# NR Name Club Result 1. 4 Jānis Sārs Mvģ,Mežmal 00:34:19 2. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:37:02 3. 3 Dāvis Sārs Mežmalas M 00:37:55 4. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:41:20 5. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 00:43:34 6. 26 Ģirts Leontjevs Vestienas 00:44:01 7. 415 Ivo Gruduls OK Arona 00:45:55 8. 988 Uldis Katlaps Ineši 00:48:15 9. 251 Aivis Lejiņš Madona 00:50:00 10. 675 Mārtiņš Rauda Cesvaine 00:57:23 11. 768 Agnese Katlapa Ineši 01:11:21
V35
Course (1): 18 KP 4,6 km
# NR Name Club Result 1. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:39:01 2. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:51:58 3. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:54:18 4. 77 Māris Olte Ērgļi 01:06:10
SE
Course (2): 13 KP 3,9 km
# NR Name Club Result 1. 75 Marika Trumekalne Vestiena 00:38:42 2. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:39:37 3. 90 Una Arama MBJSS 00:42:20 4. 41 Zane Čamane Mvģ/OK Aro 00:49:18 5. 42 Rūta Putniņa Madonas 1. 00:56:12
V45
Course (2): 13 KP 3,9 km
# NR Name Club Result 1. 569 Jānis Biezais A2 00:37:31 2. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:41:25 3. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:42:23 4. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:43:19 5. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:43:51 6. 8 Jānis Lejiņš Madonas2.v 00:58:15 7. 570 Valdis Groza Lubāna 01:06:38 56 Juris Drunka OK ARONA DQ
VB
Course (2): 13 KP 3,9 km
# NR Name Club Result 1. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:40:48 2. 861 Marģers Smudzis Optika 00:41:25 3. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:43:48 4. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:46:21 5. 714 Aivars Zariņš Ceļteka 01:08:59
S35
Course (2): 13 KP 3,9 km
# NR Name Club Result 1. 368 Inese Ikauniece OK Arona 02:05:18
S45
Course (3): 11 KP 3,5 km
# NR Name Club Result 1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:45:58 2. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:49:56 3. 765 Anita Katlapa Ineši 01:00:16 4. 53 Vija Kreile Ļaudona 01:01:11 5. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:05:38 6. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:07:15 7. 106 Sandra Prūse Kalsnava 01:14:46
V55
Course (3): 11 KP 3,5 km
# NR Name Club Result 1. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 00:45:38 2. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:23:49 3. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:43:59
V18
Course (3): 11 KP 3,5 km
# NR Name Club Result 1. 20 Vairis Valdbergs Vestienas 00:35:14 2. 959 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:45:28
S55
Course (4): 11 KP 3,2 km
# NR Name Club Result 1. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:46:26 2. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 01:03:21 3. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:14:38
V65
Course (4): 11 KP 3,2 km
# NR Name Club Result 1. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:30:56 2. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:44:03 206 Imants Meldrājs Jēkabpils DQ
S18
Course (4): 11 KP 3,2 km
# NR Name Club Result 1. 987 Elīza Katlapa Ineši 00:31:01
SB
Course (4): 11 KP 3,2 km
# NR Name Club Result 1. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:31:31 2. 734 Lauma Rimša Sauleskaln 00:32:43 3. 993 Dace Jērāne Jēkabpils 00:34:20 4. 908 Diāna Dambeniece Ļaudona 00:37:06 5. 131 Elita Staune Madona 00:47:00 6. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:52:58
V15
Course (4): 11 KP 3,2 km
# NR Name Club Result 1. 23 Niks Pļaviņš Kusas psk 00:26:53 2. 21 Emīls Stiprais Madonas 1. 00:27:31 3. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:33:56 4. 601 Atis Valdbergs Kusas psk 00:34:54 5. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:41:56 6. 612 Gatis Jefimovs Mārcienas 01:09:49
S12
Course (5): 7 KP 1,5 km
# NR Name Club Result 1. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:13:36 2. 631 Janita Dzelme Barkavas p 00:14:10 3. 503 Viktorija Vīgube Ērgļu vsk 00:14:58 4. 348 Līva Dāve Vestienas 00:15:44 5. 991 Krista Briede Madona 00:20:09 6. 990 Ieva Cīrule Madona 00:20:23 7. 391 Iluta Žīgure Vestienas 00:20:39 8. 523 Viktorija Brutāne Vestienas 00:20:49 9. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:22:24 10. 242 Agnija Nagle Madonas 1. 00:24:20 11. 691 Lāsma Pommere Ļaudonas v 00:32:01 12. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:34:13
V12
