-Madonas kausi 2013 18.kārta Mailes
2013.08.27.
Organizer : OK Arona
Coursmaster : Gunārs
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6]
[# 7] [# 8] [OPEN] [S10] [S12] [S15]
[S18] [S35] [S45] [S55] [S8] [SB]
[SE] [SIES] [V10] [V12] [V15] [V18]
[V35] [V45] [V55] [V65] [V8] [VB]
[VE] [VIES]
VE Course (1): 17 KP 5,6 km
# NR Name Club Result
1. 39 Jānis Baunis Mvģ 00:48:45
2. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:59:23
3. 62 Ivo Grudulis OK Arona 01:13:31
4. 258 Elvis Rubīns Pļaviņas 01:30:27
V35 Course (1): 17 KP 5,6 km
# NR Name Club Result
1. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 01:00:32
2. 999 Jānis Pikurs ind. 01:10:13
3. 133 Juris Borovikovs Savējie 01:13:43
SE Course (2): 16 KP 4,6 km
# NR Name Club Result
1. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:48:52
2. 41 Zane Čamane OK Arona 01:03:00
3. 10 Sigita Lapsiņa Mvģ 01:12:21
4. 267 Marika Trumekalne ind. 01:13:34
5. 255 Elīza Katlapa Ineši 01:27:56
V45 Course (2): 16 KP 4,6 km
# NR Name Club Result
1. 151 Jānis Putniņš Mežmalas M 00:48:14
2. 150 Pēteris Blumbergs Teicija 00:50:06
3. 935 Jānis Turks Taka 00:54:59
4. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:55:41
5. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:56:20
6. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 01:05:51
7. 375 Artis Dāvis Vestiena 01:16:34
8. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 01:16:35
9. 936 Artūrs Greizis Jancis 01:31:47
10. 570 Valdis Groza Lubāna 01:34:28
8 Jānis Lejiņš BJSS DQ
V18 Course (3): 14 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
1. 16 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:35:10
2. 766 Reinis Lazdups Bērzaunes 00:37:42
3. 192 Jānis Milaknis Sēlijas me 01:01:58
VB Course (3): 14 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
1. 861 Marģers Smudzis Optika 00:36:25
2. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:37:31
3. 125 Jānis Rešņa Ērgļi 00:40:13
4. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:50:51
5. 247 Arguts Kurzemnieks OK Arona 00:51:42
6. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:53:23
7. 233 Kalvis Māliņš Elbra 00:57:41
S35 Course (3): 14 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
131 Elita Staune Madona DQ
V55 Course (3): 14 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
1. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:41:29
2. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:44:26
3. 349 Andris Bērziņs Jaujas 00:50:16
4. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:05:05
V15 Course (4): 9 KP 2,8 km
# NR Name Club Result
1. 21 Emīls Stiprais MVģ 00:18:33
2. 23 Niks Pļaviņš Kusas psk 00:18:48
3. 230 Henrijs Zālītis Sauka 00:22:26
4. 353 Atis Valdbergs Kusas psk 00:25:34
5. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:25:42
6. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:27:14
S18 Course (4): 9 KP 2,8 km
# NR Name Club Result
1. 657 Līva Galeja Cesvaines 00:33:24
2. 393 Evija Dāve Vestienas 00:39:05
S15 Course (4): 9 KP 2,8 km
# NR Name Club Result
1. 274 Monika Baduna Kusas psk 00:27:57
2. 124 Sanda Sirmā Vestienas 00:29:16
3. 173 Diāna Pauniņa Jaujas 00:32:52
S55 Course (4): 9 KP 2,8 km
# NR Name Club Result
1. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:30:50
2. 84 Baiba Bambe Kalsnava 00:34:15
3. 254 Antra Āriņa ind 00:41:24
4. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:50:06
5. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:12:40
SB Course (4): 9 KP 2,8 km
# NR Name Club Result
1. 42 Rūta Putniņa LU 00:23:48
2. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:24:10
3. 363 Baiba Bardovska Aiviekstes 00:24:17
4. 908 Diāna Dambeniece Ļaudona 00:26:42
5. 857 Ilvija Madsena Ērgļi 00:28:15
6. 989 Sintija Paegle Madona 00:30:13
7. 281 Maija Rumaka Ērgļi 00:31:09
8. 221 Olita Znotiņa Pļaviņas 00:32:23
9. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:34:25
S12 Course (5): 8 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 691 Lāsma Pommere Ļaudonas v 00:19:02
2. 276 Marija Rapa Rīga 00:19:34
3. 348 Līva Dāve Vestienas 00:21:11
4. 242 Agnija Nagle Madonas 1. 00:27:32
V12 Course (5): 8 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 494 Ilgvars Ratnieks Ērgļu vsk 00:15:37
