Madonas Kausi 2011 2 kārta Jāņu kalns
2011.04.26.
Organizer : OK Arona
Coursmaster : Ivars Gruduls
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6] [# 7] [# 8] [# 9] [IES1] [S10] [S12] [S14] [S18] [S35] [S45] [S55] [S8] [SB] [SE] [SIES2] [V10] [V12] [V14] [V18] [V35] [V45] [V55] [V60] [V8] [VB] [VE] [VIES2]
VE
Course (1): 17 KP 7,3 km
# NR Name Club Result
1. 39 Jānis Baunis Kusa 00:56:59
2. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 01:03:03
3. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 01:05:06
4. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 01:10:34
SE
Course (2): 14 KP 5,4 km
# NR Name Club Result
1. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 00:58:31
2. 6 Elīna Svilpe Ērgļi 00:59:00
V35
Course (2): 14 KP 5,4 km
# NR Name Club Result
1. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:43:04
2. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:49:16
3. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:54:32
4. 595 Juris Sniķis Mežmalas m 00:56:16
S35
Course (3): 11 KP 4,4 km
# NR Name Club Result
1. 369 Aiva Jakubovska Sēlijas me 00:51:03
2. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:55:16
3. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 01:08:03
4. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 01:44:37
V45
Course (3): 11 KP 4,4 km
# NR Name Club Result
1. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 00:39:16
2. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:40:45
3. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:45:58
4. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:46:20
5. 349 Andris Bērziņs Jaujas 00:49:36
6. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:51:07
7. 8 Jānis Lejiņš Madonas2.v 00:52:47
8. 569 Jānis Biezais A2 00:57:08
9. 570 Valdis Groza Lubāna 02:02:59
S18
Course (4): 9 KP 3,2 km
# NR Name Club Result
1. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:28:05
2. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:28:39
3. 40 Daina Saltuma Ērgļi 00:31:18
4. 33 Maija Ceruka MVĢ 00:33:08
5. 113 Lauma Putniņa Cesvaine 00:45:54
V14
Course (4): 9 KP 3,2 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:26:56
2. 574 Zigmārs Bernāns Kalsnavas 00:29:41
3. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:30:55
4. 14 Nils Ikaunieks MBJSS 00:31:11
5. 16 Kalvis Kaļva Ērgļi 00:35:29
6. 22 Ivo Freimanis Vestiena 00:39:42
20 Vairis Valdbergs Vestiena DQ
SB
Course (4): 9 KP 3,2 km
# NR Name Club Result
1. 363 Baiba Bardovska Stars 00:28:56
2. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:35:19
3. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:39:39
4. 122 Baiba Putniņa Cesvaine 00:45:56
5. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:48:32
6. 82 Agita Ceruka Laudona 00:52:04
V55
Course (4): 9 KP 3,2 km
# NR Name Club Result
1. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:35:49
2. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:08:47
V60
Course (5): 8 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:26:56
2. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:27:11
3. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:30:55
IES1
Course (5): 8 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 544 Roberts Gotlaufs Madonas mv 00:23:02
2. 556 Emīls Ezerkalns Bērzaune 00:40:30
3. 598 Gunta Lapsa Kalsnavas 00:47:30
4. 338 Aiva Igaune Kalsnava 00:47:31
5. 600 Jēkabs Purviņš Ērgļu vsk 00:47:44
6. 588 Ilga Čulkova Ļaudonas v 00:55:48
S55
Course (5): 8 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:29:29
2. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:29:45
3. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:45:12
4. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:59:21
V12
Course (6): 6 KP 1,7 km
# NR Name Club Result
1. 573 Ervīns Kokarevičs Kalsnavas 00:13:34
2. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:13:37
3. 601 Atis Valdbergs Kusa 00:16:05
4. 543 Matīs Tālmanis Cesvaine 00:24:54
5. 542 Dāvis Dunckis Cesvaine 00:25:27
6. 527 Raivo Aizstrauts Bērzaune 00:26:11
7. 526 Gvido Vlasovs Bērzaune 00:26:50