Course (5): 7 KP 1,5 km
# NR Name Club Result 1. 639 Niks Priževoits Barkavas p 00:12:05 2. 271 Ainārs Breidaks Kusas psk 00:13:48 3. 350 Andrejs Valdbergs Vestienas 00:17:53 671 Valters Kriškāns Ļaudonas v DQ
SIES
Course (6): 10 KP 2,5 km
# NR Name Club Result 1. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:25:19 2. 679 Irita Strode Barkava 00:29:35 3. 650 Dace Rudusa Madona 00:31:41 4. 845 Ilona Priževoite Barkava 00:33:54 5. 937 Tatjana Kriškāne Ļaudona 00:34:12 6. 989 Sintija Paegle Madona 00:37:56 7. 879 Inese Olte Ērgļi 00:38:36 8. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:54:34
VIES
Course (6): 10 KP 2,5 km
# NR Name Club Result 1. 623 Didzis Siksalietis Cesvaine 00:20:03 2. 936 Artūrs Greizis Jancis 00:43:59
S15
Course (6): 10 KP 2,5 km
# NR Name Club Result 1. 538 Krista Siksaliete Cesvaines 00:30:22 2. 653 Ērika Guļāne Barkavas p 00:31:34 3. 657 Līva Galeja Cesvaines 00:32:06 4. 274 Monika Baduna Kusas psk 00:38:33
S8
Course (7): 4 KP 1,3 km
# NR Name Club Result 1. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:15:06 2. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:23:13
V8
Course (7): 4 KP 1,3 km
# NR Name Club Result 1. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:12:35 2. 961 Dāvis Vintišs Jaunkalsna 00:13:52 3. 842 Kārlis Lācis Barkavas p 00:13:56 4. 818 Nemo Olte Ērgļu vsk 00:14:17 5. 888 Everts Smudzis Optika 00:20:12 6. 855 Jānis Laurinovičs Madona 00:21:50 7. 969 Sandris Gruduls OK Arona 00:23:16
S10
Course (7): 4 KP 1,3 km
# NR Name Club Result 1. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:14:38 2. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:18:44 3. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:24:02 513 Alise Kauliņa Vestienas DQ 534 Santa Bērtiņa Kusa psk DQ
V10
Course (7): 4 KP 1,3 km
# NR Name Club Result 1. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:09:55 2. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:12:57 3. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:13:40 4. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:13:58 5. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:14:49 6. 518 Emīls Gutāns Vestienas 00:19:57 7. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:21:01 516 Sergejs Balanovs Vestienas DQ
OPEN
Course (8): 1 KP 1111,3 km
# NR Name Club Result 1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:55:19
# 1
Course (VE,V35): 18 KP 4,6 km
# NR Name Club Result 1. 4 Jānis Sārs Mvģ,Mežmal 00:34:19 2. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:37:02 3. 3 Dāvis Sārs Mežmalas M 00:37:55 4. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:39:01 5. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:41:20 6. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 00:43:34 7. 26 Ģirts Leontjevs Vestienas 00:44:01 8. 415 Ivo Gruduls OK Arona 00:45:55 9. 988 Uldis Katlaps Ineši 00:48:15 10. 251 Aivis Lejiņš Madona 00:50:00 11. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:51:58 12. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:54:18 13. 675 Mārtiņš Rauda Cesvaine 00:57:23 14. 77 Māris Olte Ērgļi 01:06:10 15. 768 Agnese Katlapa Ineši 01:11:21
# 2
Course (SE,V45,VB,S35): 13 KP 3,9 km
# NR Name Club Result 1. 569 Jānis Biezais A2 00:37:31 2. 75 Marika Trumekalne Vestiena 00:38:42 3. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:39:37 4. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:40:48 5. 861 Marģers Smudzis Optika 00:41:25 5. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:41:25 7. 90 Una Arama MBJSS 00:42:20 8. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:42:23 9. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:43:19 10. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:43:48 11. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:43:51 12. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:46:21 13. 41 Zane Čamane Mvģ/OK Aro 00:49:18 14. 42 Rūta Putniņa Madonas 1. 00:56:12 15. 8 Jānis Lejiņš Madonas2.v 00:58:15 16. 570 Valdis Groza Lubāna 01:06:38 17. 714 Aivars Zariņš Ceļteka 01:08:59 18. 368 Inese Ikauniece OK Arona 02:05:18 56 Juris Drunka OK ARONA DQ
# 3
Course (S45,V55,V18): 11 KP 3,5 km
