Pieteiktie dalībnieki Slēpošanas biatlona kluba Cēsis balvas izcīņa biatlonā 2023. Entered competitors for Skiing and biathlon club Cēsis cup in biathlon 2023


Vārds/Name Uzvārds/Surname Klubs/Club Gads/Year Grupa/Group
Sergejs Baikovs Alūksnes Sporta skola 2012 M13 (running)
Kristers Krists Bašķers CPSS 2011 M13 (running)
Jegors Boiko Daugavpils SS 2014 M13 (running)
Ernests Dambis Alūksnes Sporta skola 2011 M13 (running)
Nikita Dumskis Daugavpils SS 2011 M13 (running)
Marts Jaunzems Alūksnes Sporta skola 2012 M13 (running)
Eduards Labucis Madonas BJSS 2013 M13 (running)
Niklāvs Kristaps Lapiņš CPSS 2012 M13 (running)
Jānis Arūrs Lingarts CPSS 2012 M13 (running)
Deniss Mačionis Daugavpils SS 2012 M13 (running)
Rojs Skrastiņš CPSS 2012 M13 (running)
Alekss Skuja Alūksnes Sporta skola 2012 M13 (running)
Rinalds Zaļaiskalns CPSS 2011 M13 (running)
Gustavs Bērziņš CPSS 2011 M13 (shooting)
Nikita Derevjanko Daugavpils SS 2012 M13 (shooting)
Edvards Kramerovskis Madonas BJSS 2012 M13 (shooting)
Gustavs Lukaševics Madonas BJSS 2012 M13 (shooting)
Pēteris Plotka Madonas BJSS 2012 M13 (shooting)
Kārlis Sniķeris Alūksnes Sporta skola 2012 M13 (shooting)
Gustavs Spolītis CPSS 2012 M13 (shooting)
Emīls Straume Alūksnes Sporta skola 2011 M13 (shooting)
Artūrs Zaķis CPSS 2011 M13 (shooting)
Maksims Ščitovs Madonas BJSS 2012 M13 (shooting)
Martins Arama Madonas BJSS 2010 M15
Edgars Aivo Asaris Madonas BJSS 2010 M15
Jēkabs Jonins CPSS 2009 M15
Ervīns Kūlītis Madonas BJSS 2010 M15
Andrejs Lapa Daugavpils SS 2010 M15
Māris Lazdāns Daugavpils SS 2009 M15
Adriāns Meržvinskis Madonas BJSS 2010 M15
Alvis Pivors Ogres biatlona klubs 2009 M15
Ernests Skride CPSS 2009 M15
Valts Skujiņš Ogres biatlona klubs 2010 M15
Valts Vuškāns Madonas BJSS 2009 M15
Vladislavs Ziļs Daugavpils SS 2009 M15
Jevģenijs Zinkevičs Daugavpils SS 2010 M15
Kristaps Ēlerts Ogres biatlona klubs 2007 M17
Maksims Dumskis Daugavpils SS 2007 M17
Rauls Ikners Madonas BJSS 2008 M17
Žanis Mačionis Daugavpils SS 2007 M17
Mihails Ošmjanskis Daugavpils SS 2008 M17
Rūdolfs Raudziņš CPSS 2008 M17
Armands Zālītis Madonas BJSS 2008 M17
Gļebs Zilis Daugavpils SS 2008 M17
Jānis Žagars Alūksnes Sporta skola 2008 M17
Bruno Bīrītis Madonas BJSS 2005 M19
Rūdis Rūdolfs Bišers CPSS 2005 M19
Daniels Kodaļevs Alūksnes Sporta skola 2005 M19
Iļja Kondrašovs Daugavpils SS 2006 M19
Filips Mikulovs Daugavpils SS 2006 M19
Rainers Upenieks Madonas BJSS 2005 M19
Kristaps Širaks Alūksnes Sporta skola 2006 M19
Aleksandra Romanovska Daugavpils SS 2004 W
Veronika Baranovska Daugavpils SS 2012 W13 (running)
Marta Brence CPSS 2012 W13 (running)
Ariana Kodaļeva Alūksnes Sporta skola 2013 W13 (running)
Ksenija Lapa Daugavpils SS 2014 W13 (running)
Rebeka Martinova CPSS 2013 W13 (running)
Angelīna Pudāne Daugavpils SS 2014 W13 (running)
Vanesa Patrīcija Skopiņa Alūksnes Sporta skola 2012 W13 (running)
Sendija Līva Dūmiņa CPSS 2011 W13 (shooting)
Marija Kozlova Daugavpils SS 2011 W13 (shooting)
Elza Krastiņa CPSS 2012 W13 (shooting)
Evelīna Kubera Daugavpils SS 2011 W13 (shooting)
Amēlija Platā Madonas BJSS 2011 W13 (shooting)
Nellija Puriņa CPSS 2011 W13 (shooting)
Aneta Rosovska Daugavpils SS 2012 W13 (shooting)
Dārta Ruļuka Madonas BJSS 2011 W13 (shooting)
Zane Salmiņa CPSS 2011 W13 (shooting)
Adele Šlēziņa CPSS 2011 W13 (shooting)
Alise Apse Ogres biatlona klubs 2010 W15
Viktorija Baranovska Daugavpils SS 2010 W15
Jeļizaveta Boroņenko Daugavpils SS 2010 W15
Sabīne Grudule Madonas BJSS 2010 W15
Kerija Krēmere Madonas BJSS 2009 W15
Annija Krieviņa CPSS 2009 W15
Anna Kuzņecova Daugavpils SS 2010 W15
Elizabete Keita Ozoliņa Madonas BJSS 2010 W15
Marta Petersone Alūksnes Sporta skola 2009 W15
Elīna Platace Ogres biatlona klubs 2009 W15
Alise Plāte Madonas BJSS 2009 W15
Paula Rieksti;na CPSS 2009 W15
Paula Riekstiņa CPSS 2009 W15
Linda Elizebete Brilte Alūksnes Sporta skola 2008 W17
Martīne Djatkoviča Daugavpils SS 2008 W17
Rēzija Nagle Madonas BJSS 2008 W17
Polina Ņevedomska Daugavpils SS 2007 W17
Patrīcija Ozoliņa Cpss 2007 W17
Estere Piksone SK ASM/Priekuļi 2009 W17
Estere Straume Alūksnes Sporta skola 2008 W17
Viktorija Vagele Daugavpils SS 2007 W17
Amēlija Zaķe CPSS 2008 W17
Anna Lukjančika Daugavpils SS 2006 W19