-Madonas kausi 8.kārta Lubeja
2013.06.04.
Organizer : OK Arona
Coursmaster : Marģers Smudzis
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6]
[# 7] [# 8] [# 9] [OPEN] [S10] [S12]
[S15] [S18] [S35] [S45] [S55] [S8]
[SB] [SE] [SIES] [V10] [V12] [V15]
[V18] [V35] [V45] [V55] [V65] [V8]
[VB] [VE] [VIES]
VE Course (1): 18 KP 5,6 km
# NR Name Club Result
1. 1 Mārtiņš Sirmais Kusa 00:39:56
2. 3 Dāvis Sārs Mežmalas M 00:46:12
3. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 01:00:59
4. 249 Gints Jubelis Mežmalas M 01:05:36
5. 39 Jānis Baunis Mvģ 01:06:18
6. 62 Ivo Grudulis OK Arona 01:13:02
7. 134 Artūrs Putniņš Ģeogrāfu m 01:24:20
V35 Course (1): 18 KP 5,6 km
# NR Name Club Result
1. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:54:39
2. 133 Juris Borovikovs Savējie 01:11:50
3. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 01:20:19
SE Course (2): 13 KP 4,5 km
# NR Name Club Result
1. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:55:05
2. 5 Agnese Dadzīte Kusa 01:18:10
V45 Course (2): 13 KP 4,5 km
# NR Name Club Result
1. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:57:48
2. 375 Artis Dāvis Vestiena 01:35:48
3. 570 Valdis Groza Lubāna 02:09:09
72 Māris Veckalniņš AVE MTP DQ
V18 Course (3): 14 KP 3,9 km
# NR Name Club Result
1. 16 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:45:18
2. 97 Egīls Kārkliņš Ērgļu vsk 01:00:19
3. 1001 Gints Cepurītis Bērzaune p 01:13:07
4. 766 Reinis Lazdups Bērzaunes 01:14:30
S35 Course (3): 14 KP 3,9 km
# NR Name Club Result
1. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 01:12:30
2. 137 Danuta Kiopa Pakalnieši 01:31:57
3. 368 Inese Ikauniece OK Arona 01:35:59
131 Elita Staune Madona DQ
VB Course (3): 14 KP 3,9 km
# NR Name Club Result
1. 125 Jānis Rešņa Ērgļi 00:47:58
2. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:49:37
3. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:50:54
4. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:57:03
5. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 01:06:35
6. 148 Kaspars Ločmelis Vestiena 01:28:24
94 Andrejs Pļaviņš OK Arona DQ
S45 Course (3): 14 KP 3,9 km
# NR Name Club Result
1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 01:01:09
2. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 01:11:53
3. 49 Dace Saulīte MSVK 01:14:54
4. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:16:23
5. 615 Ilze Zariņa Jaunpiebal 01:48:09
V55 Course (3): 14 KP 3,9 km
# NR Name Club Result
1. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:48:14
2. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:57:01
3. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:30:28
V15 Course (4): 9 KP 2,9 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš Kusas psk 00:37:34
2. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:40:45
3. 353 Atis Valdbergs Kusas psk 00:43:46
4. 21 Emīls Stiprais Madonas 1. 00:44:50
5. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:44:59
6. 217 Artūrs Barazinskis Barkavas p 01:25:49
S18 Course (4): 9 KP 2,9 km
# NR Name Club Result
1. 657 Līva Galeja Cesvaines 01:05:34
SB Course (4): 9 KP 2,9 km
# NR Name Club Result
1. 363 Baiba Bardovska Aiviekstes 00:43:20
2. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:45:20
3. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:46:05
4. 857 Ilvija Madsena Ērgļi 00:51:13
5. 989 Sintija Paegle Madona 00:59:43
6. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 01:07:18
7. 52 Lolita Titova OK Arona 01:21:48
VIES Course (4): 9 KP 2,9 km
# NR Name Club Result
1. 101 Artūrs Greizis Madona 01:52:36
S55 Course (5): 11 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 51 Aira Bērziņa MBJSS 01:04:26
2. 84 Baiba Bambe Kalsnava 01:24:58
3. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:51:34
4. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 01:51:47
S8 Course (6): 5 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:15:22
2. 98 Kristīne Borovikova Savējie 00:15:30
3. 105 Viktorija Freimane Vestiena 00:17:49
4. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:18:04
5. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:20:31
V8 Course (6): 5 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 961 Dāvis Vintišs Jaunkalsna 00:16:10
2. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:42:54
S10 Course (6): 5 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:12:54
2. 841 Dagnija Kudure Barkavas p 00:12:58
3. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:13:22
4. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:14:06
5. 45 Agita Lapsa Kusa 00:14:47
6. 116 Katrīna Rešņa Ērgļi 00:15:45
7. 132 Zane Šķēle Rīga 00:16:06
8. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:19:30
9. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:21:17
10. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:23:45
V10 Course (6): 5 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:09:49
2. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:10:08
3. 842 Kārlis Lācis Barkavas p 00:10:25
4. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:10:38
5. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:12:46
6. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:13:13
7. 118 Elvijs Stociks Barkava 00:15:58
8. 818 Nemo Olte Ērgļu vsk 00:19:31
9. 888 Everts Smudzis Optika 00:23:15
S12 Course (7): 7 KP 1,7 km
# NR Name Club Result
1. 348 Līva Dāve Vestienas 00:18:46
V12 Course (7): 7 KP 1,7 km
# NR Name Club Result
1. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:14:41
2. 350 Andrejs Valdbergs Vestienas 00:16:59
3. 518 Emīls Gutāns Vestienas 00:21:45
4. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:26:51
SIES Course (8): 10 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:49:12