2. 232 Emīls Naumovs Ventspils 00:19:37
3. 518 Emīls Gutāns Vestienas 00:25:39
4. 350 Andrejs Valdbergs Vestienas 00:26:38
5. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:28:49
SIES Course (5): 8 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 937 Tatjana Kriškāne Ļaudona 00:18:06
2. 207 Maija Rieksta Madona 00:25:53
3. 968 Linda Dambiniece Ļaudona 00:25:56
4. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:28:04
S8 Course (6): 5 KP 1,6 km
# NR Name Club Result
1. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:15:39
2. 220 Krista Stūre Pļaviņas 00:15:55
3. 98 Kristīne Borovikova Savējie 00:15:58
4. 105 Viktorija Freimane Vestiena 00:16:38
5. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:17:02
6. 188 Anete Strauta Vestiena 00:17:08
7. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:19:08
8. 229 Līna Madsena Ērgļi 00:31:03
V8 Course (6): 5 KP 1,6 km
# NR Name Club Result
1. 961 Dāvis Vintišs Jaunkalsna 00:14:44
2. 279 Edvards Zvirgzdiņš ind. 00:21:08
3. 280 Dāvis Rapa Ērgļi 00:31:17
4. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:39:20
S10 Course (6): 5 KP 1,6 km
# NR Name Club Result
1. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:14:48
2. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:15:16
3. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:17:40
4. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:18:18
5. 116 Katrīna Rešņa Ērgļi 00:18:35
6. 132 Zane Šķēle Rīga 00:18:58
7. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:21:36
8. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:35:33
V10 Course (6): 5 KP 1,6 km
# NR Name Club Result
1. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:11:36
2. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:11:43
3. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:13:35
4. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:13:43
5. 218 Toms Zvirgzdiņš Salaspils 00:15:46
6. 203 Dāvis Gaiziņš Madonas 1. 00:27:34
S45 Course (7): 13 KP 2,9 km
# NR Name Club Result
1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:51:49
2. 142 Anita Katlapa Ineši 01:05:18
3. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 01:15:33
4. 49 Dace Saulīte MSVK 01:19:58
5. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:27:23
6. 650 Dace Rudusa Madona 01:43:21
V65 Course (7): 13 KP 2,9 km
# NR Name Club Result
1. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:57:05
377 Zigmunds Daščors Jēkabpils DQ
OPEN Course (8): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:39:46
2. 190 Alvis Dzikovičs Sauka 00:48:03
3. 243 Vineta Andriksone Ērgļi 00:54:16
# 1 Course (VE,V35): 17 KP 5,6 km
# NR Name Club Result
1. 39 Jānis Baunis Mvģ 00:48:45
2. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:59:23
3. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 01:00:32
4. 999 Jānis Pikurs ind. 01:10:13
5. 62 Ivo Grudulis OK Arona 01:13:31
6. 133 Juris Borovikovs Savējie 01:13:43
7. 258 Elvis Rubīns Pļaviņas 01:30:27
# 2 Course (SE,V45): 16 KP 4,6 km
# NR Name Club Result
1. 151 Jānis Putniņš Mežmalas M 00:48:14
2. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:48:52
3. 150 Pēteris Blumbergs Teicija 00:50:06
4. 935 Jānis Turks Taka 00:54:59
5. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:55:41
6. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:56:20
7. 41 Zane Čamane OK Arona 01:03:00
8. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 01:05:51
9. 10 Sigita Lapsiņa Mvģ 01:12:21
10. 267 Marika Trumekalne ind. 01:13:34
11. 375 Artis Dāvis Vestiena 01:16:34
12. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 01:16:35
13. 255 Elīza Katlapa Ineši 01:27:56
14. 936 Artūrs Greizis Jancis 01:31:47
15. 570 Valdis Groza Lubāna 01:34:28
8 Jānis Lejiņš BJSS DQ
# 3 Course (V18,VB,S35,V55): 14 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
1. 16 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:35:10
2. 861 Marģers Smudzis Optika 00:36:25
3. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:37:31
4. 766 Reinis Lazdups Bērzaunes 00:37:42
5. 125 Jānis Rešņa Ērgļi 00:40:13
6. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:41:29
7. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:44:26
8. 349 Andris Bērziņs Jaujas 00:50:16
9. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:50:51
10. 247 Arguts Kurzemnieks OK Arona 00:51:42
11. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:53:23
12. 233 Kalvis Māliņš Elbra 00:57:41
13. 192 Jānis Milaknis Sēlijas me 01:01:58
14. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:05:05
131 Elita Staune Madona DQ
# 4 Course (V15,S18,S15,VIES,S55,SB): 9 KP 2,8 km
# NR Name Club Result
1. 21 Emīls Stiprais MVģ 00:18:33
2. 23 Niks Pļaviņš Kusas psk 00:18:48
3. 230 Henrijs Zālītis Sauka 00:22:26
4. 42 Rūta Putniņa LU 00:23:48
5. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:24:10
6. 363 Baiba Bardovska Aiviekstes 00:24:17
7. 353 Atis Valdbergs Kusas psk 00:25:34
8. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:25:42
9. 908 Diāna Dambeniece Ļaudona 00:26:42
10. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:27:14
11. 274 Monika Baduna Kusas psk 00:27:57
12. 857 Ilvija Madsena Ērgļi 00:28:15
13. 124 Sanda Sirmā Vestienas 00:29:16
14. 989 Sintija Paegle Madona 00:30:13
15. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:30:50
16. 281 Maija Rumaka Ērgļi 00:31:09
17. 221 Olita Znotiņa Pļaviņas 00:32:23
18. 173 Diāna Pauniņa Jaujas 00:32:52
19. 657 Līva Galeja Cesvaines 00:33:24
20. 84 Baiba Bambe Kalsnava 00:34:15
21. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:34:25
22. 393 Evija Dāve Vestienas 00:39:05
23. 254 Antra Āriņa ind 00:41:24
24. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:50:06
25. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:12:40
# 5 Course (S12,V12,SIES): 8 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 494 Ilgvars Ratnieks Ērgļu vsk 00:15:37
2. 937 Tatjana Kriškāne Ļaudona 00:18:06
3. 691 Lāsma Pommere Ļaudonas v 00:19:02
4. 276 Marija Rapa Rīga 00:19:34
5. 232 Emīls Naumovs Ventspils 00:19:37
6. 348 Līva Dāve Vestienas 00:21:11
7. 518 Emīls Gutāns Vestienas 00:25:39
8. 207 Maija Rieksta Madona 00:25:53
9. 968 Linda Dambiniece Ļaudona 00:25:56
10. 350 Andrejs Valdbergs Vestienas 00:26:38
11. 242 Agnija Nagle Madonas 1. 00:27:32
12. 22 Dana Nagle Madonas 2. 00:28:04
13. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:28:49
# 6 Course (S8,V8,S10,V10): 5 KP 1,6 km
# NR Name Club Result
1. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:11:36
2. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:11:43
3. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:13:35
4. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:13:43
5. 961 Dāvis Vintišs Jaunkalsna 00:14:44
6. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:14:48
7. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:15:16
8. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:15:39
9. 218 Toms Zvirgzdiņš Salaspils 00:15:46
10. 220 Krista Stūre Pļaviņas 00:15:55
11. 98 Kristīne Borovikova Savējie 00:15:58
12. 105 Viktorija Freimane Vestiena 00:16:38
13. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:17:02
14. 188 Anete Strauta Vestiena 00:17:08
15. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:17:40
16. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:18:18
17. 116 Katrīna Rešņa Ērgļi 00:18:35
18. 132 Zane Šķēle Rīga 00:18:58
19. 130 Elza Agnese Koklačova Ērgļi 00:19:08
20. 279 Edvards Zvirgzdiņš ind. 00:21:08
21. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:21:36
22. 203 Dāvis Gaiziņš Madonas 1. 00:27:34
23. 229 Līna Madsena Ērgļi 00:31:03
24. 280 Dāvis Rapa Ērgļi 00:31:17
25. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:35:33
26. 855 Jānis Lavrinovičs Madona 00:39:20
# 7 Course (S45,V65): 13 KP 2,9 km
# NR Name Club Result
1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:51:49
2. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:57:05
3. 142 Anita Katlapa Ineši 01:05:18
4. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 01:15:33
5. 49 Dace Saulīte MSVK 01:19:58
6. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:27:23
7. 650 Dace Rudusa Madona 01:43:21
377 Zigmunds Daščors Jēkabpils DQ
# 8 Course (OPEN): 1 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:39:46
2. 190 Alvis Dzikovičs Sauka 00:48:03
3. 243 Vineta Andriksone Ērgļi 00:54:16
© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.706] @ 2013.08.27. 22:03:35 NGO PRO.ini