-
2010.08.10.
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6] [# 7] [IE] [S10] [S12] [S14] [S17] [S35] [S45] [S55] [SB] [SE] [V10] [V12] [V14] [V17] [V35] [V45] [V55] [VB] [VE]
VE
Course (1): 15 KP 5,0 km
# NR Name Club Result
1. 2 Andris Jubelis MVĢ 00:31:04
2. 3 Dāvis Sārs ok Laila [ 00:33:47
3. 4 Jānis Sārs KUSA 00:39:13
4. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:53:16
5. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 00:53:19
V35
Course (1): 15 KP 5,0 km
# NR Name Club Result
1. 407 Atis Zariņš OK Mona 00:43:54
2. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:45:44
3. 292 Alvis Mats Madona 00:47:42
4. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:48:23
5. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:52:40
6. 409 Ainārs Lagzdiņš OK Mona 00:53:53
7. 408 Juris Cebulis OK Mona 00:56:57
SE
Course (2): 11 KP 4,2 km
# NR Name Club Result
1. 6 Elīna Svilpe Ērgļi 00:45:43
2. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 00:56:15
3. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:57:31
4. 155 Elīna Kārkliņa Madonas BJ 01:00:15
5. 410 Laila Čurkste Madonas BJ 01:00:19
60 Ieva Ceruka MBJSS DQ
S35
Course (2): 11 KP 4,2 km
# NR Name Club Result
1. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 01:03:06
2. 79 Aija Kreile Kalsnava 01:06:57
V17
Course (2): 11 KP 4,2 km
# NR Name Club Result
1. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:38:38
2. 39 Jānis Baunis Kusa 00:40:53
3. 35 Mareks Mangūzis MVĢ 00:48:08
4. 37 Jurģis Ruduss Madonas1.v 00:50:40
5. 370 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:54:59
6. 130 Agris Reiznieks 01:03:14
V45
Course (2): 11 KP 4,2 km
# NR Name Club Result
1. 56 Juris Drunka MCR 00:50:47
2. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:52:34
3. 71 Dainis Kreilis Kalsnava 00:52:59
4. 57 Ivars Gruduls Lejas Jozu 00:54:04
5. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 01:01:59
S45
Course (3): 11 KP 3,2 km
# NR Name Club Result
1. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:40:56
2. 53 Vija Kreile Ļaudona 00:49:06
3. 84 Baiba Bambe Kalsnava 00:49:39
4. 49 Dace Saulīte MSVK 00:52:29
5. 52 Vita Mālniece Muzejs 00:54:01
6. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:59:46
7. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:04:57
8. 156 Vija Druveniece Sēlijas Me 01:08:20
46 Spodra Švarca Vestiena DQ
S17
Course (3): 11 KP 3,2 km
# NR Name Club Result
1. 33 Maija Ceruka MVĢ 00:44:09
2. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:46:21
VB
Course (3): 11 KP 3,2 km
# NR Name Club Result
1. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:39:57
2. 44 Imants Borovikovs Savējie 00:50:47
V55
Course (3): 11 KP 3,2 km
# NR Name Club Result
1. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:40:03
2. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:53:10
3. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:02:51
SB
Course (4): 8 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 369 Aiva Jakubovska Sēlijas me 00:32:15
2. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:38:03
3. 82 Agita Ceruka Laudona 00:46:50
S55
Course (4): 8 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 254 Antra Āriņa ind 00:36:51
V14
Course (4): 8 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
374 Lauris Valdbergs Kusa DQ
S12
Course (5): 8 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 124 Sanda Sirmā Vestiena 00:56:25
V12
Course (5): 8 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 16 Kalvis Kaļva Ērgļi 00:22:30
2. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:27:11
3. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:27:45
4. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:37:20
5. 21 Emīls Stiprais MBJSS 00:48:02
6. 353 Atis Valdbergs Kusa 00:55:17
7. 19 Matīss Kļaviņš Kusa 00:55:30
8. 22 Ivo Freimanis Vestiena 01:02:27
S10
Course (6): 4 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 356 Gundega Šķestere Vestiena 00:10:02