140 Elīza Čamane Madonas 1. DQ
141 Sintija Zepa Madonas 1. DQ
S15 Course (8): 10 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 124 Sanda Sirmā Vestienas 00:27:15
2. 631 Janita Dzelme Barkavas p 00:35:35
3. 274 Monika Baduna Kusas psk 00:37:09
OPEN Course (9): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:31:13
2. 104 Lāsma Pļaviņa OK Arona 00:31:24
# 1 Course (VE,V35): 18 KP 5,6 km
# NR Name Club Result
1. 1 Mārtiņš Sirmais Kusa 00:39:56
2. 3 Dāvis Sārs Mežmalas M 00:46:12
3. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:54:39
4. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 01:00:59
5. 249 Gints Jubelis Mežmalas M 01:05:36
6. 39 Jānis Baunis Mvģ 01:06:18
7. 133 Juris Borovikovs Savējie 01:11:50
8. 62 Ivo Grudulis OK Arona 01:13:02
9. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 01:20:19
10. 134 Artūrs Putniņš Ģeogrāfu m 01:24:20
# 2 Course (SE,V45): 13 KP 4,5 km
# NR Name Club Result
1. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:55:05
2. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:57:48
3. 5 Agnese Dadzīte Kusa 01:18:10
4. 375 Artis Dāvis Vestiena 01:35:48
5. 570 Valdis Groza Lubāna 02:09:09
72 Māris Veckalniņš AVE MTP DQ
# 3 Course (V18,S35,VB,S45,V55): 14 KP 3,9 km
# NR Name Club Result
1. 16 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:45:18
2. 125 Jānis Rešņa Ērgļi 00:47:58
3. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:48:14
4. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:49:37
5. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:50:54
6. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:57:01
7. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:57:03
8. 97 Egīls Kārkliņš Ērgļu vsk 01:00:19
9. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 01:01:09
10. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 01:06:35
11. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 01:11:53
12. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 01:12:30
13. 1001 Gints Cepurītis Bērzaune p 01:13:07
14. 766 Reinis Lazdups Bērzaunes 01:14:30
15. 49 Dace Saulīte MSVK 01:14:54
16. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:16:23
17. 148 Kaspars Ločmelis Vestiena 01:28:24
18. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:30:28
19. 137 Danuta Kiopa Pakalnieši 01:31:57
20. 368 Inese Ikauniece OK Arona 01:35:59
21. 615 Ilze Zariņa Jaunpiebal 01:48:09
94 Andrejs Pļaviņš OK Arona DQ
131 Elita Staune Madona DQ
# 4 Course (V15,S18,SB,VIES): 9 KP 2,9 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš Kusas psk 00:37:34
2. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:40:45
3. 363 Baiba Bardovska Aiviekstes 00:43:20
4. 353 Atis Valdbergs Kusas psk 00:43:46
5. 21 Emīls Stiprais Madonas 1. 00:44:50
6. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:44:59
7. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:45:20
8. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:46:05
9. 857 Ilvija Madsena Ērgļi 00:51:13
10. 989 Sintija Paegle Madona 00:59:43
11. 657 Līva Galeja Cesvaines 01:05:34
12. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 01:07:18
13. 52 Lolita Titova OK Arona 01:21:48
14. 217 Artūrs Barazinskis Barkavas p 01:25:49
15. 101 Artūrs Greizis Madona 01:52:36
# 5 Course (S55,V65): 11 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 51 Aira Bērziņa MBJSS 01:04:26
2. 84 Baiba Bambe Kalsnava 01:24:58
3. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:51:34
4. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 01:51:47
# 6 Course (S8,V8,S10,V10): 5 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:09:49
2. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:10:08
3. 842 Kārlis Lācis Barkavas p 00:10:25
4. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:10:38
5. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:12:46
6. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:12:54
7. 841 Dagnija Kudure Barkavas p 00:12:58
8. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:13:13
9. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:13:22
10. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:14:06
11. 45 Agita Lapsa Kusa 00:14:47
12. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:15:22
13. 98 Kristīne Borovikova Savējie 00:15:30
14. 116 Katrīna Rešņa Ērgļi 00:15:45
15. 118 Elvijs Stociks Barkava 00:15:58
16. 132 Zane Šķēle Rīga 00:16:06
17. 961 Dāvis Vintišs Jaunkalsna 00:16:10
18. 105 Viktorija Freimane Vestiena 00:17:49
19. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:18:04
20. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:19:30
21. 818 Nemo Olte Ērgļu vsk 00:19:31
22. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:20:31
23. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:21:17
24. 888 Everts Smudzis Optika 00:23:15
25. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:23:45
26. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:42:54
# 7 Course (S12,V12): 7 KP 1,7 km
# NR Name Club Result
1. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:14:41
2. 350 Andrejs Valdbergs Vestienas 00:16:59
3. 348 Līva Dāve Vestienas 00:18:46
4. 518 Emīls Gutāns Vestienas 00:21:45
5. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:26:51
# 8 Course (SIES,S15): 10 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 124 Sanda Sirmā Vestienas 00:27:15
2. 631 Janita Dzelme Barkavas p 00:35:35
3. 274 Monika Baduna Kusas psk 00:37:09
4. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:49:12
140 Elīza Čamane Madonas 1. DQ
141 Sintija Zepa Madonas 1. DQ
# 9 Course (OPEN): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:31:13
2. 104 Lāsma Pļaviņa OK Arona 00:31:24
© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.706] @ 2013.06.05. 0:34:42 NGO PRO.ini