# NR Name Club Result 1. 4 Jānis Sārs Mežmalas M 00:44:36 2. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:48:05 3. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:54:29 4. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 01:03:17 5. 620 Pēteris Putniņš Cesvaine 01:31:34
V35
Course (1): 18 KP 5,9 km
# NR Name Club Result 1. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:52:37 2. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:57:14 3. 301 Aivars Zariņš Ceļteka 02:00:55
SE
Course (2): 15 KP 5,0 km
# NR Name Club Result 1. 90 Una Arama MBJSS 01:02:31 2. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 01:08:40
V45
Course (2): 15 KP 5,0 km
# NR Name Club Result 1. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:53:06 2. 569 Jānis Biezais A2 00:53:30 3. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:56:39 4. 8 Jānis Lejiņš Madonas2.v 00:59:31 5. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 01:00:29 6. 685 Justs Lūkins Sece 01:02:58 7. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 01:08:21 8. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 01:21:38 9. 570 Valdis Groza Lubāna 01:35:41
S35
Course (3): 16 KP 4,2 km
# NR Name Club Result 1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 01:03:44 2. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 01:20:30 3. 79 Aija Kreile Kalsnava 01:23:42 4. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 01:50:50
VB
Course (3): 16 KP 4,2 km
# NR Name Club Result 1. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:50:50 2. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:56:50 3. 44 Imants Borovikovs Savējie 01:05:00 4. 375 Artis Dāvis Vestiena 01:27:58
V18
Course (3): 16 KP 4,2 km
# NR Name Club Result 1. 37 Jurģis Ruduss Madonas1.v 00:53:32 2. 675 Mārtiņš Rauda Cesvaine 01:22:30
S18
Course (4): 14 KP 3,9 km
# NR Name Club Result 1. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:51:55 2. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:53:37 3. 40 Daina Saltuma Ērgļi 00:57:28 33 Maija Ceruka MVĢ DQ
S45
Course (4): 14 KP 3,9 km
# NR Name Club Result 1. 49 Dace Saulīte MSVK 01:04:17 2. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 01:05:53 3. 52 Vita Mālniece Muzejs 01:20:27 4. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:23:45 5. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:25:25 321 Maija Gusare OK Arona DQ
V55
Course (4): 14 KP 3,9 km
# NR Name Club Result 1. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:59:50 2. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:24:20
SB
Course (5): 10 KP 2,8 km
# NR Name Club Result 1. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:29:13 2. 678 Ieva Ceruka RSU 00:30:00 3. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:33:27 4. 363 Baiba Bardovska Stars 00:36:57 5. 665 Inita Koļesņikova Jaunpiebal 00:40:09 6. 82 Agita Ceruka Laudona 00:46:10 7. 679 Irita Strode Barkava 00:48:39 8. 673 Liesma Zariņa Lazdona 00:49:14 9. 674 Zane Beģe/Begge Mētriena 00:49:15
V14
Course (5): 10 KP 2,8 km
# NR Name Club Result 1. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:23:59 2. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:24:10 3. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:26:49 4. 14 Nils Ikaunieks MBJSS 00:30:23 5. 574 Zigmārs Bernāns Kalsnavas 00:39:23 22 Ivo Freimanis Vestiena DQ
V60
Course (5): 10 KP 2,8 km
# NR Name Club Result 1. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:37:51
S55
Course (5): 10 KP 2,8 km
