-Madonas kausi 20.kārta Ozoli
2011.09.13.
Organizer : OK Arona
Coursmaster : Gunārs
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6] [# 7] [# 8] [IES1] [OPEN] [S10] [S12] [S14] [S18] [S35] [S45] [S55] [S8] [SB] [SE] [SIES2] [V10] [V12] [V14] [V18] [V35] [V45] [V55] [V60] [V8] [VB] [VE] [VIES2]
VE
Course (1): 24 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
1. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:25:57
2. 39 Jānis Baunis Kusa 00:26:29
3. 62 Ivo Grudulis MBJSS 00:32:08
V35
Course (1): 24 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
1. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:28:36
2. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:28:44
SE
Course (2): 21 KP 3,3 km
# NR Name Club Result
1. 6 Elīna Svilpe Ērgļi 00:25:04
2. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 00:27:46
3. 90 Una Arama MBJSS 00:29:54
V45
Course (2): 21 KP 3,3 km
# NR Name Club Result
1. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:25:18
2. 569 Jānis Biezais A2 00:25:29
3. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:26:08
4. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:26:15
5. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 00:27:28
6. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:28:55
7. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:29:42
S35
Course (2): 21 KP 3,3 km
# NR Name Club Result
1. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 00:31:51
2. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:33:00
3. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:44:22
V18
Course (2): 21 KP 3,3 km
# NR Name Club Result
1. 26 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:20:31
2. 27 Dinārs Gutāns Vestiena 00:21:09
3. 37 Jurģis Ruduss Madonas1.v 00:24:48
VB
Course (2): 21 KP 3,3 km
# NR Name Club Result
1. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:25:15
2. 703 Kristaps Narels Sēlijas me 00:25:17
3. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:26:31
4. 44 Imants Borovikovs Savējie 00:28:33
5. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:28:48
6. 357 Mārtiņš Bardovskis 00:31:19
7. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:47:25
S18
Course (3): 20 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:20:29
2. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:21:48
3. 33 Maija Ceruka MVĢ 00:33:30
4. 797 Sabīne Tikuma Ozoli 01:04:09
S45
Course (3): 20 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 52 Vita Mālniece Muzejs 00:26:24
2. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:28:03
3. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:34:18
4. 106 Sandra Prūse Kalsnava 00:39:16
5. 321 Maija Gusare OK Arona 01:09:57
46 Spodra Švarca Vestiena DQ
V55
Course (3): 20 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 414 Voldemārs Avotiņš ind 00:34:14
2. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:56:17
SB
Course (4): 16 KP 1,9 km
# NR Name Club Result
1. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:19:18
2. 363 Baiba Bardovska Stars 00:23:32
3. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:27:32
4. 82 Agita Ceruka Laudona 00:35:26
V14
Course (4): 16 KP 1,9 km
# NR Name Club Result
1. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:16:55
2. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:17:18
3. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:18:43
4. 22 Ivo Freimanis Vestiena 00:19:45
5. 132 Jānis Akmentiņš Vestiena 00:24:52
6. 796 Māris Utināns Zvidris Ozoli 00:24:56
7. 574 Zigmārs Bernāns Kalsnavas 00:35:18
V60
Course (4): 16 KP 1,9 km
# NR Name Club Result
1. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:19:38
2. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:21:26
S55
Course (4): 16 KP 1,9 km
# NR Name Club Result
1. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:25:43
2. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:26:40
3. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:36:50
4. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:43:11
IES1
Course (4): 16 KP 1,9 km
# NR Name Club Result
1. 623 Didzis Siksalietis Cesvaine 00:12:50
2. 766 Reinis Lazdups Bērzaune 00:22:22
3. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:23:04
4. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:23:05
5. 713 Gundega Lapsa Kalsnava 00:29:48
6. 650 Dace Rudusa Madona 00:30:21
7. 338 Aiva Igaune Kalsnava 00:34:40
8. 598 Gunta Lapsa Kalsnavas 00:37:17
781 Reinis Pabērzs Ozoli DQ
780 Madis Imšs Ozoli DQ
S8
Course (5): 7 KP 0,9 km
# NR Name Club Result
1. 513 Alise Kauliņa Vestiena 00:07:05
2. 739 Katrīna Dambeniece Ļaudona 00:08:50
3. 596 Lība Igaune Kalsnava 00:09:02
4. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:15:37
5. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:15:50
534 Santa Bērtiņa Kusa psk DQ
V8
Course (5): 7 KP 0,9 km
# NR Name Club Result
1. 514 Mārcis Graudums Vestiena 00:06:30
2. 517 Renārs Ostrovskis Vestiena 00:06:45
3. 515 Artems Babins Vestiena 00:07:05
4. 516 Sergejs Balanovs Vestiena 00:07:18
5. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:07:55
6. 784 Matīss Pelšs Kusa 00:08:10
7. 406 Klāvs Pļaviņš Kusa 00:08:18
8. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:09:38
9. 618 Ivis Bankavs Kusa 00:09:47
10. 637 Valters Biķernieks Ļaudona 00:12:25
11. 480 Nauris Pētersons Kusas psk 00:15:34
S10
Course (5): 7 KP 0,9 km
# NR Name Club Result
1. 523 Viktorija Brutāne Vestiena 00:06:57
2. 348 Līva Dāve Vestiena 00:08:15
3. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:08:45
4. 242 Agnija Nagle ind 00:09:19
5. 463 Lauma Gaidlazda Ļaudonas v 00:09:57
5. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:09:57
7. 563 Krista Ūdre Kusa 00:12:24
8. 562 Viktorija Ūdre Kusa 00:12:27
9. 638 Sigita Bizune Ļaudona 00:12:29
10. 785 Samanta Stafecka Kusa 00:12:31
11. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:15:37
12. 461 Emilija Rizga Ļaudonas v 00:20:21
13. 593 Daniela Pīgozne Ļaudonas v 00:20:49
691 Lāsma Pommere Ļaudona DQ
V10
Course (5): 7 KP 0,9 km
# NR Name Club Result
1. 519 Madars Pušpurs Vestiena 00:06:30
2. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:06:46
3. 737 Kristaps Ozols Jaunpiebal 00:07:20
4. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:08:01
5. 485 Kristaps Bukšs kusas psk 00:08:06
6. 518 Emīls Gutāns Vestiena 00:08:19
7. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:09:13
8. 499 Rihards Vasels Ērgļu vsk 00:18:21
9. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:26:25
560 Kristers Kuprāns Ļaudona DQ
794 Artūrs Aldis Rullis Liezeres s DQ
795 Kristers Eriņš Liezēres s DQ
793 Dāvis Kozlovskis Liezeres s DQ
671 Valters Kriškāns Ļaudona DQ
S12
Course (6): 10 KP 1,2 km
# NR Name Club Result
1. 538 Krista Siksaliete Cesvaine 00:10:53
2. 539 Līga Gailīte Cesvaine 00:11:20
3. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:14:03
4. 503 Viktorija Vīgube Ērgļu vsk 00:14:05
5. 783 Santa Socka Liezēre 00:15:40
6. 391 Iluta Žīgure Vestiena 00:16:42
7. 789 Ieva Kļaviņa Liezeres s 00:18:11
8. 584 Māra Karlsone Ļaudonas v 00:28:21
9. 790 Zane Utināne Liezeres s 00:31:32
V12
Course (6): 10 KP 1,2 km
# NR Name Club Result
1. 601 Atis Valdbergs Kusa 00:11:18
2. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:12:33
3. 505 Ralfs Vasels Ērgļu vsk 00:12:47
4. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:13:43
5. 639 Niks Priževoits Barkava 00:15:32
5. 217 Artūrs Barazinskis Barkavas p 00:15:32
7. 271 Ainārs Breidaks Kusa 00:15:39
8. 616 Jānis Bardziņs Kusa 00:15:49
573 Ervīns Kokarevičs Kalsnavas DQ
SIES2
Course (7): 12 KP 1,6 km
# NR Name Club Result
1. 792 Alise Kozlovska Liezeres s 00:35:09
2. 791 Annija Sirmā Liezeres s 00:35:15
3. 532 Inga Guļbinova Bērzaune 00:41:04
4. 533 Kristiāna Berģe Bērzaune 00:41:06
4. 530 Ina Babule Bērzaune 00:41:06
6. 615 Laura Kupča Kalsnava 00:44:08
7. 649 Ieva Bernāne Kalsnava 00:44:12
8. 476 Lauma Iesalniece Ļaudonas v 00:48:14
9. 475 Egita Rizga Ļaudonas v 00:48:17
