Pieteiktie dalībnieki Latvijas čempionātam vasaras biatlonā 2022.g. 2. kārta. Entered competitors for Latvian championship in biathlon 2. stage


Vārds/Name Uzvārds/Surname Klubs/Club Gads/Year Grupa/Group Dalība/Entry
Rūdis Balodis NBS Sporta klubs 1999 M 01.10 02.10
Gints Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs 1984 M 01.10 02.10
Edgars Mise Madona 1998 M 01.10 02.10
Aleksandrs Patrijuks Latvijas Izlase 1993 M 01.10 02.10
Roberts Slotiņš 1991 M 01.10
Markuss Āboliņš Madonas BJSS 2010 M13 (running) 02.10
Adrians Avens CPSS 2013 M13 (running) 02.10
Sergejs Baikovs Alūksnes BJSS 2012 M13 (running) 01.10 02.10
Mārtiņš Bārbals Madonas BJSS 2009 M13 (running) 01.10
Gustavs Bērziņš CPSS 2011 M13 (running) 01.10 02.10
Jānis Bērziņš CPSS 2013 M13 (running) 02.10
Rihards Bērzkalns CPSS 2014 M13 (running) 02.10
Henrijs Beinārs Ogres biatlona klubs 2012 M13 (running) 01.10
Pauls Mariuss Bernāns Ogres biatlona klubs 2012 M13 (running) 01.10 02.10
Martins Bogdanovs CPSS 2012 M13 (running) 02.10
Ernests Dambis Alūksnes BJSS 2011 M13 (running) 01.10 02.10
Tomass Dambis Alūksnes BJSS 2015 M13 (running) 02.10
Raivis Markuss Drozds Madonas BJSS 2010 M13 (running) 01.10 02.10
Nikita Dumskis Daugavpils ISVS 2011 M13 (running) 01.10 02.10
Raiens Freimanis TNSS 2012 M13 (running) 01.10 02.10
Edvards Gailis Ogres biatlona klubs 2013 M13 (running) 02.10
Klāvs Gavars CPSS 2011 M13 (running) 02.10
Kārlis Laimonis Gipslis Madonas BJSS 2013 M13 (running) 01.10 02.10
Armands Gulbis CPSS 2010 M13 (running) 01.10 02.10
Marts Jaunzems Alūksnes BJSS 2012 M13 (running) 01.10 02.10
Miķelis Kalniņš Ogres biatlona klubs 2014 M13 (running) 02.10
Eduards Karlsons Madonas BJSS 2011 M13 (running) 01.10 02.10
Miks Klimovičs CPSS 2014 M13 (running) 02.10
Miķelis Klimovičs CPSS 2013 M13 (running) 02.10
Kristaps Klodžs CPSS 2012 M13 (running) 02.10
Jēkabs Kossovičs Ogres biatlona klubs 2010 M13 (running) 01.10 02.10
Edvards Kramerovskis Madonas BJSS 2012 M13 (running) 01.10
Kristaps Kripēns Ogres biatlona klubs 2011 M13 (running) 01.10 02.10
Rūdolfs Kalvis Kupcis Madonas BJSS 2013 M13 (running) 01.10
Edvards Labucis Madonas BJSS 2013 M13 (running) 01.10
Jānis Arūrs Lingarts CPSS 2012 M13 (running) 01.10 02.10
Gustavs Lukaševics Madonas BJSS 2012 M13 (running) 01.10
Ralfs Lūsis TNSS 2012 M13 (running) 01.10 02.10
Martins Lūsis TNSS 2012 M13 (running) 01.10 02.10
Adriāns Meržvinskis Madonas BJSS 2010 M13 (running) 01.10
Reinis Metlāns Ogres biatlona klubs 2011 M13 (running) 01.10 02.10
Jurģis Miezājs Madonas BJSS 2013 M13 (running) 01.10 02.10
Pēteris Nebars CPSS 2011 M13 (running) 02.10
Kristaps Paegle Ogres Biatlona klubs 2014 M13 (running) 02.10