# NR Name Club Result 1. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:37:14 2. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:39:38 3. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:46:46 4. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:54:14
S14
Course (6): 11 KP 2,2 km
# NR Name Club Result 1. 632 Paula Tālmane Cesvaine 00:40:24
IES1
Course (6): 11 KP 2,2 km
# NR Name Club Result 1. 628 Lauris Gailums Barkava 00:24:38 2. 624 Jānis Gavars Cesvaine 00:24:49 3. 669 Roberts Kļaviņš Cesvaine 00:24:53 4. 338 Aiva Igaune Kalsnava 00:39:21 5. 598 Gunta Lapsa Kalsnavas 00:39:29 6. 650 Dace Rudusa Madona 00:40:49 7. 666 Aldis Cīrulis LLU 00:42:15 8. 629 Armīns Tomiņš Barkava 00:46:24
S12
Course (7): 8 KP 1,6 km
# NR Name Club Result 1. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:16:53 2. 657 Līva Galeja Cesvaine 00:17:48 3. 538 Krista Siksaliete Cesvaine 00:19:37 4. 541 Regīna Vimba Cesvaine 00:22:12 5. 539 Līga Gailīte Cesvaine 00:22:48 6. 531 Līva Skrabe Bērzaune 00:23:14 7. 391 Iluta Žīgure Vestiena 00:27:17 8. 631 Janita Dzelme Barkava 00:29:07 9. 652 Diāna Baltā Barkava 00:39:17 10. 653 Ērika Guļāne Barkava 00:39:19
V12
Course (7): 8 KP 1,6 km
# NR Name Club Result 1. 573 Ervīns Kokarevičs Kalsnavas 00:12:41 2. 21 Emīls Stiprais MBJSS 00:14:26 3. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:16:53 4. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:17:46 5. 543 Matīss Tālmanis Cesvaine 00:19:35 6. 542 Dāvis Dunckis Cesvaine 00:19:39 7. 601 Atis Valdbergs Kusa 00:20:18 8. 658 Jēkabs Putniņš Madona 00:20:42 9. 19 Matīss Kļaviņš Kusa 00:22:39 10. 630 Dāvis Ģērmanis Barkava 00:29:32 11. 639 Niks Priževoits Barkava 00:29:37
SIES2
Course (8): 9 KP 1,9 km
# NR Name Club Result 1. 496 Monta Nikalovska Kusas psk 00:21:04 2. 394 Dace Dāve Vestiena 00:22:30 3. 683 Linda Krūmiņa Kalsnava 00:36:51 4. 682 Rūta Maksimoviča Kalsnava 00:36:52 5. 615 Laura Kupča Kalsnava 00:36:58 6. 565 Sarmīte Zača Mārciena 00:56:47 7. 567 Katrīna Mihova Mārciena 00:56:53 8. 564 Laura Mazkalniņa Mārciena 00:57:09
VIES2
Course (8): 9 KP 1,9 km
# NR Name Club Result 1. 681 Edgars Kalniņš Kusa 00:17:59 2. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:18:33 619 Justs Zeikmanis Kalsnava DQ
S8
Course (9): 4 KP 1,0 km
# NR Name Club Result 1. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:06:24 1. 536 Nikola Siliņa Kusas psk 00:06:24 3. 513 Alise Kauliņa Vestiena 00:07:50 4. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:13:09 5. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:14:33
V8
Course (9): 4 KP 1,0 km
# NR Name Club Result 1. 687 Gatis Jefimovs Mārciena 00:06:37 2. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:08:20 3. 497 Artis Milnis Ērgļu vsk 00:09:06 4. 516 Sergejs Balanovs Vestiena 00:09:26 5. 514 Mārcis Graudums Vestiena 00:09:49 6. 636 Matīss Platacis Mārciena 00:11:25 7. 618 Ivis Bankavs Kusa 00:17:54 8. 406 Klāvs Pļaviņš Kusa 00:17:57 9. 627 Emīls Priževoits Barkava 00:18:09 478 Uģis Beķeris Kusas psk DQ
S10
Course (10): 6 KP 1,1 km
# NR Name Club Result 1. 242 Agnija Nagle ind 00:10:15 2. 348 Līva Dāve Vestiena 00:10:37 3. 523 Viktorija Brutāne Vestiena 00:11:04 4. 562 Viktorija Ūdre Kusa 00:12:06 4. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:12:06 6. 563 Krista Ūdre Kusa 00:12:09
V10
Course (10): 6 KP 1,1 km
