-Jāņukalns 12.kārta Madonas kausi
2011.07.05.
Organizer : OK Arona
Coursmaster : Mārtiņš Bērziņš
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6] [# 7] [# 8] [# 9] [#10] [#11] [IES1] [OPEN] [S10] [S12] [S14] [S18] [S35] [S45] [S55] [S8] [SB] [SE] [SIES2] [V10] [V12] [V14] [V18] [V35] [V45] [V55] [V60] [V8] [VB] [VE] [VIES2]
VE
Course (1): 17 KP 7,4 km
# NR Name Club Result
1. 3 Dāvis Sārs Mežmalas M 00:51:12
2. 4 Jānis Sārs Mežmalas M 00:56:56
3. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:58:29
4. 120 Artjoms Rekuņenko M2 00:59:22
5. 39 Jānis Baunis Kusa 01:06:33
249 Gints Jubelis ok Laila [ DQ
V35
Course (1): 17 KP 7,4 km
# NR Name Club Result
1. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 01:08:44
2. 133 Juris Borovikovs Savējie 01:13:24
3. 344 Laimonis Osis Sēlijas Me 02:09:31
SE
Course (2): 12 KP 5,3 km
# NR Name Club Result
1. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 01:06:50
2. 90 Una Arama MBJSS 01:10:11
V45
Course (2): 12 KP 5,3 km
# NR Name Club Result
1. 569 Jānis Biezais A2 00:51:02
2. 151 Jānis Putniņš Prizma 00:54:11
3. 71 Dainis Kreilis Kalsnava 00:55:01
4. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:55:17
5. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:58:43
6. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:59:57
7. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 01:05:45
8. 349 Andris Bērziņs Jaujas 01:06:52
9. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 01:10:18
10. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 01:11:21
11. 8 Jānis Lejiņš Madonas2.v 01:25:01
12. 570 Valdis Groza Lubāna 02:13:57
V18
Course (3): 10 KP 4,2 km
# NR Name Club Result
1. 27 Dinārs Gutāns Vestiena 00:37:37
2. 28 Toms Tipainis Kusa 00:39:16
3. 694 Viesturs Ivbulis Sēlijas me 00:41:17
4. 675 Mārtiņš Rauda Cesvaine 01:01:35
S35
Course (3): 10 KP 4,2 km
# NR Name Club Result
1. 369 Aiva Jakubovska Sēlijas me 00:46:43
2. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:51:20
3. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 00:57:03
4. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 01:51:12
VB
Course (3): 10 KP 4,2 km
# NR Name Club Result
1. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:43:32
2. 703 Kristaps Narels Sēlijas me 00:48:57
3. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:54:42
4. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:59:51
5. 375 Artis Dāvis Vestiena 01:00:36
357 Mārtiņš Bardovskis DQ
S18
Course (4): 8 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:45:41
2. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:48:15
3. 33 Maija Ceruka MVĢ 00:49:37
S45
Course (4): 8 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 52 Vita Mālniece Muzejs 01:01:27
2. 156 Vija Druveniece Sēlijas Me 01:01:36
3. 398 Māra Putniņa Prizma 01:05:42
4. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 01:06:07
5. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:11:33
6. 106 Sandra Prūse Kalsnava 01:17:07
7. 49 Dace Saulīte MSVK 01:23:06
8. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:26:03
9. 736 Sarmīte Vlodare Jaunpiebal 01:45:12
V55
Course (4): 8 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:03:15
IES1
Course (5): 10 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 624 Jānis Gavars Cesvaine 00:25:46
2. 669 Roberts Kļaviņš Cesvaine 00:25:50
3. 556 Emīls Ezerkalns Bērzaune 00:43:05
4. 650 Dace Rudusa Madona 00:45:57
5. 738 Anete Lapsa Kalsnava 01:04:30
6. 713 Gundega Lapsa Kalsnava 01:04:34
628 Lauris Gailums Barkava DQ
S14
Course (5): 10 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 729 Diāna Pauniņa Pļaviņas 00:27:22
2. 124 Sanda Sirmā Vestiena 00:40:16
632 Paula Tālmane Cesvaine DQ
SB
