# NR Name Club Result 1. 2 Andris Jubelis Mežmalas M 00:47:52 2. 39 Jānis Baunis Kusa 00:55:46 3. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 01:03:12 4. 396 Ingus Znotiņš Sēlijas me 01:06:52 5. 270 Renārs Druvenieks Sēlijas Me 01:06:58 6. 768 Agnese Katlapa Ineši 01:22:51
V35
Course (1): 16 KP 5,8 km
# NR Name Club Result 1. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:53:04
SE
Course (2): 14 KP 4,4 km
# NR Name Club Result 1. 6 Elīna Svilpe Ērgļi 00:47:28 2. 90 Una Arama MBJSS 00:52:43 3. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 00:53:25
V45
Course (2): 14 KP 4,4 km
# NR Name Club Result 1. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:45:18 2. 71 Dainis Kreilis Kalsnava 00:47:13 3. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:47:19 4. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:49:16 5. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:52:21 6. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 00:56:05 7. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:59:03 8. 570 Valdis Groza Lubāna 01:26:17
V18
Course (2): 14 KP 4,4 km
# NR Name Club Result 1. 27 Dinārs Gutāns Vestiena 00:47:07 2. 26 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:49:15 3. 28 Toms Tipainis Kusa 00:49:28 4. 694 Viesturs Ivbulis Sēlijas me 00:49:45 767 Uldis Katlaps Ineši DQ
S35
Course (2): 14 KP 4,4 km
# NR Name Club Result 1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:54:29 2. 369 Aiva Jakubovska Sēlijas me 01:13:42 3. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 01:24:34 4. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 01:51:32
S18
Course (3): 13 KP 3,3 km
# NR Name Club Result 1. 33 Maija Ceruka MVĢ 00:42:18 2. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:56:17
S45
Course (3): 13 KP 3,3 km
# NR Name Club Result 1. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:43:39 2. 765 Anita Katlapa Ineši 00:43:40 3. 156 Vija Druveniece Sēlijas Me 00:46:10 4. 52 Vita Mālniece Muzejs 00:48:10 5. 49 Dace Saulīte MSVK 00:52:37 6. 46 Spodra Švarca Vestiena 00:53:12 7. 53 Vija Kreile Ļaudona 01:02:55 8. 106 Sandra Prūse Kalsnava 01:05:48 9. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:09:47
V55
Course (3): 13 KP 3,3 km
# NR Name Club Result 1. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:55:47 2. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:09:39
VB
Course (3): 13 KP 3,3 km
# NR Name Club Result 1. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:32:25 2. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:33:19 3. 703 Kristaps Narels Sēlijas me 00:41:49 4. 357 Mārtiņš Bardovskis 00:43:44 5. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:51:42 6. 764 Nils Johansons Jaunpiebal 01:09:12 337 Ojārs Dārznieks OK Anita DQ
IES1
Course (4): 10 KP 2,9 km
# NR Name Club Result 1. 544 Roberts Gotlaufs Madonas mv 00:30:49 2. 623 Didzis Siksalietis Cesvaine 00:33:08 3. 624 Jānis Gavars Cesvaine 00:33:10 4. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:35:31 5. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:35:55 6. 556 Emīls Ezerkalns Bērzaune 00:49:32 7. 766 Reinis Lazdups Bērzaune 00:49:35 8. 755 Atis Drozdovs Bērzaune 00:49:44 9. 752 Jānis Šķēls Murmastien 00:58:15 10. 598 Gunta Lapsa Kalsnavas 01:02:33 11. 713 Gundega Lapsa Kalsnava 01:19:22
SB
Course (4): 10 KP 2,9 km
# NR Name Club Result 1. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:29:38 2. 678 Ieva Ceruka RSU 00:32:59 3. 324 Laila Čurkste Madonas BJ 00:40:07 4. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:51:58 5. 665 Inita Koļesņikova Jaunpiebal 00:53:22 6. 734 Lauma Rimša Sauleskaln 00:54:34 7. 82 Agita Ceruka Laudona 00:54:57 8. 363 Baiba Bardovska Stars 00:55:18 9. 559 Linda Veckalniņa Madona 01:06:58
V14