# NR Name Club Result 1. 663 Renāts Cvetkovs Mārciena 00:07:20 2. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:09:48 3. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:12:40 3. 686 Armīns Dzenis Kusa 00:12:40 5. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:13:02 6. 518 Emīls Gutāns Vestiena 00:20:45 7. 519 Madars Pušpurs Vestiena 00:24:01 8. 626 Jēkabs Masaļskis Barkava 00:46:52 9. 640 Renārs Cēpurs Barkava 00:47:03 684 Einārs Stociks Barkava DQ 485 Kristaps Bukšs kusas psk DQ
# 1
Course (VE,V35): 18 KP 5,9 km
# NR Name Club Result 1. 4 Jānis Sārs Mežmalas M 00:44:36 2. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:48:05 3. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:52:37 4. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:54:29 5. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:57:14 6. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 01:03:17 7. 620 Pēteris Putniņš Cesvaine 01:31:34 8. 301 Aivars Zariņš Ceļteka 02:00:55
# 2
Course (SE,V45): 15 KP 5,0 km
# NR Name Club Result 1. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:53:06 2. 569 Jānis Biezais A2 00:53:30 3. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:56:39 4. 8 Jānis Lejiņš Madonas2.v 00:59:31 5. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 01:00:29 6. 90 Una Arama MBJSS 01:02:31 7. 685 Justs Lūkins Sece 01:02:58 8. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 01:08:21 9. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 01:08:40 10. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 01:21:38 11. 570 Valdis Groza Lubāna 01:35:41
# 3
Course (S35,VB,V18): 16 KP 4,2 km
# NR Name Club Result 1. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:50:50 2. 37 Jurģis Ruduss Madonas1.v 00:53:32 3. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:56:50 4. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 01:03:44 5. 44 Imants Borovikovs Savējie 01:05:00 6. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 01:20:30 7. 675 Mārtiņš Rauda Cesvaine 01:22:30 8. 79 Aija Kreile Kalsnava 01:23:42 9. 375 Artis Dāvis Vestiena 01:27:58 10. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 01:50:50
# 4
Course (S18,S45,V55): 14 KP 3,9 km
# NR Name Club Result 1. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:51:55 2. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:53:37 3. 40 Daina Saltuma Ērgļi 00:57:28 4. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:59:50 5. 49 Dace Saulīte MSVK 01:04:17 6. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 01:05:53 7. 52 Vita Mālniece Muzejs 01:20:27 8. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:23:45 9. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:24:20 10. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:25:25 33 Maija Ceruka MVĢ DQ 321 Maija Gusare OK Arona DQ
# 5
Course (SB,V14,V60,S55): 10 KP 2,8 km
# NR Name Club Result 1. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:23:59 2. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:24:10 3. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:26:49 4. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:29:13 5. 678 Ieva Ceruka RSU 00:30:00 6. 14 Nils Ikaunieks MBJSS 00:30:23 7. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:33:27 8. 363 Baiba Bardovska Stars 00:36:57 9. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:37:14 10. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:37:51 11. 574 Zigmārs Bernāns Kalsnavas 00:39:23 12. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:39:38 13. 665 Inita Koļesņikova Jaunpiebal 00:40:09 14. 82 Agita Ceruka Laudona 00:46:10 15. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:46:46 16. 679 Irita Strode Barkava 00:48:39 17. 673 Liesma Zariņa Lazdona 00:49:14 18. 674 Zane Beģe/Begge Mētriena 00:49:15 19. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:54:14 22 Ivo Freimanis Vestiena DQ
# 6
Course (S14,IES1): 11 KP 2,2 km