Course (6): 8 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 678 Ieva Ceruka RSU 00:26:26
2. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:28:32
3. 363 Baiba Bardovska Stars 00:29:24
4. 695 Marija Dauškane Pļaviņas 00:30:36
5. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:31:42
6. 210 Inga Jansone Rīga 00:32:51
7. 734 Lauma Rimša Sauleskaln 00:35:19
8. 82 Agita Ceruka Laudona 00:46:40
9. 335 Ieva Cīrule Madona 01:01:19
V14
Course (6): 8 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:20:10
2. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:20:27
3. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:23:06
4. 574 Zigmārs Bernāns Kalsnavas 00:24:45
5. 16 Kalvis Kaļva Ērgļi 00:29:27
V60
Course (6): 8 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:25:55
2. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:45:59
S55
Course (6): 8 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:29:36
2. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:34:25
3. 254 Antra Āriņa ind 00:38:22
4. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:42:16
5. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:02:35
SIES2
Course (7): 7 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
530 Ina Babule Bērzaune DQ
735 Alvīne Ikauniece Liepāja DQ
VIES2
Course (7): 7 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:40:30
2. 681 Edgars Kalniņš Kusa 00:46:03
S8
Course (8): 5 KP 1,0 km
# NR Name Club Result
1. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:12:08
2. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:12:19
3. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:18:16
4. 458 Amanda Nagle Ļaudonas v 00:18:31
5. 739 Katrīna Dambeniece Ļaudona 00:26:16
V8
Course (8): 5 KP 1,0 km
# NR Name Club Result
1. 365 Oskars Jansons Kusa 00:10:33
2. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:11:46
3. 497 Artis Milnis Ērgļu vsk 00:13:11
4. 514 Mārcis Graudums Vestiena 00:14:10
5. 516 Sergejs Balanovs Vestiena 00:14:55
6. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:15:37
7. 481 Markuss Prauliņš Kusas psk 00:15:57
8. 637 Valters Biķernieks Ļaudona 00:18:47
9. 618 Ivis Bankavs Kusa 00:35:13
S10
Course (9): 7 KP 1,5 km
# NR Name Club Result
1. 348 Līva Dāve Vestiena 00:20:33
2. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:23:44
3. 562 Viktorija Ūdre Kusa 00:23:50
4. 563 Krista Ūdre Kusa 00:24:01
5. 242 Agnija Nagle ind 00:27:00
6. 593 Daniela Pīgozne Ļaudonas v 00:33:48
7. 463 Lauma Gaidlazda Ļaudonas v 00:40:10
8. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:40:12
9. 740 Anna Jaunzeme Ļaudona 00:49:29
691 Lāsma Pommere Ļaudona DQ
638 Sigita Bizune Ļaudona DQ
V10
Course (9): 7 KP 1,5 km
# NR Name Club Result
1. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:20:13
2. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:20:28
3. 485 Kristaps Bukšs kusas psk 00:20:32
4. 484 Mareks Jaņuns Kusas psk 00:20:34
5. 518 Emīls Gutāns Vestiena 00:21:25
6. 519 Madars Pušpurs Vestiena 00:22:46
7. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:28:15
8. 499 Rihards Vasels Ērgļu vsk 00:28:28
9. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:29:05
10. 671 Valters Kriškāns Ļaudona 00:49:29
737 Kristaps Ozols Jaunpiebal DQ
S12
Course (10): 8 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 631 Janita Dzelme Barkava 00:23:04
2. 652 Diāna Baltā Barkava 00:23:11
3. 538 Krista Siksaliete Cesvaine 00:23:46
4. 539 Līga Gailīte Cesvaine 00:24:12
5. 657 Līva Galeja Cesvaine 00:24:14
6. 11 Sendija Prauliņa Kusa 00:24:19
7. 492 Līna Maskaļenoka Kusas psk 00:24:27
8. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:26:42
9. 503 Viktorija Vīgube Ērgļu vsk 00:34:17
10. 391 Iluta Žīgure Vestiena 00:46:49
11. 742 Samanta Stradiņa Ļaudonas v 01:02:41