10. 471 Samanta Stradiņa Ļaudonas v 00:50:08
495 Evēlīna Pētersone Kusas psk DQ
VIES2
Course (7): 12 KP 1,6 km
# NR Name Club Result
1. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:23:32
2. 681 Edgars Kalniņš Kusa 00:24:43
3. 648 Rihards Kokarēvičš Kalsnava 00:45:27
S14
Course (7): 12 KP 1,6 km
# NR Name Club Result
1. 124 Sanda Sirmā Vestiena 00:19:00
2. 274 Monika Baduna Kusa 00:28:08
OPEN
Course (8): 1 KP 1,0 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:48:08
# 1
Course (VE,V35): 24 KP 4,0 km
# NR Name Club Result
1. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:25:57
2. 39 Jānis Baunis Kusa 00:26:29
3. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:28:36
4. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:28:44
5. 62 Ivo Grudulis MBJSS 00:32:08
# 2
Course (SE,V45,S35,V18,VB): 21 KP 3,3 km
# NR Name Club Result
1. 26 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:20:31
2. 27 Dinārs Gutāns Vestiena 00:21:09
3. 37 Jurģis Ruduss Madonas1.v 00:24:48
4. 6 Elīna Svilpe Ērgļi 00:25:04
5. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:25:15
6. 703 Kristaps Narels Sēlijas me 00:25:17
7. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:25:18
8. 569 Jānis Biezais A2 00:25:29
9. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:26:08
10. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:26:15
11. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:26:31
12. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 00:27:28
13. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 00:27:46
14. 44 Imants Borovikovs Savējie 00:28:33
15. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:28:48
16. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:28:55
17. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:29:42
18. 90 Una Arama MBJSS 00:29:54
19. 357 Mārtiņš Bardovskis 00:31:19
20. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 00:31:51
21. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:33:00
22. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:44:22
23. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:47:25
# 3
Course (S18,S45,V55): 20 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:20:29
2. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:21:48
3. 52 Vita Mālniece Muzejs 00:26:24
4. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:28:03
5. 33 Maija Ceruka MVĢ 00:33:30
6. 414 Voldemārs Avotiņš ind 00:34:14
7. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:34:18
8. 106 Sandra Prūse Kalsnava 00:39:16
9. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:56:17
10. 797 Sabīne Tikuma Ozoli 01:04:09
11. 321 Maija Gusare OK Arona 01:09:57
46 Spodra Švarca Vestiena DQ
# 4
Course (SB,V14,V60,S55,IES1): 16 KP 1,9 km
# NR Name Club Result
1. 623 Didzis Siksalietis Cesvaine 00:12:50
2. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:16:55
3. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:17:18
4. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:18:43
5. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:19:18
6. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:19:38
7. 22 Ivo Freimanis Vestiena 00:19:45
8. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:21:26
9. 766 Reinis Lazdups Bērzaune 00:22:22
10. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:23:04
11. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:23:05
12. 363 Baiba Bardovska Stars 00:23:32
13. 132 Jānis Akmentiņš Vestiena 00:24:52
14. 796 Māris Utināns Zvidris Ozoli 00:24:56
15. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:25:43
16. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:26:40
17. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:27:32
18. 713 Gundega Lapsa Kalsnava 00:29:48
19. 650 Dace Rudusa Madona 00:30:21
20. 338 Aiva Igaune Kalsnava 00:34:40
21. 574 Zigmārs Bernāns Kalsnavas 00:35:18
22. 82 Agita Ceruka Laudona 00:35:26
23. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:36:50