Matīss Pavārs Madonas BJSS 2009 M13 (running) 01.10
Pēteris Plotka Madonas BJSS 2012 M13 (running) 01.10
Edvards Pomazanovs Ogres biatlona klubs 2013 M13 (running) 01.10
Matīss Pudāns Ogres biatlona klubs 2013 M13 (running) 01.10 02.10
Jēkabs Pupčenoks Ogres biatlona klubs 2011 M13 (running) 01.10
Pauls Putniņš CPSS 2012 M13 (running) 02.10
Dāvids Romanovs Madonas BJSS 2013 M13 (running) 02.10
Jēkabs Rūtiņš Ogres biatlona klubs 2013 M13 (running) 01.10
Klāvs Sābulis CPSS 2012 M13 (running) 02.10
Alekss Skuja Alūksnes BJSS 2012 M13 (running) 01.10 02.10
Danils Krists Smirnovs CPSS 2010 M13 (running) 02.10
Markuss Sniedze CPSS 2012 M13 (running) 02.10
Kārlis Sniķeris Alūksnes BJSS 2012 M13 (running) 01.10 02.10
Emīls Straume Alūksnes BJSS 2011 M13 (running) 01.10 02.10
Rojs Strods Madonas BJSS 2013 M13 (running) 01.10
Austris Viesturs Sviķis Ogres biatlona klubs 2011 M13 (running) 01.10
Dimitry Symets Daugavpils ISVS 2011 M13 (running) 02.10
Daniils Tatkins Madonas BJSS 2009 M13 (running) 01.10
Juris Ušvils Ogres biatlona klubs 2010 M13 (running) 02.10
Kārlis Vestfāls Madonas BJSS 2009 M13 (running) 01.10
Danils Volčkovs Madonas BJSS 2010 M13 (running) 02.10
Maksims Volčkovs Madonas BJSS 2010 M13 (running) 02.10
Ņikita Volčkovs Madonas BJSS 2011 M13 (running) 02.10
Artūrs Zaķis CPSS 2011 M13 (running) 01.10 02.10
Patriks Zārdiņš CPSS 2012 M13 (running) 02.10
Maksims Ščitovs Madonas BJSS 2012 M13 (running) 01.10
Rudolfs Žagars Alūksnes BJSS 2015 M13 (running) 02.10
Artjoms Žeiris Madonas BJSS 2010 M13 (running) 02.10
Martins Arama Madonas BJSS 2010 M13 (shooting) 01.10 02.10
Edgars Aivo Asaris Madonas BJSS 2010 M13 (shooting) 01.10 02.10
Ervīns Kūlītis Madonas BJSS 2010 M13 (shooting) 01.10 02.10
Andrejs Lapa Daugavpils ISVS 2010 M13 (shooting) 01.10 02.10
Endijs Liepiņš CPSS 2010 M13 (shooting) 02.10
Ralfs Adlers CPSS 2008 M15 01.10
Ginters Bērziņš Madonas BJSS 2009 M15 01.10
Kristers Beikulis CPSS 2009 M15 01.10 02.10
Edvīns Ļitvins Madonas BJSS 2008 M15 01.10 02.10
Rauls Ikners Madonas BJSS 2008 M15 01.10 02.10
Māris Lazdāns Daugavpils ISVS 2009 M15 01.10 02.10
Markus Naprejenko CPSS 2008 M15 02.10
Ruslans Ovčiņņikovs Daugavpils ISVS 2008 M15 01.10 02.10
Mihails Ošmjanskis Daugavpils ISVS 2008 M15 01.10 02.10
Arsenijs Petrovičs Daugavpils ISVS 2008 M15 02.10
Alvis Pivors Ogres biatlona klubs 2009 M15 01.10 02.10
Rūdis Putniņš CPSS 2008 M15 01.10 02.10
Rūdolfs Raudziņš CPSS 2008 M15 01.10 02.10
Ernests Skride CPSS 2009 M15 01.10 02.10
Mykhailo Symets Daugavpils ISVS 2009 M15 02.10
Valts Vuškāns Madonas BJSS 2009 M15 01.10 02.10
Armands Zālītis Madonas BJSS 2008 M15 01.10 02.10
Treviss Zazītis CPSS 2008 M15 01.10 02.10