2. 355 Līva Dāve Vestiena 00:17:16
3. 391 Iluta Žīgure Vestiena 00:27:04
V10
Course (6): 4 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 406 Klāvs Pļaviņš Kusa 00:11:54
2. 365 Oskars Jansons Kusa 00:14:58
3. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:15:42
4. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:16:22
IE
Course (7): 6 KP 1,7 km
# NR Name Club Result
1. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:14:37
2. 394 Dace Dāve Vestiena 00:15:34
3. 393 Evija Dāve Vestiena 00:16:49
4. 392 Vineta Dāve Vestiena 00:17:40
5. 405 Judīte Žīgure Vestiena 00:25:36
6. 397 Elīna Berķe Lazdona 00:35:48
# 1
Course (VE,V35): 15 KP 5,0 km
# NR Name Club Result
1. 2 Andris Jubelis MVĢ 00:31:04
2. 3 Dāvis Sārs ok Laila [ 00:33:47
3. 4 Jānis Sārs KUSA 00:39:13
4. 407 Atis Zariņš OK Mona 00:43:54
5. 7 Gunārs Ikaunieks OK Arona 00:45:44
6. 292 Alvis Mats Madona 00:47:42
7. 133 Juris Borovikovs Savējie 00:48:23
8. 48 Dzintars Svilpis Ērgļi 00:52:40
9. 66 Reinis Veckalniņš MBJSS 00:53:16
10. 249 Gints Jubelis ok Laila [ 00:53:19
11. 409 Ainārs Lagzdiņš OK Mona 00:53:53
12. 408 Juris Cebulis OK Mona 00:56:57
# 2
Course (SE,S35,V17,V45): 11 KP 4,2 km
# NR Name Club Result
1. 36 Klāvs Stiprais MVĢ 00:38:38
2. 39 Jānis Baunis Kusa 00:40:53
3. 6 Elīna Svilpe Ērgļi 00:45:43
4. 35 Mareks Mangūzis MVĢ 00:48:08
5. 37 Jurģis Ruduss Madonas1.v 00:50:40
6. 56 Juris Drunka MCR 00:50:47
7. 72 Māris Veckalniņš AVE MTP 00:52:34
8. 71 Dainis Kreilis Kalsnava 00:52:59
9. 57 Ivars Gruduls Lejas Jozu 00:54:04
10. 370 Ģirts Leontjevs Vestiena 00:54:59
11. 41 Zane Čamane MBJSS/OK A 00:56:15
12. 5 Agnese Dadzīte Kusa 00:57:31
13. 155 Elīna Kārkliņa Madonas BJ 01:00:15
14. 410 Laila Čurkste Madonas BJ 01:00:19
15. 73 Aivars Druvenieks Sēlijas me 01:01:59
16. 47 Baiba Kaļva Ērgļi 01:03:06
17. 130 Agris Reiznieks 01:03:14
18. 79 Aija Kreile Kalsnava 01:06:57
60 Ieva Ceruka MBJSS DQ
# 3
Course (S45,S17,VB,V55): 11 KP 3,2 km
# NR Name Club Result
1. 361 Agris Veckalniņš Stars 00:39:57
2. 206 Imants Meldrājs Jēkabpils 00:40:03
3. 50 Evgeņija Rudzīte Ērgļi 00:40:56
4. 33 Maija Ceruka MVĢ 00:44:09
5. 42 Rūta Putniņa MBJSS 00:46:21
6. 53 Vija Kreile Ļaudona 00:49:06
7. 84 Baiba Bambe Kalsnava 00:49:39
8. 44 Imants Borovikovs Savējie 00:50:47
9. 49 Dace Saulīte MSVK 00:52:29
10. 74 Jānis Kalniņš Sēlijas me 00:53:10
11. 52 Vita Mālniece Muzejs 00:54:01
12. 51 Aira Bērziņa MBJSS 00:59:46
13. 58 Verners Tučs 25.ZS bat. 01:02:51
14. 160 Aija Zīlmane Kalsnava 01:04:57
15. 156 Vija Druveniece Sēlijas Me 01:08:20
46 Spodra Švarca Vestiena DQ
# 4
Course (SB,S55,V14): 8 KP 2,5 km
# NR Name Club Result
1. 369 Aiva Jakubovska Sēlijas me 00:32:15
2. 254 Antra Āriņa ind 00:36:51
3. 368 Inese Ikauniece OK Arona 00:38:03
4. 82 Agita Ceruka Laudona 00:46:50
374 Lauris Valdbergs Kusa DQ
# 5
Course (S12,V12,S14): 8 KP 1,8 km
# NR Name Club Result
1. 16 Kalvis Kaļva Ērgļi 00:22:30
2. 23 Niks Pļaviņš Kusa 00:27:11
3. 20 Vairis Valdbergs Vestiena 00:27:45
4. 17 Kristaps Indriksons Vestiena 00:37:20
5. 21 Emīls Stiprais MBJSS 00:48:02
6. 353 Atis Valdbergs Kusa 00:55:17
7. 19 Matīss Kļaviņš Kusa 00:55:30
8. 124 Sanda Sirmā Vestiena 00:56:25
9. 22 Ivo Freimanis Vestiena 01:02:27
# 6
Course (S10,V10): 4 KP 1,4 km
# NR Name Club Result
1. 356 Gundega Šķestere Vestiena 00:10:02
2. 406 Klāvs Pļaviņš Kusa 00:11:54
3. 365 Oskars Jansons Kusa 00:14:58
4. 64 Kārlis Kreilis Kalsnava 00:15:42
5. 350 Andrejs Valdbergs Vestiena 00:16:22
6. 355 Līva Dāve Vestiena 00:17:16
7. 391 Iluta Žīgure Vestiena 00:27:04
# 7
Course (IE): 6 KP 1,7 km
# NR Name Club Result
1. 375 Artis Dāvis Vestiena 00:14:37
2. 394 Dace Dāve Vestiena 00:15:34
3. 393 Evija Dāve Vestiena 00:16:49
4. 392 Vineta Dāve Vestiena 00:17:40
5. 405 Judīte Žīgure Vestiena 00:25:36
6. 397 Elīna Berķe Lazdona 00:35:48
© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.706] @ 2010.08.10. 22:33:27 NGO PRO.ini