Pieteiktie dalībnieki Latvijas čempionātam vasaras biatlonā 2021.g. 3. kārta. Entered competitors for Latvian summer biathlon championship


Vārds/Name Uzvārds/Surname Klubs/Club Gads/Year Grupa/Group Dalība/Entry
Elza Bleidele CPSS 2005 A gr. jaunietes 18.09 19.09
Lukrecija Daugirdaite Viniaus SC/SK Vilimeksas 2004 A gr. jaunietes 18.09 19.09
Viktorija Kapancova AKKSC/SK Vetrunge 2004 A gr. jaunietes 18.09 19.09
Solvita Maļina Daugavpils ISVS 2004 A gr. jaunietes 18.09 19.09
Aleksandra Romanovska Daugavpils ISVS 2004 A gr. jaunietes 18.09 19.09
Matilde Sproģe CPSS 2003 A gr. jaunietes 19.09
Viktorija Spruģevica Talsu novada sporta skola 2003 A gr. jaunietes 18.09 19.09
Estere Volfa CPSS 2005 A gr. jaunietes 18.09 19.09
Līva Šahno ASK/Madonas BJSS 2003 A gr. jaunietes 18.09 19.09
Erasts Bobrovs Talsu novada sporta skola 2004 A gr. jaunieši 18.09 19.09
Gvido Eizāns Aizkraukle 2004 A gr. jaunieši 19.09
Domas Jankauskas AKKSC/SK Vetrunge 2003 A gr. jaunieši 18.09 19.09
Kristers Kalašņikovs Talsu novada sporta skola 2004 A gr. jaunieši 18.09 19.09
Imants Maļina Daugavpils ISVS 2003 A gr. jaunieši 18.09 19.09
Andris Rāviņš Aizkraukle 2003 A gr. jaunieši 19.09
Mikas Vildziunas AKKSC/SK Vetrunge 2005 A gr. jaunieši 18.09 19.09
Reinis Volbergs Alūksnes BJSS 2003 A gr. jaunieši 18.09 19.09
Raivis Vosels Madonas BJSS 2003 A gr. jaunieši 18.09 19.09
Lukas Zukauskas AKKSC/SK Vetrunge 2003 A gr. jaunieši 18.09 19.09
Karīna Bernāne Talsu novada sporta skola 2005 B gr. jaunietes 18.09 19.09
Luīza Jakovļeva Aizkraukle 2006 B gr. jaunietes 19.09
Anna Lukjančika Daugavpils ISVS 2006 B gr. jaunietes 18.09 19.09
Elizabete Slotiņa CPSS 2005 B gr. jaunietes 18.09 19.09
Madara Veckalniņa Madonas BJSS 2006 B gr. jaunietes 18.09 19.09
Jekaterina Ščoloka Daugavpils ISVS 2006 B gr. jaunietes 18.09 19.09
Bruno Bīrītis Madonas BJSS 2005 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Rūdis Rūdolfs Bišers CPSS 2005 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Valters Bresme Talsu novada sporta skola 2006 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Olivers Bresme Talsu novada sporta skola 2006 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Jānis Graudiņš CPSS 2005 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Kristiāns Kārlsbergs Talsu novada sporta skola 2005 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Daumantas Kiela Vilnius SC (LTU) 2006 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Daniels Kodaļevs Alūksnes BJSS 2005 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Iļja Kondrašovs Daugavpils ISVS 2006 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Ričards Lošins CPSS 2005 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Matīss Meirāns Alūksnes BJSS 2005 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Filips Mikulovs Daugavpils ISVS 2006 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Emīls Paulovs CPSS 2005 B gr. jaunieši 18.09
Aleksandrs Pometuns Alūksnes BJSS 2006 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Rainers Upenieks Madonas BJSS 2005 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Emīls Zaķis CPSS 2005 B gr. jaunieši 18.09
Kristaps Širaks Alūksnes BJSS 2006 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Adrians Māris Šņoriņš Talsu novada sporta skola 2006 B gr. jaunieši 18.09 19.09
Laura Alziņa CPSS 2008 C gr. jaunietes 18.09