12. 584 Māra Karlsone Ļaudonas v 01:02:47
V12
Course (10): 8 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 601 Atis Valdbergs Kusa 00:16:07
2. 19 Matīss Kļaviņš Kusa 00:18:16
3. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:19:51
4. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:21:06
5. 505 Ralfs Vasels Ērgļu vsk 00:21:10
6. 630 Dāvis Ģērmanis Barkava 00:22:58
7. 543 Matīss Tālmanis Cesvaine 00:23:46
8. 271 Ainārs Breidaks Kusa 00:36:39
9. 616 Jānis Bardziņs Kusa 00:36:44
658 Jēkabs Putniņš Madona DQ
OPEN
Course (11): 1 KP 1,0 km
# NR Name Club Result
1. 702 Jānis Auziņš Pļaviņas 00:59:01
2. 704 Dace Dāve Vestiena 01:01:35
# 1
Course (VE,V35): 17 KP 7,4 km
# NR Name Club Result
1. 3 Dāvis Sārs Mežmalas M 00:51:12
2. 4 Jānis Sārs Mežmalas M 00:56:56
3. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:58:29
4. 120 Artjoms Rekuņenko M2 00:59:22
5. 39 Jānis Baunis Kusa 01:06:33
6. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 01:08:44
7. 133 Juris Borovikovs Savējie 01:13:24
8. 344 Laimonis Osis Sēlijas Me 02:09:31
249 Gints Jubelis ok Laila [ DQ
# 2
Course (SE,V45): 12 KP 5,3 km
# NR Name Club Result
1. 569 Jānis Biezais A2 00:51:02
2. 151 Jānis Putniņš Prizma 00:54:11
3. 71 Dainis Kreilis Kalsnava 00:55:01
4. 57 Ivars Gruduls OK ARONA 00:55:17
5. 56 Juris Drunka OK ARONA 00:58:43
6. 70 Andris Rudzītis Ērgļi 00:59:57
7. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 01:05:45
8. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 01:06:50
9. 349 Andris Bērziņs Jaujas 01:06:52
10. 90 Una Arama MBJSS 01:10:11
11. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 01:10:18
12. 55 Vilnis Ķūrens OK ARONA 01:11:21
13. 8 Jānis Lejiņš Madonas2.v 01:25:01
14. 570 Valdis Groza Lubāna 02:13:57
# 3
Course (V18,S35,VB): 10 KP 4,2 km
# NR Name Club Result
1. 27 Dinārs Gutāns Vestiena 00:37:37
2. 28 Toms Tipainis Kusa 00:39:16
3. 694 Viesturs Ivbulis Sēlijas me 00:41:17
4. 138 Jānis Gruduls Kusa 00:43:32
5. 369 Aiva Jakubovska Sēlijas me 00:46:43
6. 703 Kristaps Narels Sēlijas me 00:48:57
7. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:51:20
8. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:54:42
9. 568 Dace Ikšele Jaunpiebal 00:57:03
10. 701 Jurijs Narels Sēlijas me 00:59:51
11. 375 Artis Dāvis Vestiena 01:00:36
12. 675 Mārtiņš Rauda Cesvaine 01:01:35
13. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 01:51:12
357 Mārtiņš Bardovskis DQ
# 4
Course (S18,S45,V55): 8 KP 3,7 km
# NR Name Club Result
1. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:45:41
2. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:48:15
3. 33 Maija Ceruka MVĢ 00:49:37
4. 52 Vita Mālniece Muzejs 01:01:27
5. 156 Vija Druveniece Sēlijas Me 01:01:36
6. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:03:15
7. 398 Māra Putniņa Prizma 01:05:42
8. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 01:06:07
9. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:11:33
10. 106 Sandra Prūse Kalsnava 01:17:07
11. 49 Dace Saulīte MSVK 01:23:06
12. 46 Spodra Švarca Vestiena 01:26:03
13. 736 Sarmīte Vlodare Jaunpiebal 01:45:12
# 5
Course (IES1,S14): 10 KP 2,7 km
# NR Name Club Result
1. 624 Jānis Gavars Cesvaine 00:25:46
2. 669 Roberts Kļaviņš Cesvaine 00:25:50
3. 729 Diāna Pauniņa Pļaviņas 00:27:22
4. 124 Sanda Sirmā Vestiena 00:40:16
5. 556 Emīls Ezerkalns Bērzaune 00:43:05
6. 650 Dace Rudusa Madona 00:45:57
7. 738 Anete Lapsa Kalsnava 01:04:30
8. 713 Gundega Lapsa Kalsnava 01:04:34
632 Paula Tālmane Cesvaine DQ
628 Lauris Gailums Barkava DQ
# 6
Course (SB,V14,V60,S55): 8 KP 3,0 km
# NR Name Club Result
1. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:20:10
2. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:20:27
3. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:23:06
