6. 396 Ingus Znotiņš Sēlijas me 00:55:13
7. 230 Uldis Upītis Kāpa 00:56:16
8. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:59:44
9. 861 Marģers Smudzis Optika 01:00:33
10. 988 Uldis Katlaps Ineši 01:03:23
11. 65 Kalvis Māliņš Elbra 01:03:37
12. 62 Ivo Grudulis OK Arona 01:06:44
13. 249 Gints Jubelis Mežmalas M 01:08:03
222 Edgars Indrāns Kāpa DQ
# 2 Course (SE,V45,VB): 13 KP 4,5 km
# NR Name Club Result
1. 935 Jānis Turks Taka 00:44:22
2. 125 Jānis Rešņa Ērgļi 00:45:35
3. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:45:48
4. 90 Una Arama MBJSS 00:48:52
5. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:49:33
6. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:52:20
7. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:54:29
8. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:55:52
9. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:56:12
10. 13 Juris Groza Kusa 00:57:01
11. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:57:36
12. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:57:52
13. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:58:17
14. 94 Andrejs Pļaviņš OK Arona 01:01:04
15. 77 Māris Olte Ērgļi 01:01:38
15. 109 Aivars Naglis Vecpiebalg 01:01:38
17. 41 Zane Čamane OK Arona 01:01:43
18. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 01:05:32
19. 247 Arguts Kurzemnieks OK Arona 01:08:04
20. 570 Valdis Groza Lubāna 01:09:19
21. 234 Zelma Lapiņa Kāpa 01:11:20
22. 24 Atis Koklačovs Elbra 01:12:05
23. 282 Juris Ļepeškins Cesvaine 01:12:08
24. 262 Laura Leiboma Kāpa 01:21:33
25. 401 Guntis Jansons ind 01:25:27
26. 219 Raivis Truhanovs Cesvaine 01:31:36
# 3 Course (S35,S45,V55,V18): 10 KP 3,4 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš MVĢ 00:27:25
2. 16 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:27:50
3. 569 Jānis Biezais A2 00:31:47
4. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:32:20
5. 102 Atis Valdbergs Kusa 00:33:05
6. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:33:06
7. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:33:24
8. 121 Ilmārs Bērziņš Lautere 00:33:33
9. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:37:32
10. 21 Emīls Stiprais MVģ 00:42:30
11. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:50:10
12. 211 Laura Nelsone Kāpa 00:50:45
13. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:51:08
14. 310 Ilvija Madsena Ērgļi 00:51:31
15. 142 Anita Katlapa Ineši 00:54:49
16. 131 Elita Staune Madona 00:57:21
17. 615 Ilze Zariņa Jaunpiebal 01:07:06
18. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 01:07:15
19. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:09:06
20. 650 Dace Rudusa Madona 01:09:26
21. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:12:39
22. 97 Egīls Kārkliņš Ērgļu vsk 01:20:50
160 Aija Zīlmane Kalsnava DQ
# 4 Course (S55,SB,S15): 9 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:24:46
2. 618 Marija Dauskane Pļaviņas 00:25:06
3. 221 Olita Znotiņa Pļaviņas 00:25:44
4. 49 Dace Saulīte MSVK 00:26:08
5. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:30:35
6. 348 Līva Dāve Vestienas 00:30:54
7. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:31:13
8. 218 Agnese Katlapa Ineši 00:32:08
9. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:32:29
10. 645 Ieva Dauškane Pļaviņas 00:33:14
11. 171 Sanita Kurzemniece Kusa 00:35:22
12. 679 Irita Strode Barkava 00:47:00
13. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:47:26
14. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:51:26
15. 261 Zane Truhanova Cesvaine 00:52:48
989 Sintija Paegle Madona DQ
# 5 Course (V65,S18,V15): 10 KP 2,8 km
# NR Name Club Result
1. 173 Diāna Pauniņa Jaujas 00:42:00
2. 658 Jēkabs Putniņš Madona 00:48:52
3. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:52:45
4. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:54:07
5. 657 Līva Galeja Cesvaines 01:01:15
6. 217 Artūrs Barazinskis Barkavas p 01:02:01
7. 231 Reinis Jurjāns Kāpa 01:08:04
350 Andrejs Valdbergs Vestienas DQ
202 Māris Kalniņš Kāpa DQ
# 6 Course (S12,V12): 7 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:12:15
2. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:16:44
3. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:17:54
4. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:20:25
5. 168 Raimonds Garais Kāpa 00:21:48
6. 302 Agita Cukanova Pļaviņas 00:22:11
7. 174 Una Undīne Dzērve Kāpa 00:22:14
8. 303 Beāte Skrabute Pļaviņas 00:22:27
9. 301 Marta Langenfelda Pļaviņas 00:22:44
10. 518 Emīls Gutāns Vestienas 00:22:47
11. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:23:14
12. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:25:21
13. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:29:46
520 Andis Daugavietis Pļaviņas DQ
# 7 Course (S8,V8,S10,V10): 5 KP 1,3 km
# NR Name Club Result
1. 961 Dāvis Vintišs Jaunkalsna 00:07:31
2. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:09:16
3. 984 Estere Zazerska Ogre 00:09:40
4. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:09:44
4. 818 Nemo Olte Ērgļu vsk 00:09:44
6. 98 Kristīne Borovikova Savējie 00:09:50
7. 201 Mārcis Šķēls Madona 00:10:09
8. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:10:13
9. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:10:15
10. 841 Dagnija Kudure Barkavas p 00:10:21
11. 78 Aleksandra Vihtodenko Ērgļu vsk 00:10:52
12. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:10:54
13. 103 Miks Trops Barkava 00:11:15
14. 184 Sintija Vaitišķe Ērgļi 00:12:01
15. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:12:08
16. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:13:37
17. 226 Kitija Kudure Barkava 00:13:45
18. 166 Ritvars Ļepeškins Cesvaine 00:14:58
19. 290 Ralfs Vilciņš Kusa 00:15:02
20. 167 Andrejs Gaponovs Cesvaine 00:15:06
20. 188 Anete Strauta Vestiena 00:15:06
22. 220 Krista Stūre Pļaviņas 00:15:24
23. 395 Ralfs Striķis Pļaviņas 00:16:32
24. 229 Līna Madsena Ērgļi 00:16:39
25. 288 Kristaps Ozoliņš Kusa 00:17:05
26. 105 Viktorija Freimane Vestiena 00:21:57
27. 63 Tots Olivers Olte Ērgļi 00:38:34
28. 81 Elizabete Spaile Ērgļu vsk 00:40:30
# 8 Course (OPEN): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:28:12
2. 104 Lāsma Pļaviņa OK Arona 00:28:25
3. 52 Lolita Titova OK Arona 00:48:26
4. 243 Vineta Andriksone Ērgļi 00:58:43
5. 304 Sanija Kļava Cēsis 01:17:41
© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.706] @ 2014.06.17. 22:08:26 NGO PRO.ini