8. 125 Didzis Avotiņš Vestiena 00:37:30
9. 599 Lauris Baronovs Mārcienas 00:37:32
10. 420 Kristers Kalniņš Ērgļi 00:45:55
11. 271 Ainārs Breidaks Kusa 00:50:25
12. 551 Arvis Zeiborts Cesvaine 00:51:51
13. 505 Rafs Vasels Ērgļu vsk 00:51:58
14. 585 Reinis Veikšāns Ļaudonas v 01:05:34
15. 589 Jūlijs Rajevskis Ļaudonas v 01:05:37
S12
Course (6): 6 KP 1,7 km
# NR Name Club Result
1. 11 Sendija Prauliņa Kusa 00:14:32
2. 281 Līva Igaune Kalsnava 00:21:19
3. 594 Sendija Kurmēna Ērgļi 00:24:49
4. 538 Krista Siksalaite Cesvaine 00:25:29
5. 541 Regīna Vimba Cesvaine 00:25:36
5. 539 Līga Gailīte Cesvaine 00:25:36
7. 528 Justīne Briežkalne Bērzaune 00:26:04
8. 531 Līva Skrabe Bērzaune 00:30:01
9. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:31:28
10. 356 Gundega Šķestere Vestiena 01:09:35
11. 537 Betija Bērziņa Kusas psk: 01:38:21
11. 597 Laura Kurzemniece Kusa 01:38:21
591 Megija Cera Ļaudonas v DQ
584 Māra Karlsone Ļaudonas v DQ
492 Līna Maskaļenoka Kusas psk DQ
592 Dina Celiņa Ļaudonas v DQ
SIES2
Course (6): 6 KP 1,7 km
# NR Name Club Result
1. 582 Elīza Čamane Madonas1VS 00:29:23
2. 496 Monta Nikalovska Kusas psk 01:38:33
VIES2
Course (6): 6 KP 1,7 km
# NR Name Club Result
1. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:51:07
2. 577 Aivis Bērziņš Kalsnavas 01:51:14
576 Kristaps Vīgants Kalsnavas DQ
S14
Course (6): 6 KP 1,7 km
# NR Name Club Result
1. 124 Sanda Sirmā Vestiena 00:13:34
2. 274 Monika Baduna Kusa 00:14:20
S8
Course (7): 5 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:12:00
2. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:12:02
3. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:12:14
4. 536 Nikola Siliņa Kusas psk 00:12:38
5. 596 Lība Igaune Kalsnava 00:16:56
6. 513 Alise Kauliņa Vestiena 00:20:04
7. 458 Amanda Nagle Ļaudonas v 00:20:31
7. 590 Irbe Karlsone Ļaudonas v 00:20:31
V8
Course (7): 5 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 515 Artems Babins Vestiena 00:10:21
2. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:10:33
3. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:10:44
4. 517 Renārs Ostrovskis Vestiena 00:11:04
5. 406 Klāvs Pļaviņš Kusa 00:12:02
6. 365 Oskars Jansons Kusa 00:12:41
7. 480 Nauris Pētersons Kusas psk 00:20:58
8. 514 Mārcis Graudums Vestiena 00:22:53
9. 516 Sergejs Balanovs Vestiena 00:24:40
10. 497 Artis Minis Ērgļu vsk 00:25:56
481 Markuss Prauliņš Kusas psk DQ
S10
Course (8): 6 KP 1,5 km
# NR Name Club Result
1. 348 Līva Dāve Vestiena 00:16:56
2. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:19:35
3. 563 Krista Ūdre Kusa 00:19:45
4. 562 Viktorija Ūdre Kusa 00:23:21
5. 334 Krista Briede Madona 00:23:38
6. 521 Laine Zembaha Vestiena 00:23:59
7. 523 Viktorija Brutāne Vestiena 00:24:37
8. 522 Lara Babina Vestiena 00:25:02
9. 520 Ginta Piļka Vestiena 00:26:30
10. 463 Lauma Gaidlazda Ļaudonas v 00:28:47
11. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:28:48
12. 593 Daniela Vīgozne Ļaudonas v 00:29:09
464 Linda Rūtenberga Ļaudonas v DQ
V10
Course (8): 6 KP 1,5 km
# NR Name Club Result
1. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:15:31
1. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:15:31
3. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:16:08
4. 485 Kristaps Bukšs kusas psk 00:16:41
5. 484 Mareks Jaņuns Kusas psk 00:18:02
6. 519 Madars Pušpurs Vestiena 00:21:32
499 Rigards Vasels Ērgļu vsk DQ
501 Ilgvars Ratinieks Ērgļu vsk DQ
583 Mārtiņš Rajevskis Ļaudonas v DQ
518 Emīls Gutāns Vestiena DQ
498 Vits Olte Ērgļu vsk DQ
VB
Course (9): 9 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:40:09
2. 112 Pēteris Putniņš Cesvaine 00:45:52
3. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:53:39
4. 558 Jānis Putniņš Aronas pag 01:09:07
5. 44 Imants Borovikovs Savējie 01:13:59
357 Mārtiņš Bardovskis DQ
375 Artis Dāvis Vestiena DQ
V18
Course (9): 9 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 26 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:36:11
2. 95 Pēteris Putniņš Madona 00:42:39
3. 28 Toms Tipainis Kusa 00:43:54
S45