Stella Bleidele CPSS 2007 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Valērija Burceva Krāslavas sporta skola 2008 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Martīne Djatkoviča Krāslavas sporta skola 2008 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Ksenija Germanoviča Daugavpils ISVS 2007 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Keita Patrīcija Kolna Madonas BJSS 2007 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Undīne Lūse Madonas BJSS 2008 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Rēzija Nagle Madonas BJSS 2008 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Keitija Naprejenko CPSS 2007 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Patricija Ozoliņa CPSS 2007 C gr. jaunietes 19.09
Maija Radionova Talsu novada sporta skola 2008 C gr. jaunietes 19.09
Estere Straume Alūksnes BJSS 2008 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Ance Upeniece Madonas BJSS 2008 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Viktorija Vagele Daugavpils ISVS 2007 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Ance Volanska Talsu novada sporta skola 2007 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Amēlija Zaķe CPSS 2008 C gr. jaunietes 18.09 19.09
Ralfs Adlers CPSS 2008 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Maksims Dumskis Daugavpils ISVS 2007 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Niklāvs Forsters Alūksnes BJSS 2007 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Vladislavs Ignatjevs Daugavpils ISVS 2007 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Rauls Ikners CPSS 2008 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Kaspars Krūmiņš Madonas BJSS 2007 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Žanis Mačionis Daugavpils ISVS 2007 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Raivo Mārtinsons CPSS 2007 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Markus Naprejenko CPSS 2008 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Ruslans Ovčiņņikovs Daugavpils ISVS 2008 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Arsenijs Petrovičs Daugavpils ISVS 2008 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Ernests Plotka Madonas BJSS 2007 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Aleksis Plotka Madonas BJSS 2007 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Rūdolfs Raudziņš CPSS 2008 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Ernests Solovjovs Talsu novada sporta skola 2007 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Armands Zālītis Madonas BJSS 2008 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Gļebs Zilis Daugavpils ISVS 2008 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Alekss Škaļikovs Madonas BJSS 2008 C gr. jaunieši 18.09 19.09
Pēteris Šmits CPSS 2007 C gr. jaunieši 18.09
Kate Āboltiņa CPSS 2009 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Ance Arama Madonas BJSS 2013 D gr. jaunietes 18.09
Lāsma Marta Beķere Madonas BJSS 2009 D gr. jaunietes 18.09
Aleksandra Bikova Madonas BJSS 2011 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Jeļizaveta Boroņenko Daugavpils ISVS 2010 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Marta Brence CPSS 2012 D gr. jaunietes 19.09
Sendija Līva Dūmiņa CPSS 2011 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Sabīne Grudule Madonas BJSS 2010 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Megija Ļitvina Madonas BJSS 2011 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Meldra Indriksone Madonas BJSS 2012 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Ariana Kodaļeva Alūksnes BJSS 2013 D gr. jaunietes 19.09
Sindija Kolomegina Madonas BJSS 2009 D gr. jaunietes 18.09
Elizabete Kolveite Madonas BJSS 2013 D gr. jaunietes 19.09