Course (4): 10 KP 2,9 km
# NR Name Club Result 1. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:25:49 2. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:27:41 3. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:30:44 4. 574 Zigmārs Bernāns Kalsnavas 00:40:31
V60
Course (4): 10 KP 2,9 km
# NR Name Club Result 1. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:35:02 2. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:43:17
S55
Course (4): 10 KP 2,9 km
# NR Name Club Result 1. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:42:51 2. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:44:28 3. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:02:35
S14
Course (5): 9 KP 1,8 km
# NR Name Club Result 1. 124 Sanda Sirmā Vestiena 00:17:11 2. 393 Evija Dāve Vestiena 00:19:37 3. 274 Monika Baduna Kusa 00:25:57 763 Elīza Katlapa Ineši DQ
SIES2
Course (5): 9 KP 1,8 km
# NR Name Club Result 1. 530 Ina Babule Bērzaune 00:38:26 2. 533 Kristiāna Berģe Bērzaune 00:39:22 3. 532 Inga Guļbinova Bērzaune 00:42:07
VIES2
Course (5): 9 KP 1,8 km
# NR Name Club Result 1. 681 Edgars Kalniņš Kusa 00:29:13 2. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:29:33
S8
Course (6): 5 KP 1,1 km
# NR Name Club Result 1. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:10:11 2. 536 Nikola Siliņa Kusas psk 00:10:14 3. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:14:57 4. 739 Katrīna Dambeniece Ļaudona 00:15:14
V8
Course (6): 5 KP 1,1 km
# NR Name Club Result 1. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:09:26 2. 514 Mārcis Graudums Vestiena 00:10:17 3. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:10:49 4. 516 Sergejs Balanovs Vestiena 00:12:54 5. 406 Klāvs Pļaviņš Kusa 00:13:36 6. 365 Oskars Jansons Kusa 00:14:04 7. 497 Artis Milnis Ērgļu vsk 00:15:39
S10
Course (7): 6 KP 1,2 km
# NR Name Club Result 1. 348 Līva Dāve Vestiena 00:09:47 2. 523 Viktorija Brutāne Vestiena 00:10:20 3. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:12:23 4. 487 Egija Jermacāne Kusas psk 00:12:26 5. 562 Viktorija Ūdre Kusa 00:13:13 5. 563 Krista Ūdre Kusa 00:13:13 7. 520 Ginta Piļka Vestiena 00:14:57 8. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:19:13 9. 405 Judīte Žīgure Vestiena 00:44:20 521 Laine Zembaha Vestiena DQ
V10
Course (7): 6 KP 1,2 km
# NR Name Club Result 1. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:12:38 2. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:16:04 3. 499 Rihards Vasels Ērgļu vsk 00:18:05 4. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:18:19 5. 518 Emīls Gutāns Vestiena 00:24:20 6. 737 Kristaps Ozols Jaunpiebal 00:25:45 7. 485 Kristaps Bukšs kusas psk 00:31:30 8. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:31:45 9. 484 Mareks Jaņuns Kusas psk 00:31:58
S12
Course (8): 7 KP 1,5 km
# NR Name Club Result 1. 657 Līva Galeja Cesvaine 00:14:52 2. 539 Līga Gailīte Cesvaine 00:15:07 3. 391 Iluta Žīgure Vestiena 00:17:12 4. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:19:45 5. 503 Viktorija Vīgube Ērgļu vsk 00:19:46 6. 537 Betija Bērziņa Kusas psk: 00:25:59 7. 492 Līna Maskaļenoka Kusas psk 00:26:01 538 Krista Siksaliete Cesvaine DQ
V12
Course (8): 7 KP 1,5 km