Course (9): 9 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 84 Baiba Bambe Kalsnava 00:48:49
2. 49 Dace Saulīte MSVK 00:52:33
3. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:54:02
4. 52 Vita Mālniece Muzejs 01:01:54
5. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 01:02:11
6. 106 Sandra Prūse Kalsnava 01:13:26
7. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:13:57
# 1
Course (VE): 17 KP 7,3 km
# NR Name Club Result
1. 39 Jānis Baunis Kusa 00:56:59
2. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 01:03:03
3. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 01:05:06
4. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 01:10:34
# 2
Course (SE,V35): 14 KP 5,4 km
# NR Name Club Result
1. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:43:04
2. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:49:16
3. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:54:32
4. 595 Juris Sniķis Mežmalas m 00:56:16
5. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 00:58:31
6. 6 Elīna Svilpe Ērgļi 00:59:00
# 3
Course (S35,V45): 11 KP 4,4 km
# NR Name Club Result
1. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 00:39:16
2. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:40:45
3. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:45:58
4. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:46:20
5. 349 Andris Bērziņs Jaujas 00:49:36
6. 369 Aiva Jakubovska Sēlijas me 00:51:03
7. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:51:07
8. 8 Jānis Lejiņš Madonas2.v 00:52:47
9. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:55:16
10. 569 Jānis Biezais A2 00:57:08
11. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 01:08:03
12. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 01:44:37
13. 570 Valdis Groza Lubāna 02:02:59
# 4
Course (S18,V14,SB,V55): 9 KP 3,2 km
# NR Name Club Result
1. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:26:56
2. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:28:05
3. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:28:39
4. 363 Baiba Bardovska Stars 00:28:56
5. 574 Zigmārs Bernāns Kalsnavas 00:29:41
6. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:30:55
7. 14 Nils Ikaunieks MBJSS 00:31:11
8. 40 Daina Saltuma Ērgļi 00:31:18
9. 33 Maija Ceruka MVĢ 00:33:08
10. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:35:19
11. 16 Kalvis Kaļva Ērgļi 00:35:29
12. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:35:49
13. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:39:39
14. 22 Ivo Freimanis Vestiena 00:39:42
15. 113 Lauma Putniņa Cesvaine 00:45:54
16. 122 Baiba Putniņa Cesvaine 00:45:56
17. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:48:32
18. 82 Agita Ceruka Laudona 00:52:04
19. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:08:47
20 Vairis Valdbergs Vestiena DQ
# 5
Course (V60,IES1,S55): 8 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 544 Roberts Gotlaufs Madonas mv 00:23:02
2. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:26:56
3. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:27:11
4. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:29:29
5. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:29:45
6. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:30:55
7. 556 Emīls Ezerkalns Bērzaune 00:40:30
8. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:45:12
9. 598 Gunta Lapsa Kalsnavas 00:47:30
10. 338 Aiva Igaune Kalsnava 00:47:31
11. 600 Jēkabs Purviņš Ērgļu vsk 00:47:44
12. 588 Ilga Čulkova Ļaudonas v 00:55:48
13. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:59:21
# 6
Course (V12,S12,SIES2,VIES2,S14): 6 KP 1,7 km
# NR Name Club Result
1. 573 Ervīns Kokarevičs Kalsnavas 00:13:34
1. 124 Sanda Sirmā Vestiena 00:13:34
3. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:13:37
4. 274 Monika Baduna Kusa 00:14:20
5. 11 Sendija Prauliņa Kusa 00:14:32
6. 601 Atis Valdbergs Kusa 00:16:05
7. 281 Līva Igaune Kalsnava 00:21:19
8. 594 Sendija Kurmēna Ērgļi 00:24:49
9. 543 Matīs Tālmanis Cesvaine 00:24:54
10. 542 Dāvis Dunckis Cesvaine 00:25:27
11. 538 Krista Siksalaite Cesvaine 00:25:29
