# NR Name Club Result 1. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:23:49 2. 250 Arnis Saltums Ērgļi 00:25:02 3. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 00:29:13 4. 203 Ludvig Erikson SNO 00:31:17
V35
Course (1): 16 KP 3,6 km
# NR Name Club Result 1. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:25:10 2. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:26:56 3. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:27:09 292 Alvis Mats Madona DQ
SE
Course (2): 13 KP 2,9 km
# NR Name Club Result 1. 6 Elīna Svilpe Ērgļi 00:23:59 2. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 00:25:27 3. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:32:40 4. 204 Annika Nilsson Taby OK 00:34:05
S35
Course (2): 13 KP 2,9 km
# NR Name Club Result 1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:26:16 2. 136 Daina Brālīte Sēlijas Me 00:35:54 3. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:48:55
V45
Course (2): 13 KP 2,9 km
# NR Name Club Result 1. 57 Ivars Gruduls Lejas Jozu 00:20:36 2. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:21:30 3. 140 Anders Nilsson Taby OK 00:24:26 4. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:25:32 5. 71 Dainis Kreilis Kalsnava 00:26:17 6. 56 Juris Drunka MCR 00:26:59 55 Vilnis Ķūrēns MCR DQ
VB
Course (3): 11 KP 2,1 km
# NR Name Club Result 1. 44 Imants Borovikovs Savējie 00:17:15 2. 357 Mārtiņš Uzulēns 00:21:27 3. 384 Jānis Briška Sēlijas me 00:22:07
S45
Course (3): 11 KP 2,1 km
# NR Name Club Result 1. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:20:22 2. 49 Dace Saulīte MSVK 00:21:24 3. 46 Spodra Švarca Vestiena 00:25:37 4. 84 Baiba Bambe MPS 00:29:08 5. 52 Vita Mālniece Muzejs 00:33:01 6. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:33:43 51 Aira Bērziņa MBJSS DQ
V17
Course (3): 11 KP 2,1 km
# NR Name Club Result 1. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:11:57 2. 37 Jurģis Ruduss Madonas1.v 00:15:22 3. 95 Pēteris Putniņš Madona 00:15:33 4. 39 Jānis Baunis Kusa 00:15:34 5. 370 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:16:24 6. 379 Mārcis Milaknis ind 00:17:36 7. 35 Mareks Mangūzis MVĢ 00:17:49 130 Agris Reiznieks DQ
V55
Course (3): 11 KP 2,1 km
# NR Name Club Result 1. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:22:20 2. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:24:34 3. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:25:17 4. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:26:11
S55
Course (4): 10 KP 1,6 km
# NR Name Club Result 1. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:23:02 2. 352 Mārīte Gulbe Cesvaine 00:29:42 3. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:32:39
SB
Course (4): 10 KP 1,6 km
# NR Name Club Result 1. 369 Aiva Jakubovska Sēlijas me 00:19:17 2. 363 Baiba Bardovska Stars 00:25:02 3. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:34:54
S17
Course (4): 10 KP 1,6 km
# NR Name Club Result 1. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:12:15 2. 40 Daina Saltuma Ērgļi 00:12:26 3. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:14:53 4. 332 Māra Šmite Sēlijas me 00:27:13
V14
Course (4): 10 KP 1,6 km
# NR Name Club Result 1. 27 Dinārs Gutāns Vestiena 00:12:54 2. 354 Arvis Burķītis Kusa 00:13:06 3. 28 Toms Tipainis Kusa 00:13:13 4. 374 Lauris Valdbergs Kusa 00:23:22 5. 129 Jānis Milaknis Jēkabpils 00:28:27 6. 302 Roberts Liģeris Madonas1.v 00:31:12
V12
Course (5): 8 KP 1,2 km
# NR Name Club Result 1. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:07:51 2. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:08:02 3. 16 Kalvis Kaļva Ērgļi 00:08:19 4. 19 Matīss Kļaviņš Kusa 00:10:02 5. 21 Emīls Stiprais MBJSS 00:11:03 6. 353 Atis Valdbergs Kusa 00:16:05 7. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:21:41
S14
Course (5): 8 KP 1,2 km
# NR Name Club Result 1. 141 Zane Kivkucāne Kusa 00:20:40
S10
Course (6): 6 KP 1,0 km
# NR Name Club Result 1. 274 Monika Baduna Kusa 00:07:32 2. 355 Līva Dāve Vestiena 00:08:04 3. 381 Alise Olte Ērgļi 00:11:11 4. 356 Gundega Šķestere Vestiena 00:11:28 5. 386 Enija Jungfermane Ērgļi 00:16:21
V10
Course (6): 6 KP 1,0 km
# NR Name Club Result 1. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:06:29 2. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:08:49 3. 365 Oskars Jansons Kusa 00:12:53 4. 387 Reinis Pāns Ērgļi 00:16:25 5. 382 Mārcis Briška Sēlijas me 00:21:56 6. 65 Ralfs Liģeris Madonas1.v 00:38:33
IESāCēJI