# NR Name Club Result 1. 601 Atis Valdbergs Kusa 00:11:19 2. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:12:03 3. 19 Matīss Kļaviņš Kusa 00:12:25 4. 762 Emīls Purviņš Ērgļi 00:15:21 5. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:15:31 6. 505 Ralfs Vasels Ērgļu vsk 00:16:26 7. 616 Jānis Bardziņs Kusa 00:22:47 7. 271 Ainārs Breidaks Kusa 00:22:47 9. 658 Jēkabs Putniņš Madona 00:29:21 527 Raivo Aizstrauts Bērzaune DQ
OPEN
Course (9): 1 KP 1,0 km
# NR Name Club Result 1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:53:33
# 1
Course (VE,V35): 16 KP 5,8 km
# NR Name Club Result 1. 2 Andris Jubelis Mežmalas M 00:47:52 2. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:53:04 3. 39 Jānis Baunis Kusa 00:55:46 4. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 01:03:12 5. 396 Ingus Znotiņš Sēlijas me 01:06:52 6. 270 Renārs Druvenieks Sēlijas Me 01:06:58 7. 768 Agnese Katlapa Ineši 01:22:51
# 2
Course (SE,V45,V18,S35): 14 KP 4,4 km
# NR Name Club Result 1. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:45:18 2. 27 Dinārs Gutāns Vestiena 00:47:07 3. 71 Dainis Kreilis Kalsnava 00:47:13 4. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:47:19 5. 6 Elīna Svilpe Ērgļi 00:47:28 6. 26 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:49:15 7. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:49:16 8. 28 Toms Tipainis Kusa 00:49:28 9. 694 Viesturs Ivbulis Sēlijas me 00:49:45 10. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:52:21 11. 90 Una Arama MBJSS 00:52:43 12. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 00:53:25 13. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:54:29 14. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 00:56:05 15. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:59:03 16. 369 Aiva Jakubovska Sēlijas me 01:13:42 17. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 01:24:34 18. 570 Valdis Groza Lubāna 01:26:17 19. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 01:51:32 767 Uldis Katlaps Ineši DQ
# 3
Course (S18,S45,V55,VB): 13 KP 3,3 km
# NR Name Club Result 1. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:32:25 2. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:33:19 3. 703 Kristaps Narels Sēlijas me 00:41:49 4. 33 Maija Ceruka MVĢ 00:42:18 5. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:43:39 6. 765 Anita Katlapa Ineši 00:43:40 7. 357 Mārtiņš Bardovskis 00:43:44 8. 156 Vija Druveniece Sēlijas Me 00:46:10 9. 52 Vita Mālniece Muzejs 00:48:10 10. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:51:42 11. 49 Dace Saulīte MSVK 00:52:37 12. 46 Spodra Švarca Vestiena 00:53:12 13. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:55:47 14. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:56:17 15. 53 Vija Kreile Ļaudona 01:02:55 16. 106 Sandra Prūse Kalsnava 01:05:48 17. 764 Nils Johansons Jaunpiebal 01:09:12 18. 414 Voldemārs Avotiņš ind 01:09:39 19. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:09:47 337 Ojārs Dārznieks OK Anita DQ
# 4
Course (IES1,SB,V14,V60,S55): 10 KP 2,9 km
# NR Name Club Result 1. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:25:49 2. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:27:41 3. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:29:38 4. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:30:44 5. 544 Roberts Gotlaufs Madonas mv 00:30:49 6. 678 Ieva Ceruka RSU 00:32:59 7. 623 Didzis Siksalietis Cesvaine 00:33:08 8. 624 Jānis Gavars Cesvaine 00:33:10 9. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:35:02 10. 769 Liene Barazinska Murmastien 00:35:31 11. 753 Uldis Barazinskis Murmastien 00:35:55 12. 324 Laila Čurkste Madonas BJ 00:40:07 13. 574 Zigmārs Bernāns Kalsnavas 00:40:31 14. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:42:51 15. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:43:17 16. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:44:28 17. 556 Emīls Ezerkalns Bērzaune 00:49:32 18. 766 Reinis Lazdups Bērzaune 00:49:35 19. 755 Atis Drozdovs Bērzaune 00:49:44 20. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:51:58 21. 665 Inita Koļesņikova Jaunpiebal 00:53:22 22. 734 Lauma Rimša Sauleskaln 00:54:34 23. 82 Agita Ceruka Laudona 00:54:57 24. 363 Baiba Bardovska Stars 00:55:18 25. 752 Jānis Šķēls Murmastien 00:58:15 26. 598 Gunta Lapsa Kalsnavas 01:02:33 27. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:02:35 28. 559 Linda Veckalniņa Madona 01:06:58 29. 713 Gundega Lapsa Kalsnava 01:19:22
# 5
Course (S14,SIES2,VIES2): 9 KP 1,8 km
# NR Name Club Result 1. 124 Sanda Sirmā Vestiena 00:17:11 2. 393 Evija Dāve Vestiena 00:19:37 3. 274 Monika Baduna Kusa 00:25:57 4. 681 Edgars Kalniņš Kusa 00:29:13 5. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:29:33 6. 530 Ina Babule Bērzaune 00:38:26 7. 533 Kristiāna Berģe Bērzaune 00:39:22 8. 532 Inga Guļbinova Bērzaune 00:42:07 763 Elīza Katlapa Ineši DQ
# 6
Course (S8,V8): 5 KP 1,1 km
# NR Name Club Result 1. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:09:26 2. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:10:11 3. 536 Nikola Siliņa Kusas psk 00:10:14 4. 514 Mārcis Graudums Vestiena 00:10:17 5. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:10:49 6. 516 Sergejs Balanovs Vestiena 00:12:54 7. 406 Klāvs Pļaviņš Kusa 00:13:36 8. 365 Oskars Jansons Kusa 00:14:04 9. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:14:57 10. 739 Katrīna Dambeniece Ļaudona 00:15:14 11. 497 Artis Milnis Ērgļu vsk 00:15:39
# 7
Course (S10,V10): 6 KP 1,2 km
# NR Name Club Result 1. 348 Līva Dāve Vestiena 00:09:47 2. 523 Viktorija Brutāne Vestiena 00:10:20 3. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:12:23 4. 487 Egija Jermacāne Kusas psk 00:12:26 5. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:12:38 6. 563 Krista Ūdre Kusa 00:13:13 6. 562 Viktorija Ūdre Kusa 00:13:13 8. 520 Ginta Piļka Vestiena 00:14:57 9. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:16:04 10. 499 Rihards Vasels Ērgļu vsk 00:18:05 11. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:18:19 12. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:19:13 13. 518 Emīls Gutāns Vestiena 00:24:20 14. 737 Kristaps Ozols Jaunpiebal 00:25:45 15. 485 Kristaps Bukšs kusas psk 00:31:30 16. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:31:45 17. 484 Mareks Jaņuns Kusas psk 00:31:58 18. 405 Judīte Žīgure Vestiena 00:44:20 521 Laine Zembaha Vestiena DQ
# 8
Course (S12,V12): 7 KP 1,5 km
# NR Name Club Result 1. 601 Atis Valdbergs Kusa 00:11:19 2. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:12:03 3. 19 Matīss Kļaviņš Kusa 00:12:25 4. 657 Līva Galeja Cesvaine 00:14:52 5. 539 Līga Gailīte Cesvaine 00:15:07 6. 762 Emīls Purviņš Ērgļi 00:15:21 7. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:15:31 8. 505 Ralfs Vasels Ērgļu vsk 00:16:26 9. 391 Iluta Žīgure Vestiena 00:17:12 10. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:19:45 11. 503 Viktorija Vīgube Ērgļu vsk 00:19:46 12. 616 Jānis Bardziņs Kusa 00:22:47 12. 271 Ainārs Breidaks Kusa 00:22:47 14. 537 Betija Bērziņa Kusas psk: 00:25:59 15. 492 Līna Maskaļenoka Kusas psk 00:26:01 16. 658 Jēkabs Putniņš Madona 00:29:21 527 Raivo Aizstrauts Bērzaune DQ 538 Krista Siksaliete Cesvaine DQ
# 9
Course (OPEN): 1 KP 1,0 km
# NR Name Club Result 1. 704 Dace Dāve Vestiena 00:53:33