24. 598 Gunta Lapsa Kalsnavas 00:37:17
25. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:43:11
781 Reinis Pabērzs Ozoli DQ
780 Madis Imšs Ozoli DQ
# 5
Course (S8,V8,S10,V10): 7 KP 0,9 km
# NR Name Club Result
1. 519 Madars Pušpurs Vestiena 00:06:30
1. 514 Mārcis Graudums Vestiena 00:06:30
3. 517 Renārs Ostrovskis Vestiena 00:06:45
4. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:06:46
5. 523 Viktorija Brutāne Vestiena 00:06:57
6. 515 Artems Babins Vestiena 00:07:05
6. 513 Alise Kauliņa Vestiena 00:07:05
8. 516 Sergejs Balanovs Vestiena 00:07:18
9. 737 Kristaps Ozols Jaunpiebal 00:07:20
10. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:07:55
11. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:08:01
12. 485 Kristaps Bukšs kusas psk 00:08:06
13. 784 Matīss Pelšs Kusa 00:08:10
14. 348 Līva Dāve Vestiena 00:08:15
15. 406 Klāvs Pļaviņš Kusa 00:08:18
16. 518 Emīls Gutāns Vestiena 00:08:19
17. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:08:45
18. 739 Katrīna Dambeniece Ļaudona 00:08:50
19. 596 Lība Igaune Kalsnava 00:09:02
20. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:09:13
21. 242 Agnija Nagle ind 00:09:19
22. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:09:38
23. 618 Ivis Bankavs Kusa 00:09:47
24. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:09:57
24. 463 Lauma Gaidlazda Ļaudonas v 00:09:57
26. 563 Krista Ūdre Kusa 00:12:24
27. 637 Valters Biķernieks Ļaudona 00:12:25
28. 562 Viktorija Ūdre Kusa 00:12:27
29. 638 Sigita Bizune Ļaudona 00:12:29
30. 785 Samanta Stafecka Kusa 00:12:31
31. 480 Nauris Pētersons Kusas psk 00:15:34
32. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:15:37
32. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:15:37
34. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:15:50
35. 499 Rihards Vasels Ērgļu vsk 00:18:21
36. 461 Emilija Rizga Ļaudonas v 00:20:21
37. 593 Daniela Pīgozne Ļaudonas v 00:20:49
38. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:26:25
794 Artūrs Aldis Rullis Liezeres s DQ
671 Valters Kriškāns Ļaudona DQ
560 Kristers Kuprāns Ļaudona DQ
691 Lāsma Pommere Ļaudona DQ
534 Santa Bērtiņa Kusa psk DQ
795 Kristers Eriņš Liezēres s DQ
793 Dāvis Kozlovskis Liezeres s DQ
# 6
Course (S12,V12): 10 KP 1,2 km
# NR Name Club Result
1. 538 Krista Siksaliete Cesvaine 00:10:53
2. 601 Atis Valdbergs Kusa 00:11:18
3. 539 Līga Gailīte Cesvaine 00:11:20
4. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:12:33
5. 505 Ralfs Vasels Ērgļu vsk 00:12:47
6. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:13:43
7. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:14:03
8. 503 Viktorija Vīgube Ērgļu vsk 00:14:05
9. 639 Niks Priževoits Barkava 00:15:32
9. 217 Artūrs Barazinskis Barkavas p 00:15:32
11. 271 Ainārs Breidaks Kusa 00:15:39
12. 783 Santa Socka Liezēre 00:15:40
13. 616 Jānis Bardziņs Kusa 00:15:49
14. 391 Iluta Žīgure Vestiena 00:16:42
15. 789 Ieva Kļaviņa Liezeres s 00:18:11
16. 584 Māra Karlsone Ļaudonas v 00:28:21
17. 790 Zane Utināne Liezeres s 00:31:32
573 Ervīns Kokarevičs Kalsnavas DQ
# 7
Course (SIES2,VIES2,S14): 12 KP 1,6 km
# NR Name Club Result
1. 124 Sanda Sirmā Vestiena 00:19:00
2. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:23:32
3. 681 Edgars Kalniņš Kusa 00:24:43
4. 274 Monika Baduna Kusa 00:28:08
5. 792 Alise Kozlovska Liezeres s 00:35:09
6. 791 Annija Sirmā Liezeres s 00:35:15
7. 532 Inga Guļbinova Bērzaune 00:41:04
8. 533 Kristiāna Berģe Bērzaune 00:41:06
8. 530 Ina Babule Bērzaune 00:41:06
10. 615 Laura Kupča Kalsnava 00:44:08
11. 649 Ieva Bernāne Kalsnava 00:44:12
12. 648 Rihards Kokarēvičš Kalsnava 00:45:27
13. 476 Lauma Iesalniece Ļaudonas v 00:48:14
14. 475 Egita Rizga Ļaudonas v 00:48:17
15. 471 Samanta Stradiņa Ļaudonas v 00:50:08
495 Evēlīna Pētersone Kusas psk DQ
# 8
Course (OPEN): 1 KP 1,0 km
# NR Name Club Result
1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:48:08
© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.706] @ 2011.09.13. 22:36:05 NGO PRO.ini