Sofija Kondio Daugavpils ISVS 2009 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Marija Kozlova Daugavpils ISVS 2011 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Laura Krampe Madonas BJSS 2010 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Elza Krastiņa CPSS 2012 D gr. jaunietes 19.09
Kerija Krēmere Madonas BJSS 2009 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Annija Krieviņa CPSS 2009 D gr. jaunietes 19.09
Līva Lielbārde CPSS 2010 D gr. jaunietes 19.09
Monta Marta Maizīte CPSS 2010 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Sabīne Mālniece Madonas BJSS 2011 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Undīne Mālniece Madonas BJSS 2011 D gr. jaunietes 19.09
Luīze Miglone Madonas BJSS 2009 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Estere Naprejenko CPSS 2009 D gr. jaunietes 19.09
Elizabete Keita Ozoliņa Madonas BJSS 2010 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Agate Pavāre Madonas BJSS 2013 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Marta Petersone Alūksnes BJSS 2009 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Estere Piksone SK ASM 2009 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Amēlija Platā Madonas BJSS 2011 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Alise Plāte Madonas BJSS 2009 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Paula Riekstiņa CPSS 2009 D gr. jaunietes 19.09
Dārta Ruļuka Madonas BJSS 2011 D gr. jaunietes 19.09
Zane Salmiņa CPSS 2011 D gr. jaunietes 18.09
Beāte Vasiļjeva CPSS 2009 D gr. jaunietes 19.09
Dārta Šķēle Madonas BJSS 2009 D gr. jaunietes 18.09 19.09
Adele Šlēziņa CPSS 2011 D gr. jaunietes 19.09
Martins Arama Madonas BJSS 2010 D gr. jaunieši 18.09
Edgars Aivo Asaris Madonas BJSS 2010 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Sergejs Baikovs Alūksnes BJSS 2013 D gr. jaunieši 19.09
Mārtiņš Bākulis Madonas BJSS 2010 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Mārtiņš Bārbals Madonas BJSS 2009 D gr. jaunieši 18.09
Kristers Krists Bašķers CPSS 2011 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Gustavs Bērziņš CPSS 2011 D gr. jaunieši 18.09
Trevors Bērziņš Brīkšis CPSS 2011 D gr. jaunieši 18.09
Kristers Beikulis CPSS 2009 D gr. jaunieši 19.09
Everts Bekasovs Madonas BJSS 2010 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Eduards Brūniņš CPSS 2009 D gr. jaunieši 19.09
Ernests Dambis Alūksnes BJSS 2011 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Adas-Jonas Daugirdas Vilnius SC (LTU) 2011 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Georgijs Dergunovs CPSS 2009 D gr. jaunieši 18.09
Jānis Dreimanis CPSS 2009 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Nikita Dumskis Daugavpils ISVS 2011 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Otto Gaiss CPSS 2012 D gr. jaunieši 19.09
Raivis Galibeckis Madonas BJSS 2010 D gr. jaunieši 19.09
Varis Galibeckis Madonas BJSS 2012 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Artūrs Gecs Madonas BJSS 2011 D gr. jaunieši 18.09
Armands Gulbis CPSS 2010 D gr. jaunieši 19.09
Jēkabs Jonins CPSS 2009 D gr. jaunieši 18.09
Aleksis Kalašņikovs Talsu novada sporta skola 2010 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Marks Kārlsbergs Talsu novada sporta skola 2012 D gr. jaunieši 19.09
Krišjānis Klauģis CPSS 2009 D gr. jaunieši 18.09
Edvards Kramerovskis Madonas BJSS 2012 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Artūrs Krampe Madonas BJSS 2009 D gr. jaunieši 18.09
Kristers Kravalis Madonas BJSS 2011 D gr. jaunieši 18.09
Ervīns Kūlītis Madonas BJSS 2010 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Rūdolfs Kalvis Kupcis Madonas BJSS 2013 D gr. jaunieši 18.09