Course (7): 7 KP 1,2 km
# NR Name Club Result 1. 383 Evita Kurpniece Ērgļi 00:13:21 2. 385 Emīlija Zommere Ērgļi 00:14:42 3. 381 Liene Feldberga Ērgļi 00:15:10 4. 388 Vits Olte Ērgļi 00:25:06 4. 389 Nemo Tūte Ērgļi 00:25:06
# 1
Course (VE,V35): 16 KP 3,6 km
# NR Name Club Result 1. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:23:49 2. 250 Arnis Saltums Ērgļi 00:25:02 3. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:25:10 4. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:26:56 5. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:27:09 6. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 00:29:13 7. 203 Ludvig Erikson SNO 00:31:17 292 Alvis Mats Madona DQ
# 2
Course (SE,S35,V45): 13 KP 2,9 km
# NR Name Club Result 1. 57 Ivars Gruduls Lejas Jozu 00:20:36 2. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:21:30 3. 6 Elīna Svilpe Ērgļi 00:23:59 4. 140 Anders Nilsson Taby OK 00:24:26 5. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 00:25:27 6. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 00:25:32 7. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 00:26:16 8. 71 Dainis Kreilis Kalsnava 00:26:17 9. 56 Juris Drunka MCR 00:26:59 10. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:32:40 11. 204 Annika Nilsson Taby OK 00:34:05 12. 136 Daina Brālīte Sēlijas Me 00:35:54 13. 291 Zinta Gulbe Cesvaine 00:48:55 55 Vilnis Ķūrēns MCR DQ
# 3
Course (VB,S45,V17,V55): 11 KP 2,1 km
# NR Name Club Result 1. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:11:57 2. 37 Jurģis Ruduss Madonas1.v 00:15:22 3. 95 Pēteris Putniņš Madona 00:15:33 4. 39 Jānis Baunis Kusa 00:15:34 5. 370 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:16:24 6. 44 Imants Borovikovs Savējie 00:17:15 7. 379 Mārcis Milaknis ind 00:17:36 8. 35 Mareks Mangūzis MVĢ 00:17:49 9. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:20:22 10. 49 Dace Saulīte MSVK 00:21:24 11. 357 Mārtiņš Uzulēns 00:21:27 12. 384 Jānis Briška Sēlijas me 00:22:07 13. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:22:20 14. 377 Zigmunds Daščors Jēkabpils 00:24:34 15. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 00:25:17 16. 46 Spodra Švarca Vestiena 00:25:37 17. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:26:11 18. 84 Baiba Bambe MPS 00:29:08 19. 52 Vita Mālniece Muzejs 00:33:01 20. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 00:33:43 51 Aira Bērziņa MBJSS DQ 130 Agris Reiznieks DQ
# 4
Course (S55,SB,S17,V14): 10 KP 1,6 km
# NR Name Club Result 1. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:12:15 2. 40 Daina Saltuma Ērgļi 00:12:26 3. 27 Dinārs Gutāns Vestiena 00:12:54 4. 354 Arvis Burķītis Kusa 00:13:06 5. 28 Toms Tipainis Kusa 00:13:13 6. 10 Sigita Lapsiņa Kusa 00:14:53 7. 369 Aiva Jakubovska Sēlijas me 00:19:17 8. 87 Māra Zosāre SIA Temtog 00:23:02 9. 374 Lauris Valdbergs Kusa 00:23:22 10. 363 Baiba Bardovska Stars 00:25:02 11. 332 Māra Šmite Sēlijas me 00:27:13 12. 129 Jānis Milaknis Jēkabpils 00:28:27 13. 352 Mārīte Gulbe Cesvaine 00:29:42 14. 302 Roberts Liģeris Madonas1.v 00:31:12 15. 89 Ilze Briede SIA Brieži 00:32:39 16. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:34:54
# 5
Course (V12,S14): 8 KP 1,2 km
# NR Name Club Result 1. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:07:51 2. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:08:02 3. 16 Kalvis Kaļva Ērgļi 00:08:19 4. 19 Matīss Kļaviņš Kusa 00:10:02 5. 21 Emīls Stiprais MBJSS 00:11:03 6. 353 Atis Valdbergs Kusa 00:16:05 7. 141 Zane Kivkucāne Kusa 00:20:40 8. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:21:41
# 6
Course (S10,V10,S12): 6 KP 1,0 km
# NR Name Club Result 1. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:06:29 2. 274 Monika Baduna Kusa 00:07:32 3. 355 Līva Dāve Vestiena 00:08:04 4. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:08:49 5. 381 Alise Olte Ērgļi 00:11:11 6. 356 Gundega Šķestere Vestiena 00:11:28 7. 365 Oskars Jansons Kusa 00:12:53 8. 386 Enija Jungfermane Ērgļi 00:16:21 9. 387 Reinis Pāns Ērgļi 00:16:25 10. 382 Mārcis Briška Sēlijas me 00:21:56 11. 65 Ralfs Liģeris Madonas1.v 00:38:33
# 7
Course (IESāCēJI): 7 KP 1,2 km
# NR Name Club Result 1. 383 Evita Kurpniece Ērgļi 00:13:21 2. 385 Emīlija Zommere Ērgļi 00:14:42 3. 381 Liene Feldberga Ērgļi 00:15:10 4. 388 Vits Olte Ērgļi 00:25:06 4. 389 Nemo Tūte Ērgļi 00:25:06