Vladislavs Ziļs Daugavpils ISVS 2009 M15 02.10
Gļebs Zilis Daugavpils ISVS 2008 M15 01.10 02.10
Alekss Škaļikovs Madonas BJSS 2008 M15 01.10 02.10
Jānis Žagars Alūksnes BJSS 2008 M15 01.10 02.10
Valters Bresme Talsu NSS 2006 M17 01.10 02.10
Maksims Dumskis Daugavpils ISVS 2007 M17 01.10 02.10
Vladislavs Ignatjevs Daugavpils ISVS 2007 M17 02.10
Iļja Kondrašovs Daugavpils ISVS 2006 M17 01.10 02.10
Rainers Krišmanis Talsu NSS 2007 M17 01.10 02.10
Kaspars Krūmiņš Madonas BJSS 2007 M17 01.10 02.10
Žanis Mačionis Daugavpils ISVS 2007 M17 01.10 02.10
Filips Mikulovs Daugavpils ISVS 2006 M17 01.10 02.10
Ernests Solovjovs Talsu NSS 2007 M17 01.10 02.10
Kristaps Širaks Alūksnes BJSS 2006 M17 01.10 02.10
Adrians Māris Šņoriņš Talsu NSS 2006 M17 01.10 02.10
Bruno Bīrītis Madonas BJSS 2005 M19 01.10 02.10
Rūdis Rūdolfs Bišers CPSS 2005 M19 01.10
Erasts Bobrovs Talsu NSS 2004 M19 01.10 02.10
Gvido Eizāns Aizkraukles 2004 M19 02.10
Jānis Graudiņš CPSS 2005 M19 01.10
Kristers Kalašņikovs Talsu NSS 2004 M19 01.10 02.10
Kristians Karlsbergs Talsu NSS 2005 M19 01.10 02.10
Daniels Kodaļevs Alūksnes BJSS 2005 M19 01.10 02.10
Daniels Kovaļenko Aizkraukles 2004 M19 02.10
Matīss Meirāns Alūksnes BJSS 2005 M19 01.10 02.10
Aleksis Samcēvičs Talsu NSS 2005 M19 01.10 02.10
Rainers Upenieks Madonas BJSS 2005 M19 01.10 02.10
Artūrs Žmurovs Aizkraukles 2004 M19 02.10
Renārs Birkentāls NBS Sporta klubs 2001 M22 01.10 02.10
Imants Maļina Daugavpils ISVS 2003 M22 01.10 02.10
Ķirils Matjuhins Daugavpils ISVS 2001 M22 01.10 02.10
Andis Pušņakovs Active AP 1979 M40 01.10 02.10
Laimis Raudeliunas S/K Nempolis 1978 M40 01.10 02.10
Gatis Neimanis Talsu biatlona klubs 1968 M50 01.10 02.10
Jānis Neimanis 1963 M50 01.10
Ģirts Šteinbergs Active AP 1972 M50 01.10 02.10
Roberts Drake NBS ASK 1956 M60 01.10 02.10
Jānis Pleikšnis Cielaviņas 1956 M60 01.10 02.10
Feoktists Pušņakovs Active AP 1952 M60 01.10 02.10
Leonīds Valdonis Active AP Preiļi 1959 M60 01.10 02.10
Baiba Bendika Latvijas izlase/LOV 1991 W 02.10
Annija Keita Sabule NBS Sporta klubs 1997 W 01.10 02.10
Alise Apse Ogres biatlona klubs 2011 W13 (running) 01.10 02.10
Ance Arama Madonas BJSS 2013 W13 (running) 01.10
Sendija Līva Dūmiņa CPSS 2011 W13 (running) 01.10 02.10
Adriāna Eisaka Ogres biatlona klubs 2011 W13 (running) 01.10
Elza Ezeriete CPSS 2011 W13 (running) 02.10
Ariana Kodaļeva Alūksnes BJSS 2013 W13 (running) 02.10
Sindija Kolomegina Madonas BJSS 2009 W13 (running) 01.10
Marija Kozlova Daugavpils ISVS 2011 W13 (running) 01.10 02.10
Evelīna Kubera Daugavpils ISVS 2011 W13 (running) 02.10
Estere Labuce Madonas BJSS 2011 W13 (running) 01.10
Sabīne Mālniece Madonas BJSS 2011 W13 (running) 01.10
