-Madonas kausi 10. kārta Ozoli
2012.06.19.
Organizer : OK Arona
Coursmaster : Gunārs Ikaunieks
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6] [# 7] [# 8] [# 9] [OPEN] [S10] [S12] [S15] [S18] [S35] [S45] [S55] [S8] [SB] [SE] [SIES] [V10] [V12] [V15] [V18] [V35] [V45] [V55] [V65] [V8] [VB] [VE] [VIES]
VE
Course (1): 20 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 4 Jānis Sārs Mvģ,Mežmal 00:16:04
2. 889 Jānis Baunis Mvģ 00:18:05
3. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:18:12
4. 250 Arnis Saltums Ērgļi 00:18:29
5. 26 Ģirts Leontjevs Vestienas 00:18:51
6. 3 Dāvis Sārs Mežmalas M 00:19:11
7. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 00:20:32
8. 943 Edgars Ustinovs OK Ogre 00:20:39
9. 703 Kristaps Narels Sēlijas me 00:20:40
10. 93 Nauris Raize MVĢ 00:22:50
11. 415 Ivo Gruduls OK Arona 00:23:33
12. 945 Andris Sarkšņa OK Ogre 00:24:07
13. 944 Valters Reneslācis OK Ogre 00:25:10
14. 946 Daniels Vahruševs OK Ogre 00:25:12
15. 675 Mārtiņš Rauda Cesvaine 00:25:54
16. 947 Katrīna Celeste OK Ogre 00:26:31
17. 949 Roberts Kalējs OK Ogre 00:26:47
18. 950 Jānis Valpuski OK Ogre 00:28:58
V35
Course (1): 20 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:20:59
2. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:23:30
3. 77 Māris Olte Ērgļi 00:25:09
4. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:28:22
SE
Course (2): 18 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 90 Una Arama MBJSS 00:19:30
2. 41 Zane Čamane Mvģ/OK Aro 00:22:18
3. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:23:41
4. 42 Rūta Putniņa Madonas 1. 00:24:19
S35
Course (2): 18 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 00:28:23
2. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:39:13
V45
Course (2): 18 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 569 Jānis Biezais A2 00:20:50
2. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:21:47
3. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:22:53
4. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:23:26
5. 71 Dainis Kreilis Kalsnava 00:23:32
6. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:23:37
7. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:24:51
8. 8 Jānis Lejiņš Madonas2.v 00:28:56
9. 570 Valdis Groza Lubāna 00:38:26
V18
Course (2): 18 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 959 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:24:39
2. 20 Vairis Valdbergs Vestienas 00:25:45
VB
Course (2): 18 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:19:24
2. 861 Marģers Smudzis Optika 00:21:52
3. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:23:14
4. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:25:04
5. 44 Imants Borovikovs Savējie 00:25:46
6. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:28:55
714 Aivars Zariņš Ceļteka DQ
S45
Course (3): 15 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:23:01
2. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:26:05
3. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:27:47
4. 49 Dace Saulīte MSVK 00:32:39
5. 106 Sandra Prūse Kalsnava 00:32:50
6. 46 Spodra Švarca Vestiena 00:32:59
7. 615 Ilze Zariņa Jaunpiebal 00:35:04
V55
Course (3): 15 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 00:23:11
2. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:28:47
3. 414 Voldemārs Avotiņš ind 00:54:36
SB
Course (3): 15 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 363 Baiba Bardovska Aiviekstes 00:22:37
2. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:23:13
3. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:24:19
4. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:24:27
5. 908 Diāna Dambeniece Ļaudona 00:32:43
6. 131 Elita Staune Madona 00:33:13
7. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:35:48
S18
Course (3): 15 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 10 Sigita Lapsiņa Mvģ 00:21:04
V15
Course (3): 15 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš Kusas psk 00:18:12
2. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:20:27
3. 601 Atis Valdbergs Kusas psk 00:23:27
4. 766 Reinis Lazdups Bērzaunes 00:24:47
5. 21 Emīls Stiprais Madonas 1. 00:25:35
6. 64 Kārlis Kreilis Kalsnavas 00:25:49
7. 628 Lauris Gailums Barkavas p 00:26:00
8. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:26:20
9. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:33:02
S55
Course (4): 15 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:22:24
2. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:24:19
3. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:33:40
4. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:37:51
V65
Course (4): 15 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:21:54
SIES
Course (5): 10 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:11:19
2. 845 Ilona Priževoite Barkava 00:13:50
3. 679 Irita Strode Barkava 00:14:19
4. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:17:51
5. 879 Inese Olte Ērgļi 00:27:43
6. 937 Tatjana Kriškāne Ļaudona 00:32:20
VIES
Course (5): 10 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 936 Artūrs Greizis Jancis 00:15:07
S15
Course (5): 10 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 532 Inga Guļbinova Bērzaunes 00:12:17
2. 274 Monika Baduna Kusas psk 00:12:49
3. 538 Krista Siksaliete Cesvaines 00:12:52
4. 531 Līva Skrabe Bērzaunes 00:13:50
5. 533 Kristiāna Berģe Bērzaunes 00:15:39
6. 657 Līva Galeja Cesvaines 00:17:24
7. 393 Evija Dāve Vestienas 00:19:16
S12
Course (6): 9 KP 1,2 km
# NR Name Club Result
1. 631 Janita Dzelme Barkavas p 00:07:27
2. 537 Betija Bērziņa Kusas psk 00:08:05
3. 348 Līva Dāve Vestienas 00:08:43
4. 957 Elza Zacmane OK Ogre 00:08:54
5. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:09:11
6. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:09:56
7. 503 Viktorija Vīgube Ērgļu vsk 00:11:39
8. 707 Santa Socka Liezēre 00:11:45
9. 942 Katrīna Siliņa Rīgas favo 00:14:10
10. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:15:07
11. 691 Lāsma Pommere Ļaudonas v 00:15:13
12. 958 Dārta Cielava S12 00:18:09
652 Diāna Baltā Barkavas p DQ
V12
Course (6): 9 KP 1,2 km
# NR Name Club Result
1. 271 Ainārs Breidaks Kusas psk 00:07:41
2. 630 Dāvis Ģērmanis Barkavas p 00:08:09
3. 955 Matīss Zīcis OK Ogre 00:08:24
3. 639 Niks Priževoits Barkavas p 00:08:24
5. 956 Svens Goldšteins OK Ogre 00:08:42
6. 954 Valdis Pivars OK Ogre 00:09:45
7. 350 Andrejs Valdbergs Vestienas 00:09:55
8. 953 Kristofers Barkāns OK Ogre 00:10:30
9. 952 Maksims Kudeikins OK Ogre 00:11:24
10. 671 Valters Kriškāns Ļaudonas v 00:11:42
11. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:16:05
12. 616 Jānis Bardziņs Kusas psk 00:19:02
658 Jēkabs Putniņš Madona DQ
S10
Course (7): 6 KP 0,7 km
# NR Name Club Result
1. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:04:18
2. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:04:38
3. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:04:48
4. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:05:14
458 Amanda Nagle Ļaudonas v DQ
V10
Course (7): 6 KP 0,7 km
# NR Name Club Result
1. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:03:34
2. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:03:49
3. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:04:09
4. 518 Emīls Gutāns Vestienas 00:04:24
5. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:04:30
6. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:04:50
7. 856 Kristiāns Mileiko Barkavas p 00:06:02
8. 940 Gustavs Ciesnieks Rīgas favo 00:06:27
9. 627 Emīls Priževoits Barkavas p 00:06:55
10. 941 Mārci Beitāns Rīgas favo 00:07:20
11. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:41:12
S8
Course (8): 5 KP 0,5 km
# NR Name Club Result
1. 841 Dagnija Kudure Barkavas p 00:04:01
2. 939 Samanta Līcīte Rīgas favo 00:04:07
3. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:04:58
4. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:05:05
5. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:05:21
V8
Course (8): 5 KP 0,5 km
# NR Name Club Result
1. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:02:59
2. 842 Kārlis Lācis Barkavas p 00:03:01
3. 818 Nemo Olte Ērgļu vsk 00:03:27
4. 855 Jānis Laurinovičs Madona 00:04:54
5. 888 Everts Smudzis Optika 00:05:31
OPEN
Course (9): 1 KP 1111,3 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:29:25
2. 857 Ilvija Madsena Ērgļi 00:34:26
3. 960 Vineta Andriksone Ērgļi 00:41:53
# 1
Course (VE,V35): 20 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 4 Jānis Sārs Mvģ,Mežmal 00:16:04
2. 889 Jānis Baunis Mvģ 00:18:05
3. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:18:12
4. 250 Arnis Saltums Ērgļi 00:18:29
5. 26 Ģirts Leontjevs Vestienas 00:18:51
6. 3 Dāvis Sārs Mežmalas M 00:19:11
7. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 00:20:32
8. 943 Edgars Ustinovs OK Ogre 00:20:39
9. 703 Kristaps Narels Sēlijas me 00:20:40
10. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:20:59
11. 93 Nauris Raize MVĢ 00:22:50
12. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:23:30
13. 415 Ivo Gruduls OK Arona 00:23:33
14. 945 Andris Sarkšņa OK Ogre 00:24:07
15. 77 Māris Olte Ērgļi 00:25:09
16. 944 Valters Reneslācis OK Ogre 00:25:10
17. 946 Daniels Vahruševs OK Ogre 00:25:12
18. 675 Mārtiņš Rauda Cesvaine 00:25:54
19. 947 Katrīna Celeste OK Ogre 00:26:31
20. 949 Roberts Kalējs OK Ogre 00:26:47
21. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:28:22
22. 950 Jānis Valpuski OK Ogre 00:28:58
# 2
Course (SE,S35,V45,V18,VB): 18 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 607 Aldis Olte Ērgļi 00:19:24
2. 90 Una Arama MBJSS 00:19:30
3. 569 Jānis Biezais A2 00:20:50
4. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:21:47
5. 861 Marģers Smudzis Optika 00:21:52
6. 41 Zane Čamane Mvģ/OK Aro 00:22:18
7. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:22:53
8. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:23:14
9. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:23:26
10. 71 Dainis Kreilis Kalsnava 00:23:32
11. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:23:37
12. 6 Elīna Svilpe Ērgļu vsk 00:23:41
13. 42 Rūta Putniņa Madonas 1. 00:24:19
14. 959 Kalvis Kaļva Ērgļu vsk 00:24:39
15. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:24:51
16. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:25:04
17. 20 Vairis Valdbergs Vestienas 00:25:45
18. 44 Imants Borovikovs Savējie 00:25:46
19. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 00:28:23
20. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:28:55
21. 8 Jānis Lejiņš Madonas2.v 00:28:56
22. 570 Valdis Groza Lubāna 00:38:26
23. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:39:13
714 Aivars Zariņš Ceļteka DQ
# 3
Course (S45,V55,SB,S18,V15): 15 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš Kusas psk 00:18:12
2. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:20:27
3. 10 Sigita Lapsiņa Mvģ 00:21:04
4. 363 Baiba Bardovska Aiviekstes 00:22:37
5. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:23:01
6. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 00:23:11
7. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:23:13
8. 601 Atis Valdbergs Kusas psk 00:23:27
9. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:24:19
10. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:24:27
11. 766 Reinis Lazdups Bērzaunes 00:24:47
12. 21 Emīls Stiprais Madonas 1. 00:25:35
13. 64 Kārlis Kreilis Kalsnavas 00:25:49
14. 628 Lauris Gailums Barkavas p 00:26:00
15. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:26:05
16. 681 Edgars Kalniņš Kusas psk 00:26:20
17. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:27:47
18. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:28:47
19. 49 Dace Saulīte MSVK 00:32:39
20. 908 Diāna Dambeniece Ļaudona 00:32:43
21. 106 Sandra Prūse Kalsnava 00:32:50
22. 46 Spodra Švarca Vestiena 00:32:59
23. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:33:02
24. 131 Elita Staune Madona 00:33:13
25. 615 Ilze Zariņa Jaunpiebal 00:35:04
26. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:35:48
27. 414 Voldemārs Avotiņš ind 00:54:36
# 4
Course (S55,V65): 15 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:21:54
2. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:22:24
3. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:24:19
4. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:33:40
5. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:37:51
# 5
Course (SIES,VIES,S15): 10 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 887 Laura Šadre Sauleskaln 00:11:19
2. 532 Inga Guļbinova Bērzaunes 00:12:17
3. 274 Monika Baduna Kusas psk 00:12:49
4. 538 Krista Siksaliete Cesvaines 00:12:52
5. 845 Ilona Priževoite Barkava 00:13:50
5. 531 Līva Skrabe Bērzaunes 00:13:50
7. 679 Irita Strode Barkava 00:14:19
8. 936 Artūrs Greizis Jancis 00:15:07
9. 533 Kristiāna Berģe Bērzaunes 00:15:39
10. 657 Līva Galeja Cesvaines 00:17:24
11. 644 Ramona Pētersone Madonas1vs 00:17:51
12. 393 Evija Dāve Vestienas 00:19:16
13. 879 Inese Olte Ērgļi 00:27:43
14. 937 Tatjana Kriškāne Ļaudona 00:32:20
# 6
Course (S12,V12): 9 KP 1,2 km
# NR Name Club Result
1. 631 Janita Dzelme Barkavas p 00:07:27
2. 271 Ainārs Breidaks Kusas psk 00:07:41
3. 537 Betija Bērziņa Kusas psk 00:08:05
4. 630 Dāvis Ģērmanis Barkavas p 00:08:09
5. 639 Niks Priževoits Barkavas p 00:08:24
5. 955 Matīss Zīcis OK Ogre 00:08:24
7. 956 Svens Goldšteins OK Ogre 00:08:42
8. 348 Līva Dāve Vestienas 00:08:43
9. 957 Elza Zacmane OK Ogre 00:08:54
10. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:09:11
11. 954 Valdis Pivars OK Ogre 00:09:45
12. 350 Andrejs Valdbergs Vestienas 00:09:55
13. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:09:56
14. 953 Kristofers Barkāns OK Ogre 00:10:30
15. 952 Maksims Kudeikins OK Ogre 00:11:24
16. 503 Viktorija Vīgube Ērgļu vsk 00:11:39
17. 671 Valters Kriškāns Ļaudonas v 00:11:42
18. 707 Santa Socka Liezēre 00:11:45
19. 942 Katrīna Siliņa Rīgas favo 00:14:10
20. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:15:07
21. 691 Lāsma Pommere Ļaudonas v 00:15:13
22. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:16:05
23. 958 Dārta Cielava S12 00:18:09
24. 616 Jānis Bardziņs Kusas psk 00:19:02
652 Diāna Baltā Barkavas p DQ
658 Jēkabs Putniņš Madona DQ
# 7
Course (S10,V10): 6 KP 0,7 km
# NR Name Club Result
1. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:03:34
2. 514 Mārcis Graudums Vestienas 00:03:49
3. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:04:09
4. 513 Alise Kauliņa Vestienas 00:04:18
5. 518 Emīls Gutāns Vestienas 00:04:24
6. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:04:30
7. 739 Katrīna Dambeniece Madonas 1. 00:04:38
8. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:04:48
9. 406 Klāvs Pļaviņš Kusas psk 00:04:50
10. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:05:14
11. 856 Kristiāns Mileiko Barkavas p 00:06:02
12. 940 Gustavs Ciesnieks Rīgas favo 00:06:27
13. 627 Emīls Priževoits Barkavas p 00:06:55
14. 941 Mārci Beitāns Rīgas favo 00:07:20
15. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:41:12
458 Amanda Nagle Ļaudonas v DQ
# 8
Course (S8,V8): 5 KP 0,5 km
# NR Name Club Result
1. 365 Oskars Jansons Kusas psk 00:02:59
2. 842 Kārlis Lācis Barkavas p 00:03:01
3. 818 Nemo Olte Ērgļu vsk 00:03:27
4. 841 Dagnija Kudure Barkavas p 00:04:01
5. 939 Samanta Līcīte Rīgas favo 00:04:07
6. 855 Jānis Laurinovičs Madona 00:04:54
7. 812 Elīza Madsena Ērgļu vsk 00:04:58
8. 604 Alise Olte Ērgļu vsk 00:05:05
9. 878 Anete Rudzīte Ērgļi 00:05:21
10. 888 Everts Smudzis Optika 00:05:31
# 9
Course (OPEN): 1 KP 1111,3 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:29:25
2. 857 Ilvija Madsena Ērgļi 00:34:26
3. 960 Vineta Andriksone Ērgļi 00:41:53
© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.706] @ 2012.06.19. 20:39:16 NGO PRO.ini