# NR Name Club Result 1. 628 Lauris Gailums Barkava 00:24:38 2. 624 Jānis Gavars Cesvaine 00:24:49 3. 669 Roberts Kļaviņš Cesvaine 00:24:53 4. 338 Aiva Igaune Kalsnava 00:39:21 5. 598 Gunta Lapsa Kalsnavas 00:39:29 6. 632 Paula Tālmane Cesvaine 00:40:24 7. 650 Dace Rudusa Madona 00:40:49 8. 666 Aldis Cīrulis LLU 00:42:15 9. 629 Armīns Tomiņš Barkava 00:46:24
# 7
Course (S12,V12): 8 KP 1,6 km
# NR Name Club Result 1. 573 Ervīns Kokarevičs Kalsnavas 00:12:41 2. 21 Emīls Stiprais MBJSS 00:14:26 3. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:16:53 3. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:16:53 5. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:17:46 6. 657 Līva Galeja Cesvaine 00:17:48 7. 543 Matīss Tālmanis Cesvaine 00:19:35 8. 538 Krista Siksaliete Cesvaine 00:19:37 9. 542 Dāvis Dunckis Cesvaine 00:19:39 10. 601 Atis Valdbergs Kusa 00:20:18 11. 658 Jēkabs Putniņš Madona 00:20:42 12. 541 Regīna Vimba Cesvaine 00:22:12 13. 19 Matīss Kļaviņš Kusa 00:22:39 14. 539 Līga Gailīte Cesvaine 00:22:48 15. 531 Līva Skrabe Bērzaune 00:23:14 16. 391 Iluta Žīgure Vestiena 00:27:17 17. 631 Janita Dzelme Barkava 00:29:07 18. 630 Dāvis Ģērmanis Barkava 00:29:32 19. 639 Niks Priževoits Barkava 00:29:37 20. 652 Diāna Baltā Barkava 00:39:17 21. 653 Ērika Guļāne Barkava 00:39:19
# 8
Course (SIES2,VIES2): 9 KP 1,9 km
# NR Name Club Result 1. 681 Edgars Kalniņš Kusa 00:17:59 2. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:18:33 3. 496 Monta Nikalovska Kusas psk 00:21:04 4. 394 Dace Dāve Vestiena 00:22:30 5. 683 Linda Krūmiņa Kalsnava 00:36:51 6. 682 Rūta Maksimoviča Kalsnava 00:36:52 7. 615 Laura Kupča Kalsnava 00:36:58 8. 565 Sarmīte Zača Mārciena 00:56:47 9. 567 Katrīna Mihova Mārciena 00:56:53 10. 564 Laura Mazkalniņa Mārciena 00:57:09 619 Justs Zeikmanis Kalsnava DQ
# 9
Course (S8,V8): 4 KP 1,0 km
# NR Name Club Result 1. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:06:24 1. 536 Nikola Siliņa Kusas psk 00:06:24 3. 687 Gatis Jefimovs Mārciena 00:06:37 4. 513 Alise Kauliņa Vestiena 00:07:50 5. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:08:20 6. 497 Artis Milnis Ērgļu vsk 00:09:06 7. 516 Sergejs Balanovs Vestiena 00:09:26 8. 514 Mārcis Graudums Vestiena 00:09:49 9. 636 Matīss Platacis Mārciena 00:11:25 10. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:13:09 11. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:14:33 12. 618 Ivis Bankavs Kusa 00:17:54 13. 406 Klāvs Pļaviņš Kusa 00:17:57 14. 627 Emīls Priževoits Barkava 00:18:09 478 Uģis Beķeris Kusas psk DQ
#10
Course (S10,V10): 6 KP 1,1 km
# NR Name Club Result 1. 663 Renāts Cvetkovs Mārciena 00:07:20 2. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:09:48 3. 242 Agnija Nagle ind 00:10:15 4. 348 Līva Dāve Vestiena 00:10:37 5. 523 Viktorija Brutāne Vestiena 00:11:04 6. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:12:06 6. 562 Viktorija Ūdre Kusa 00:12:06 8. 563 Krista Ūdre Kusa 00:12:09 9. 686 Armīns Dzenis Kusa 00:12:40 9. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:12:40 11. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:13:02 12. 518 Emīls Gutāns Vestiena 00:20:45 13. 519 Madars Pušpurs Vestiena 00:24:01 14. 626 Jēkabs Masaļskis Barkava 00:46:52 15. 640 Renārs Cēpurs Barkava 00:47:03 684 Einārs Stociks Barkava DQ 485 Kristaps Bukšs kusas psk DQ