Māris Lazdāns Daugavpils ISVS 2009 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Renārs Lazdups Madonas BJSS 2009 D gr. jaunieši 18.09
Oskars Liepiņš Madonas BJSS 2013 D gr. jaunieši 19.09
Endijs Liepiņš CPSS 2010 D gr. jaunieši 19.09
Rihards Lozbers Talsu novada sporta skola 2009 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Emīls Luhaers CPSS 2009 D gr. jaunieši 18.09
Gustavs Lukaševics Madonas BJSS 2012 D gr. jaunieši 18.09
Martins Lūsis Talsu novada sporta skola 2012 D gr. jaunieši 19.09
Adrians Meržvinskis Madonas BJSS 2010 D gr. jaunieši 18.09
Jurģis Miezājs Madonas BJSS 2013 D gr. jaunieši 18.09
Marks Mihailovs CPSS 2009 D gr. jaunieši 18.09
Marats Ņikonovs Talsu novada sporta skola 2011 D gr. jaunieši 19.09
Matīss Pavārs Madonas BJSS 2009 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Markuss Pavlovičs CPSS 2011 D gr. jaunieši 19.09
Madara Ploriņa Madonas BJSS 2012 D gr. jaunieši 19.09
Gustavs Ploriņš Madonas BJSS 2010 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Pēteris Plotka Madonas BJSS 2012 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Ēriks Romanovskis MadonasBJSS 2010 D gr. jaunieši 18.09
Alekss Skuja Alūksnes BJSS 2012 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Danils Krists Smirnovs CPSS 2009 D gr. jaunieši 19.09
Kārlis Sniķeris Alūksnes BJSS 2012 D gr. jaunieši 19.09
Gustavs Spolītis CPSS 2012 D gr. jaunieši 19.09
Emīls Straume Alūksnes BJSS 2011 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Tomass Trods Madonas BJSS 2012 D gr. jaunieši 19.09
Henrijs Ričards Vaļko Madonas BJSS 2012 D gr. jaunieši 19.09
Kārlis Hārdijs Vestfāls Madonas BJSS 2009 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Valts Vuškāns Madonas BJSS 2009 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Artūrs Zaķis CPSS 2011 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Gustavs Zauriņš CPSS 2010 D gr. jaunieši 18.09
Maksims Ščitovs Madonas BJSS 2012 D gr. jaunieši 18.09 19.09
Gatis Šulcs CPSS 2011 D gr. jaunieši 19.09
Sanita Buliņa Latvijas izlase/LOV 2001 Juniores 18.09 19.09
Sandra Buliņa Latvijas izlase 2001 Juniores 18.09 19.09
Maryia Kresik Vilniaus SC 2002 Juniores 18.09 19.09
Zlata Pancerko Daugavpils ISVS 2002 Juniores 18.09 19.09
Sara Urumova Vilniaus r. SM/ SK Nempolis 2001 Juniores 18.09 19.09
Romanas Aleksandrovas Vilniaus r. SM/ SK Nempolis 2001 Juniori 18.09 19.09
Maksim Fomin Visagino SC/SK Favoritas 2000 Juniori 18.09 19.09
Jokubas Mackine Ignalina 2000 Juniori 18.09 19.09
Andis Pušņakovs Active AP 1979 Seniori 40 18.09 19.09
Ģirts Šteinbergs Active AP 1972 Seniori 40 18.09 19.09
Arunas Daugirdas SK Vilimeksas (LTU) 1966 Seniori 50 18.09 19.09
Gatis Neimanis Talsu biatlona klubs 1968 Seniori 50 18.09 19.09
Jānis Neimanis Talsi 1963 Seniori 50 18.09 19.09
Roberts Drāke NBS komanda 1956 Seniori 60 18.09 19.09
Feoktists Pušņakovs Active AP 1952 Seniori 60 18.09
Baiba Bendika Latvijas izlase/LOV 1991 Sievietes 18.09 19.09
Natalja Kocergina Visagino SC/SK Snaige 1985 Sievietes 18.09 19.09
Gabriele Lescinskaite SK Vilimeksas 1996 Sievietes 18.09 19.09
Lidiia Zhurauskaite SK Vilimeksas 1999 Sievietes 18.09 19.09
Linas Banys AKKSC/SK Vetrunge 1998 Vīrieši 18.09 19.09
Karol Dombrovski Vilniaus r. SM/ SK Nempolis 1991 Vīrieši 18.09 19.09
Lukas Jakeliunas AKKSC/SK Vetrunge 1992 Vīrieši 18.09 19.09
Tomas Kaukenas SK Vilimeksas 1990 Vīrieši 18.09 19.09
Edgars Mise Madonas BJSS 1998 Vīrieši 18.09 19.09
Nikita Romanov Vilniaus r. SM/ SK Nempolis 1999 Vīrieši 18.09 19.09
Vytautas Strolia AKKSC/SK Vetrunge 1992 Vīrieši 18.09 19.09
Rokas Suslavicius SK Vilimeksas 1990 Vīrieši 18.09 19.09
Stepan Terentjev Visaginas 1996 Vīrieši 18.09 19.09