4. 574 Zigmārs Bernāns Kalsnavas 00:24:45
5. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:25:55
6. 678 Ieva Ceruka RSU 00:26:26
7. 559 Linda Veckalniņa Madona 00:28:32
8. 363 Baiba Bardovska Stars 00:29:24
9. 16 Kalvis Kaļva Ērgļi 00:29:27
10. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:29:36
11. 695 Marija Dauškane Pļaviņas 00:30:36
12. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:31:42
13. 210 Inga Jansone Rīga 00:32:51
14. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:34:25
15. 734 Lauma Rimša Sauleskaln 00:35:19
16. 254 Antra Āriņa ind 00:38:22
17. 88 Mārīte Zvirgzdiņa Lazdona 00:42:16
18. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:45:59
19. 82 Agita Ceruka Laudona 00:46:40
20. 335 Ieva Cīrule Madona 01:01:19
21. 89 Ilze Briede SIA Brieži 01:02:35
# 7
Course (SIES2,VIES2): 7 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 493 Valdis Duncis Kusas psk 00:40:30
2. 681 Edgars Kalniņš Kusa 00:46:03
530 Ina Babule Bērzaune DQ
735 Alvīne Ikauniece Liepāja DQ
# 8
Course (S8,V8): 5 KP 1,0 km
# NR Name Club Result
1. 365 Oskars Jansons Kusa 00:10:33
2. 478 Uģis Beķeris Kusas psk 00:11:46
3. 482 Jurita Dzene Kusas psk 00:12:08
4. 535 Semija Ozoliņa Kusa psk 00:12:19
5. 497 Artis Milnis Ērgļu vsk 00:13:11
6. 514 Mārcis Graudums Vestiena 00:14:10
7. 516 Sergejs Balanovs Vestiena 00:14:55
8. 479 Ingars Kalniņš Kusas psk 00:15:37
9. 481 Markuss Prauliņš Kusas psk 00:15:57
10. 534 Santa Bērtiņa Kusa psk 00:18:16
11. 458 Amanda Nagle Ļaudonas v 00:18:31
12. 637 Valters Biķernieks Ļaudona 00:18:47
13. 739 Katrīna Dambeniece Ļaudona 00:26:16
14. 618 Ivis Bankavs Kusa 00:35:13
# 9
Course (S10,V10): 7 KP 1,5 km
# NR Name Club Result
1. 486 Ivis Bogdanovs Kusas psk 00:20:13
2. 483 Ralfs Duncis Kusas psk 00:20:28
3. 485 Kristaps Bukšs kusas psk 00:20:32
4. 348 Līva Dāve Vestiena 00:20:33
5. 484 Mareks Jaņuns Kusas psk 00:20:34
6. 518 Emīls Gutāns Vestiena 00:21:25
7. 519 Madars Pušpurs Vestiena 00:22:46
8. 489 Sintija Valdberga Kusas psk 00:23:44
9. 562 Viktorija Ūdre Kusa 00:23:50
10. 563 Krista Ūdre Kusa 00:24:01
11. 242 Agnija Nagle ind 00:27:00
12. 498 Vits Olte Ērgļu vsk 00:28:15
13. 499 Rihards Vasels Ērgļu vsk 00:28:28
14. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:29:05
15. 593 Daniela Pīgozne Ļaudonas v 00:33:48
16. 463 Lauma Gaidlazda Ļaudonas v 00:40:10
17. 465 Loreta Ducena Ļaudonas v 00:40:12
18. 740 Anna Jaunzeme Ļaudona 00:49:29
18. 671 Valters Kriškāns Ļaudona 00:49:29
638 Sigita Bizune Ļaudona DQ
691 Lāsma Pommere Ļaudona DQ
737 Kristaps Ozols Jaunpiebal DQ
#10
Course (S12,V12): 8 KP 2,1 km
# NR Name Club Result
1. 601 Atis Valdbergs Kusa 00:16:07
2. 19 Matīss Kļaviņš Kusa 00:18:16
3. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:19:51
4. 551 Arvis Zeibots Ērgļu vsk 00:21:06
5. 505 Ralfs Vasels Ērgļu vsk 00:21:10
6. 630 Dāvis Ģērmanis Barkava 00:22:58
7. 631 Janita Dzelme Barkava 00:23:04
8. 652 Diāna Baltā Barkava 00:23:11
9. 543 Matīss Tālmanis Cesvaine 00:23:46
9. 538 Krista Siksaliete Cesvaine 00:23:46
11. 539 Līga Gailīte Cesvaine 00:24:12
12. 657 Līva Galeja Cesvaine 00:24:14
13. 11 Sendija Prauliņa Kusa 00:24:19
14. 492 Līna Maskaļenoka Kusas psk 00:24:27
15. 504 Lilita Saulite Ērgļu vsk 00:26:42
16. 503 Viktorija Vīgube Ērgļu vsk 00:34:17
17. 271 Ainārs Breidaks Kusa 00:36:39
18. 616 Jānis Bardziņs Kusa 00:36:44
19. 391 Iluta Žīgure Vestiena 00:46:49
20. 742 Samanta Stradiņa Ļaudonas v 01:02:41
21. 584 Māra Karlsone Ļaudonas v 01:02:47
658 Jēkabs Putniņš Madona DQ
#11
Course (OPEN): 1 KP 1,0 km
# NR Name Club Result
1. 702 Jānis Auziņš Pļaviņas 00:59:01
2. 704 Dace Dāve Vestiena 01:01:35
© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.706] @ 2011.07.06. 0:46:17 NGO PRO.ini