# NR Name Club Result 1. 20 Vairis Valdbergs Vestienas 00:35:14 2. 959 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:45:28 3. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 00:45:38 4. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:45:58 5. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:49:56 6. 765 Anita Katlapa Ineši 01:00:16 7. 53 Vija Kreile Ļaudona 01:01:11 8. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:05:38 9. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:07:15 10. 106 Sandra Prūse Kalsnava 01:14:46 11. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:23:49 12. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:43:59
# 4
Course (S55,V65,S18,SB,V15): 11 KP 3,2 km
# NR Name Club Result 1. 23 Niks Pļaviņš Kusas psk 00:26:53 2. 21 Emīls Stiprais Madonas 1. 00:27:31 3. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:30:56 4. 987 Elīza Katlapa Ineši 00:31:01 5. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:31:31 6. 734 Lauma Rimša Sauleskaln 00:32:43 7. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:33:56 8. 993 Dace Jērāne Jēkabpils 00:34:20 9. 601 Atis Valdbergs Kusas psk 00:34:54 10. 908 Diāna Dambeniece Ļaudona 00:37:06 11. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:41:56 12. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:44:03 13. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:46:26 14. 131 Elita Staune Madona 00:47:00 15. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:52:58 16. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 01:03:21 17. 612 Gatis Jefimovs Mārcienas 01:09:49 18. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:14:38 206 Imants Meldrājs Jēkabpils DQ
# 5
Course (S12,V12): 7 KP 1,5 km
# NR Name Club Result 1. 639 Niks Priževoits Barkavas p 00:12:05 2. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:13:36 3. 271 Ainārs Breidaks Kusas psk 00:13:48 4. 631 Janita Dzelme Barkavas p 00:14:10 5. 503 Viktorija Vīgube Ērgļu vsk 00:14:58 6. 348 Līva Dāve Vestienas 00:15:44 7. 350 Andrejs Valdbergs Vestienas 00:17:53 8. 991 Krista Briede Madona 00:20:09 9. 990 Ieva Cīrule Madona 00:20:23 10. 391 Iluta Žīgure Vestienas 00:20:39 11. 523 Viktorija Brutāne Vestienas 00:20:49 12. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:22:24 13. 242 Agnija Nagle Madonas 1. 00:24:20 14. 691 Lāsma Pommere Ļaudonas v 00:32:01 15. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:34:13 671 Valters Kriškāns Ļaudonas v DQ
# 6
Course (SIES,VIES,S15): 10 KP 2,5 km
# NR Name Club Result 1. 623 Didzis Siksalietis Cesvaine 00:20:03 2. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:25:19 3. 679 Irita Strode Barkava 00:29:35 4. 538 Krista Siksaliete Cesvaines 00:30:22 5. 653 Ērika Guļāne Barkavas p 00:31:34 6. 650 Dace Rudusa Madona 00:31:41 7. 657 Līva Galeja Cesvaines 00:32:06 8. 845 Ilona Priževoite Barkava 00:33:54 9. 937 Tatjana Kriškāne Ļaudona 00:34:12 10. 989 Sintija Paegle Madona 00:37:56 11. 274 Monika Baduna Kusas psk 00:38:33 12. 879 Inese Olte Ērgļi 00:38:36 13. 936 Artūrs Greizis Jancis 00:43:59 14. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:54:34
# 7
Course (S8,V8,S10,V10): 4 KP 1,3 km
# NR Name Club Result 1. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:09:55 2. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:12:35 3. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:12:57 4. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:13:40 5. 961 Dāvis Vintišs Jaunkalsna 00:13:52 6. 842 Kārlis Lācis Barkavas p 00:13:56 7. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:13:58 8. 818 Nemo Olte Ērgļu vsk 00:14:17 9. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:14:38 10. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:14:49 11. 884 Madara Veckalniņa Madona 00:15:06 12. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:18:44 13. 518 Emīls Gutāns Vestienas 00:19:57 14. 888 Everts Smudzis Optika 00:20:12 15. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:21:01 16. 855 Jānis Laurinovičs Madona 00:21:50 17. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:23:13 18. 969 Sandris Gruduls OK Arona 00:23:16 19. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:24:02 513 Alise Kauliņa Vestienas DQ 534 Santa Bērtiņa Kusa psk DQ 516 Sergejs Balanovs Vestienas DQ
# 8
Course (OPEN): 1 KP 1111,3 km
# NR Name Club Result 1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:55:19