12. 539 Līga Gailīte Cesvaine 00:25:36
12. 541 Regīna Vimba Cesvaine 00:25:36
14. 528 Justīne Briežkalne Bērzaune 00:26:04
15. 527 Raivo Aizstrauts Bērzaune 00:26:11
16. 526 Gvido Vlasovs Bērzaune 00:26:50
17. 582 Elīza Čamane Madonas1VS 00:29:23
18. 531 Līva Skrabe Bērzaune 00:30:01
19. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:31:28
20. 125 Didzis Avotiņš Vestiena 00:37:30
21. 599 Lauris Baronovs Mārcienas 00:37:32
22. 420 Kristers Kalniņš Ērgļi 00:45:55
23. 271 Ainārs Breidaks Kusa 00:50:25
24. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:51:07
25. 551 Arvis Zeiborts Cesvaine 00:51:51
26. 505 Rafs Vasels Ērgļu vsk 00:51:58
27. 585 Reinis Veikšāns Ļaudonas v 01:05:34
28. 589 Jūlijs Rajevskis Ļaudonas v 01:05:37
29. 356 Gundega Šķestere Vestiena 01:09:35
30. 597 Laura Kurzemniece Kusa 01:38:21
30. 537 Betija Bērziņa Kusas psk: 01:38:21
32. 496 Monta Nikalovska Kusas psk 01:38:33
33. 577 Aivis Bērziņš Kalsnavas 01:51:14
592 Dina Celiņa Ļaudonas v DQ
576 Kristaps Vīgants Kalsnavas DQ
591 Megija Cera Ļaudonas v DQ
584 Māra Karlsone Ļaudonas v DQ
492 Līna Maskaļenoka Kusas psk DQ
# 7
Course (S8,V8): 5 KP 1,1 km
# NR Name Club Result
1. 515 Artems Babins Vestiena 00:10:21
2. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:10:33
3. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:10:44
4. 517 Renārs Ostrovskis Vestiena 00:11:04
5. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:12:00
6. 406 Klāvs Pļaviņš Kusa 00:12:02
6. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:12:02
8. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:12:14
9. 536 Nikola Siliņa Kusas psk 00:12:38
10. 365 Oskars Jansons Kusa 00:12:41
11. 596 Lība Igaune Kalsnava 00:16:56
12. 513 Alise Kauliņa Vestiena 00:20:04
13. 458 Amanda Nagle Ļaudonas v 00:20:31
13. 590 Irbe Karlsone Ļaudonas v 00:20:31
15. 480 Nauris Pētersons Kusas psk 00:20:58
16. 514 Mārcis Graudums Vestiena 00:22:53
17. 516 Sergejs Balanovs Vestiena 00:24:40
18. 497 Artis Minis Ērgļu vsk 00:25:56
481 Markuss Prauliņš Kusas psk DQ
# 8
Course (S10,V10): 6 KP 1,5 km
# NR Name Club Result
1. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:15:31
1. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:15:31
3. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:16:08
4. 485 Kristaps Bukšs kusas psk 00:16:41
5. 348 Līva Dāve Vestiena 00:16:56
6. 484 Mareks Jaņuns Kusas psk 00:18:02
7. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:19:35
8. 563 Krista Ūdre Kusa 00:19:45
9. 519 Madars Pušpurs Vestiena 00:21:32
10. 562 Viktorija Ūdre Kusa 00:23:21
11. 334 Krista Briede Madona 00:23:38
12. 521 Laine Zembaha Vestiena 00:23:59
13. 523 Viktorija Brutāne Vestiena 00:24:37
14. 522 Lara Babina Vestiena 00:25:02
15. 520 Ginta Piļka Vestiena 00:26:30
16. 463 Lauma Gaidlazda Ļaudonas v 00:28:47
17. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:28:48
18. 593 Daniela Vīgozne Ļaudonas v 00:29:09
498 Vits Olte Ērgļu vsk DQ
499 Rigards Vasels Ērgļu vsk DQ
501 Ilgvars Ratinieks Ērgļu vsk DQ
583 Mārtiņš Rajevskis Ļaudonas v DQ
464 Linda Rūtenberga Ļaudonas v DQ
518 Emīls Gutāns Vestiena DQ
# 9
Course (VB,V18,S45): 9 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 26 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:36:11
2. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:40:09
3. 95 Pēteris Putniņš Madona 00:42:39
4. 28 Toms Tipainis Kusa 00:43:54
5. 112 Pēteris Putniņš Cesvaine 00:45:52
6. 84 Baiba Bambe Kalsnava 00:48:49
7. 49 Dace Saulīte MSVK 00:52:33
8. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:53:39
9. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:54:02
10. 52 Vita Mālniece Muzejs 01:01:54
11. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 01:02:11
12. 558 Jānis Putniņš Aronas pag 01:09:07
13. 106 Sandra Prūse Kalsnava 01:13:26
14. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:13:57
15. 44 Imants Borovikovs Savējie 01:13:59
375 Artis Dāvis Vestiena DQ
357 Mārtiņš Bardovskis DQ
© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.706] @ 2011.04.27. 17:08:08 NGO PRO.ini