Undīne Mālniece Madonas BJSS 2011 W13 (running) 01.10
Loreta Melnirbe CPSS 2013 W13 (running) 02.10
Amēlija Platā Madonas BJSS 2011 W13 (running) 01.10 02.10
Madara Ploriņa Madonas BJSS 2012 W13 (running) 01.10 02.10
Nellija Puriņa CPSS 2011 W13 (running) 01.10 02.10
Dārta Ruļuka Madonas BJSS 2011 W13 (running) 01.10 02.10
Zane Salmiņa CPSS 2011 W13 (running) 01.10 02.10
Luīze Spalviņa CPSS 2014 W13 (running) 02.10
Samanta Supe Madonas BJSS 2011 W13 (running) 01.10 02.10
Paula Udrasa Madonas BJSS 2011 W13 (running) 02.10
Ieva Zvirgzdiņa Madonas BJSS 2012 W13 (running) 01.10 02.10
Adele Šlēziņa CPSS 2011 W13 (running) 02.10
Viktorija Baranovska Daugavpils ISVS 2010 W13 (shooting) 02.10
Jeļizaveta Boroņenko Daugavpils ISVS 2010 W13 (shooting) 01.10 02.10
Ella Čeme Daugavpils ISVS 2010 W13 (shooting) 01.10 02.10
Sabīne Grudule Madonas BJSS 2010 W13 (shooting) 01.10 02.10
Anna Kuzņecova Daugavpils ISVS 2010 W13 (shooting) 02.10
Līva Lielbārde CPSS 2010 W13 (shooting) 02.10
Elizabete Keita Ozoliņa Madonas BJSS 2010 W13 (shooting) 01.10 02.10
Laura Alziņa Cpss 2008 W15 01.10 02.10
Martīne Djatkoviča Daugavpils ISVS 2008 W15 01.10 02.10
Sofija Kondio Daugavpils ISVS 2009 W15 01.10 02.10
Kerija Krēmere Madonas BJSS 2009 W15 02.10
Annija Krieviņa CPSS 2009 W15 02.10
Undīne Lūse Madonas BJSS 2008 W15 01.10 02.10
Rēzija Nagle Madonas BJSS 2008 W15 01.10 02.10
Estere Naprejenko CPSS 2009 W15 01.10 02.10
Elīna Platace Ogres biatlona klubs 2009 W15 01.10 02.10
Alise Plāte Madonas BJSS 2009 W15 01.10
Helēna Roštoka Madonas BJSS 2008 W15 02.10
Estere Straume Alūksnes BJSS 2008 W15 01.10 02.10
Ance Upeneice Madonas BJSS 2008 W15 01.10 02.10
Dārta Šķēle Madonas BJSS 2009 W15 01.10 02.10
Stella Bleidele Cpss 2007 W17 01.10 02.10
Arina Grigorjeva Daugavpils ISVS 2007 W17 01.10 02.10
Luīza Jakovļeva Aizkraukles 2006 W17 02.10
Keita Patrīcija Kolna Madonas BJSS 2007 W17 01.10 02.10
Anna Lukjančika Daugavpils ISVS 2006 W17 01.10 02.10
Keitija Naprejenko CPSS 2007 W17 01.10 02.10
Polina Ņevedomska Daugavpils ISVS 2007 W17 01.10 02.10
Patrīcija Ozoliņa Cpss 2007 W17 01.10 02.10
Viktorija Vagele Daugavpils ISVS 2007 W17 01.10 02.10
Karīna Bernāne Talsu NSS 2005 W19 01.10 02.10
Elza Bleidele Cpss 2005 W19 01.10 02.10
Enia Kalniņa Ogres biatlona klubs 2005 W19 01.10 02.10
Elizabete Slotiņa Cpss 2005 W19 01.10 02.10
Madara Veckalniņa Madonas BJSS 2006 W19 01.10 02.10
Estere Volfa Cpss 2005 W19 01.10 02.10
Sandra Buliņa Latvijas izlase 2001 W22 01.10 02.10
Sanita Buliņa Latvijas izlase 2001 W22 01.10 02.10
Aleksandra Romanovska Daugavpils ISVS 2004 W22 01.10 02.10
Matilde Sproģe Cpss 2003 W22 02.10
Ieva Vaļska Cpss 2003 W22 02.10